Shootersi baar kaotas kohtus Tallinna linnale

"EI!" LAUSJOOMINGULE: Shootersi baar kaotas kohtus Tallinnale

"Baari kliendid lahkuvad joobeseisundis, andes oma panuse piirkonnas valitseva olukorra kujunemisele. Koht, mille juures on võimalus koguneda ja väljas suitsetada ning mille juures toimuvat ei ohja isegi palgatud turvateenistus, tõmbab ligi ka muude asutuste kliente ning soodustab joobes isikute liikumist tänaval, sealhulgas liikumist jookidega, suitsetamist, lärmi ja konflikte," ütles kohtu pressiesindaja Anneli Vilu.

Keda näete uue presidendina ja milline peaks eesti president üldse olema?

TOIDUTÖÖSTUSE 10. KONVERENTS "Toit ja tervis"

Lugeja kirjutab

Nali ja naer

TERRORISM JA ISLAMIRIIK

Põgenikekriis: mida teeb Eesti? mida teeb euroopa?

Savisaare kohtulahing prokuratuuriga

Kaasik: pea iga aasta langeb üks püha hiiepaik

Kaasik: pea iga aasta langeb üks püha hiiepaik

Maailm tähistab Maa päeva, et juhtida inimeste tähelepanu olulistele keskkonnaprobleemidele. Eesti keskkonnakaitse murekohana näeb Hiite Maja sihtasutuse juhataja Tiit Kaasik täna poolikut seadusandlust, mis ei luba meie pühapaiku äritegevuse eest kaitsta. "Eestis – ei tahaks kasutada sõna kultuuriterrorism - aga on paraku praeguseks juba halvaks tavaks saanud, et pea iga aasta üks hiiepaik langeb."

Illegaalsed sisserändajad Eesti kohta: siin on oodatust hullem, kas see on tõesti Euroopa?

Illegaalsed sisserändajad Eesti kohta: siin on oodatust hullem, kas see on tõesti Euroopa?

"Siin on hullem, kui oleksime iialgi arvanud," kurdab lindprii staatuses Amadou, kelle politsei suunas Harku kinnipidamiskeskusest Tallinna kodutute öömajja asotsiaalide sekka. Politseil ei õnnestu kõiki illegaalseid sisserännanuid maalt välja saata ning viskab nad purupaljalt Tallinna tänavatele. Kuigi riik on väitnud, et on pagulaskriisiks valmis, keeldub ta illegaalidele peavarju pakkumast.