Aeg ei tagane Perlingu kandidatuurist
Poliitika Eesti

Aeg ei tagane Perlingu kandidatuurist (2)

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE) ei esita oma kandidaati riigi peaprokuröri ametikohale, kuid on jätkuvalt senise peaprokuröri Lavly Perlingu jätkamise vastu, justiitsminister Raivo Aeg plaanib aga EKRE vastuseisust hoolimata esitada peaprokuröriks praegu ametis oleva Perlingu.

Eesti liitus maailma vähideklaratsiooniga
Tervis Eesti

Eesti liitus maailma vähideklaratsiooniga (1)

Peaminister Jüri Ratas, rahvusvahelise vähivastase võitluse liidu (UICC) juht Cary Adams ja Eesti Vähiliidu nõukogu esimees Vahur Valvere allkirjastasid reede õhtul Tallinnas toimunud vähiliidu suurüritusel "Terve Eestiga vähi vastu" maailma vähideklaratsiooni.

Majandusanalüütik: aasta teises pooles langeb eksport laiapõhjaliselt

Majandusanalüütik: aasta teises pooles langeb eksport laiapõhjaliselt (2)

"Kuigi siiani on ettevõtete tootmismahud olnud veel küllalt kõrged, siis uusi tellimusi, eriti just ekspordiks, on laekunud napilt. Nii Soome, Rootsi kui Saksamaa tööstusettevõtete kindlustunne on olnud languses juba 2018. algusest saadik, kuigi niivõrd madalale tasemel kui Eestis, pole indeksid seal veel kukkunud," rääkis SEB majandusanalüütik Mihkel Nestor.

Kirev nädalavahetus Tallinnas

Kergliiklusteed Tallinnas

Linnaosade uudised

Liikluspiirangud Tallinnas

Kas võtaksid teisest sambast raha välja ja milleks seda kasutaksid?

Pealinn

Kosmikud tähistavad 20. sünnipäeva Eesti tuuriga

Kosmikud tähistavad 20. sünnipäeva Eesti tuuriga

20 aasta sisse on mahtunud kuus stuudioalbumit ning kaas- ja koostööd paljude erinevate muusikutega: Rein Rannap, Peeter Volkonski, Üllar Jörberg, Kauko Röyhkä, Toomas Vana, Genka, Onu Bella, Joel Steinfeldt, ansamblid Propeller, No-Big-Silence, Laine, Viikate ja paljud teised.   

Põnev/kasulik

Lugeja kirjutab

Teravnurk