Rängas liiklusõnnetuses hukkus ema oma laste silme all

Rängas liiklusõnnetuses hukkus ema oma laste silme all

Järvamaal hukkus hommikul juhtunud rängas liiklusõnnetuses ema oma laste silme all, sõidukis olnud kolmest lapsest kaks said vigastada. Esialgse info kohaselt kaotas pereema juhitavuse ja põrkas kokku vastassuunast tulnud autoga. "Üheks õnnetuse mõjuteguriks võis olla teeoludele mittevastav sõidukiirus," nentis Paide politseijaoskonna välijuht Valdur Mõttus ja lisas, et talvistel teedel liigeldes tuleb alati arvestada, et ilma- ja teeolud võivad muutuda väga lühikese aja jooksul.

Grippi haigestumine kogub hoogu

Grippi haigestumine kogub hoogu

Gripiviirus levib kõikides vanuserühmades, enim on grippi haigestunuid kuni viieaastaste laste hulgas – kuni 19-aastaste vanuserühmast moodustavad kuni viieaastasted lapsed koguni 73,5 protsenti.

Pealinn

Eestis on suitsetajate hulk kahanenud alla Euroopa keskmise. Kas põhjus võib olla ka tubakaaktsiisi tõusus, mis sigarettide hinda kergitab?

Lähenemas on valimised. Mis on Eesti olulisim probleem, millega uue valitsuse moodustanud erakondadel tuleks esmalt tegelda?

Linnaosade uudised

Mölder: haigekassa eelarvest hakkab asja saama

Mölder: haigekassa eelarvest hakkab asja saama

"Peremeditsiinile suunatakse võrreldes eelmise aastaga 19 miljonit eurot rohkem," märkis abilinnapea Tõnis Mölder. "On väga oluline, et nüüdisaegsed tervisekeskused oleksid inimestele võimalikult kättesaadavad ning kodu lähedal."

Põnev/kasulik

Kunstimuuseumid hakkavad kiusamisele vastu

Kunstimuuseumid hakkavad kiusamisele vastu

"See vastutusrikas ülesanne on jäänud praegu paljuski õpetajate ja koolide-lasteaedade õlule, kuid ka muuseumiharidus saab panustada kiusuennetusse," selgitas "Kunstiga kiusamise vastu" haridusprogrammide looja Eliis Vaino.

Danske astronoomiliste summadega rahapesuskandaal

Teravnurk

terrorism Euroopas

Lugeja kirjutab

Põgenikekriis: mida teeb Eesti? mida teeb euroopa?

Brexit: kas Suurbritannia lahkub euroliidust? kas euroopa liit laguneb?

UURING: 70 protsendis sisekontrolliga omavalitsustest avastati pettuseid

UURING: 70 protsendis sisekontrolliga omavalitsustest avastati pettuseid (9)

Ettevõtluskõrgkoolis Mainor kaitstud lõputööst selgub, et 70 protsendis sisekontrolli poolt auditeeritud omavalitsustes leiti pettuseid ning pooled omavalitsused siseauditit üldse läbi ei viigi. "Ei saa öelda, et regioonides pettustega ei võideldaks, aga kuna ühtset riigiülest reglementi pole ja igaüks saab ise valida, mida ja kuidas teha, siis on ka peale haldusreformi paljud omavalitsused küllalt läbipaistmatud," kommenteeris lõputöö autor Maili Hiiemäe.

Päästeamet kutsus tuleohu tõttu kokku üleriigilise staabi
Eesti

Päästeamet kutsus tuleohu tõttu kokku üleriigilise staabi (5)

Kuna looduses on praegu äärmiselt tuleohtlik aeg, mida näitavad ka viimaste nädalate jooksul sagenenud suured metsa- ja maastikutulekahjud, kutsus päästeameti vastutav korrapidaja päästeameti peadirektori korraldusel kokku üleriigilise staabi. "Soe sademeteta ilm päästesündmuste vähenemist ei ennusta, pigem vastupidi," ütles päästeameti vastutav korrapidaja Sven Jablonski. 

Tänavaküsitlus