Taani tahab luua esimese täielikult suitsuvaba põlvkonna

Taani tahab luua esimese täielikult suitsuvaba põlvkonna

Liiga paljud lapsed ja noored meie riigis hakkavad suitsetama. Me peame selle suhtes midagi ette võtma. Kui me jõuame oma eesmärgini, et täna sündinud lastest ei ole keegi 2030. aastaks suitsetama hakanud, siis oleme vähiennetuses teinud väga suure edusammu," ütles Taani tervishoiuminister Sophie Løhde.

Karilaid: valedel põhinev parvlaevahange tuleb tühistada

Karilaid: valedel põhinev parvlaevahange tuleb tühistada

"2014. aasta lõpus sõlmitud lepingus on ette nähtud võimalus, et 2026. aastal ostab riik neli parvlaeva endale. Ühe parvlaeva hinnaks on märgitud 26,6 miljonit eurot. Samas Türgis ehitatava parvlaeva hind on 22,8 miljonit eurot parvlaeva kohta (kokku 45,6 miljonit eurot). Miks peaks riik ostma 12 aastat hiljem Türgis ehitatud laevad kokku pea 8 miljonit eurot kallimalt?" küsib Jaanus Karilaid, kelle sõnul on absurdne selline miljonite eurodega mängimine.

kellel on parimad väljavaated saada presidendiks ning mis on nende tugevad ja nõrgad küljed?

mis tooks õpetajatele ja lastele juurde koolirõõmu ja millisest tarkusest meie inimestel selle saavutamiseks puudu jääb?

Koolivaheaeg lõppeb, lapsed lähevad kooli

Pealinn

Toredad pildid ja videod taasiseseisvumispäevast

TUNTUD INIMESED TAASISESESVUMISEST

25. aasta tagused sündmused

terrorism euroopas

Lasnamäe elu

Brexit: kas Suurbritannia lahkub euroliidust? kas suurbritannia laguneb?

Lugeja kirjutab

Nali ja naer

Põgenikekriis: mida teeb Eesti? mida teeb euroopa?

Vahur Kersna: president peab olema eeskuju, ideaal

Vahur Kersna: president peab olema eeskuju, ideaal

"Meie sümbolil ei ole õigust olla ülbe, sarkastiline, väiklane, ebasiiras. Meile ei meeldi, kui ta kaamerate ees nätsu närib või lahmib veinist lehkavaid postitusi. Kui ta positsioneerib end lastepornokirjaniku, naisepeksja või loojuvate silmadega räppari kõrval. Me usume, et väärime enamat," leiab teleajakirjanik Vahur Kersna.

Savisaare kohtulahing prokuratuuriga

Järgmisest aastast poest tasuta kilekotte ei saa

Järgmisest aastast poest tasuta kilekotte ei saa

Keskkonnaministeerium soovib Euroopa Liidu (EL) direktiividele tuginedes keelata järgmise aasta juulist poodides õhukeste kilekottide tasuta jagamise ja tõsta alates 2019. aastast tasuliste kilekottide hinna poodides kuni 1 euroni.