Keskerakonna toetus on taas tõusnud, Reformierakonna populaarsus jätkab langust

Keskerakonna toetus on taas tõusnud, Reformierakonna populaarsus jätkab langust

Turu-uuringute AS-i küsitlusest selgus, et erakondade pingerea liidriks on jätkuvalt Keskerakond 26 protsendiga, Reformierakonna toetajate osakaal on langenud aga 17 protsendini. "Värsked erakondade populaarsusuuringud peegeldavad selgelt valijate rahulolematust praeguse valitsuse suhtes.Valijad tunnetavad, et kolmikliit pingutab vaid selle nimel, et võimul püsida, kuid ei suuda reaalselt probleemide lahendamisega hakkama saada," ütles Keskerakonna esimees Edgar Savisaar.

Tallinna trammiliiklus taastub kella 18-ks

Tallinna trammiliiklus taastub kella 18-ks (0)

Tallinnas Tondi suunal seiskunud trammiliiklus taastub laupäeva õhtul kella 18-ks. Seoses trammiliini kandepostide avariilise väljavahetamisega palub Tallinna transpordiamet vältida autojuhtidel liiklemist Pärnu maantee lõigul Vabaduse väljak – Georg Otsa tänav, kuna liiklus on ümber korraldatud.

Kas oleks vaja rahvaküsitlust teemal, kas ja kui palju pagulasi peaks Eesti vastu võtma?

Hiina tantsijanna: Tuliahvi aastal kinkige punases ümbrikus raha !

Hiina tantsijanna: Tuliahvi aastal kinkige punases ümbrikus raha !

"Meie hiinlased kingime, esmaspäeval 8. veebruaril algava  tuliahvi aasta alguse puhul teineteisele punases ümbrikus raha, valmistame lihatäidisega pelmeene ja maiustame maasikatega," ütles Hiina tantsijanna Xen-Liu (18), kes Tondiraba jäähallis Hiina uusaasta tähistamise pidustustel koos teiste Hiina artistidega esines. 

SIHT hariduskonverents "Sooaspekti integreerimine õpetajaharidusse ja täiendkoolitusse"

Pelgulinna sünnitusmajast tagasi saadetud lapseootel naine suri

Pelgulinna sünnitusmajast tagasi saadetud lapseootel naine suri (0)

Jaanuari lõpus toodi Põhja-Eesti regionaalhaiglasse lapseootel naine, keda oli kiirabiautos elustada püütud - süda saadi haiglas küll uuesti lööma, kuid operatsioonisaalis noor naine ja oodatud laps surid. Terviseameti järelevalve valdkonna juht Mihhail Muzõtšin kinnitas, et terviseamet alustab antud juhtumi asjus järelevalve menetlust.

Põgenikekriis: mida teeb Eesti? mida teeb euroopa?

FOTOD! Savisaar Tuliahvi aasta tervituseks: Chun jie hao, kallid linlased!

FOTOD! Savisaar Tuliahvi aasta tervituseks: Chun jie hao, kallid linlased!

"Soovin, et algav Tuliahvi aasta oleks mõlemale linnale, aga ka meie riikidele ja rahvastele, õnnelik! Me vaatame julgelt tulevikku ning pole vahet, kas aasta kannab järjekorranumbrit 2016 või 4714 – see on Tallinna ja Pekingi jaoks süveneva sõpruse ja koostöö aasta," ütles Tallinna linnapea Edgar Savisaar täna õhtul Tondiraba jäähallis Hiina uusaasta pidustusi avades.

TERRORISM JA ISLAMIRIIK

Pealinna parimad palad 01.02.2016

MART SUSI: Kui keegi kaotab tervise eriarsti pika järjekorra tõttu, rikub see inimõigusi!

MART SUSI: Kui keegi kaotab tervise eriarsti pika järjekorra tõttu, rikub see inimõigusi! (1)

"Kui õnnestub tõestada, et inimene on just eriarsti pika järjekorra tõttu kaotanud tervise või elu, siis on tegu inimõiguste rikkumisega," leiab Tallinna Ülikooli inimõiguste dotsent Mart Susi, kelle sõnul pole Eesti erinevalt Soomest ühinenud ka leppega, mis keelaks igasuguse diskrimineerimise. "Meie kodanikena saaksime valitsuselt küsida: miks me ei ühine üleüldise diskrimineerimise keeluga?" rõhutab Susi, kelle eesmärk on projekti Hurmur abiga viia Tallinna Ülikool inimõiguste tippuurimiskeskusena maailmakaardile.