SPETSIALIST: Seksuaalvägivald läheb maksma üle miljoni euro aastas

Seksuaalvägivald läheb maksma üle miljoni euro aastas

"Inimesed oskavad väga hästi tajuda füüsilise vägivalla olukordi kodus. Emotsionaalset vägivalda, nagu näiteks teisele inimesele võlgade tekitamine, ei peeta alati vägivallaks," rääkis sotsioloog ja TNS Emor uuringu läbiviija Jaanika Hämmal. "Pangakaardi ära võtmine paljudes peredes ongi nii-öelda normaalne."

Viljandimaal tappis teismeline tüdruk 22-aastase mehe

Viljandimaal tappis teismeline tüdruk 22-aastase mehe

Viljandimaal Kõo vallas lõi 17-aastane tüdruk 22-aastast meest noaga – meedikutel mehe elu päästa ei õnnestunud. Tüdrukut asusid otsima Viljandimaa ja Jõgevamaa patrullid, kes leidsid ta umbes kilomeetri kauguselt maastikult ja toimetasid seejärel arestikambrisse.

Rakvere politsei otsib Rakkes kadunud meest

Rakvere politsei otsib Rakkes kadunud meest (0)

Esmaspäeval, 23. mai õhtul lahkus kodust 68-aastane Endel, kelle praegune asukoht on teadmata. Kõigil, kes on Endlit näinud või oskavad anda infot tema liikumiste kohta, palutakse helistada hädaabinumbril 112.

NÄDALAVAHETUS PILDIS

miks läänemere piirkonnas on kõige suurem narkoprobleem?

Lugeja kirjutab

Nali ja naer

TERRORISM JA ISLAMIRIIK

Põgenikekriis: mida teeb Eesti? mida teeb euroopa?

KÕIGE NUNNUM UUDIS: Loomaaias sündisid imearmsad naaritsabeebid!

Loomaaias sündisid imearmsad naaritsabeebid!

Loomapere muudkui kasvab. Liigikaitse uuringute laboris on pesakonnad juba kolmel euroopa naaritsal, kokku on sündinud 16 naaritsapoega. Samuti sündisid nädala jooksul uued kitsetalled, jaapani makaagid, ilvesed ja mitmed linnud hauduvad mune.

Savisaare kohtulahing prokuratuuriga