Südamelt ära

Eesti Reumaliit: patsient ei ole meditsiinisüsteemis ravi keskmes

Eesti Reumaliit: patsient ei ole meditsiinisüsteemis ravi keskmes

"Praeguses meditsiinisüsteemis ei ole patsiendid ravi keskmes," sõnas liidu tegevjuht Marek Jaakson. Samuti puuduvad reumaatilisi haigusi põdevatele patsientidele suunatud juhendid, kus on põhjalikult selgitatud, kuidas ravi peaks vastava diagnoosi puhul toimima ja mida patsient selleks ise teha saab, et oma ravi kulgu soodustada.

Perede keskmine rahapuhver on 5-6 kuu palga suurune

Perede keskmine rahapuhver on 5-6 kuu palga suurune (0)

2014. aasta lõpus oli kõigis kolmes Balti riigis likviidsete varade maht ühe elaniku kohta vastavuses soovitava rahapuhvri suurusega, kuid samas väitis suur osa Läti ja Leedu elanikke, et neil säästud üldse puuduvad. Olukord pikaajalise kogumisega oli kehvem -  kogutud summa ühe elaniku kohta ei ületa isegi tänast ühe kuu keskmist pensionit, selgub uuest  SEB koostatud Balti leibkondade majandusanalüüsist.

Eeloleval pühapäeval on emadepäev. Pealinn küsis, kuidas tuntud inimesed seda tähistavad.

Kuues uus tramm jõudis Tallinna

Kuues uus tramm jõudis Tallinna

Tallinna Linnatranspordi AS teatas, et Tallinna jõudis järjekorras juba kuues uus CAF Urbos AXL tramm. "Kui need kõik lähiajal ka sõitjaid teenindama hakkavad, siis on 3. trammiliini vajadus täielikult kaetud," ütles juhatuse esimees Enno Tamm.

Nali ja naer

LINNAL KÄED SEOTUD: Kodutud püstitasid riigimaale telklinnaku

LINNAL KÄED SEOTUD: Kodutud püstitasid riigimaale telklinnaku

Mustamäel keskkonnaministeeriumile kuuluval maalapil on kodutud inimesed püstitanud telklinnaku. Kuna tegemist on riigile kuuluva maaga, ei saa Tallinn suurt midagi ette võtta. Linnaosavanema Helle kalda sõnul on probleem ka riigile kuuluva Sütiste parkmetsaga, mille eest riik ei hoolitse piisavalt.

Tallinna päev toob suure kevade

Tallinna päev toob suure kevade

15. mail juba 14. korda tähistatav Tallinna päev pakub selgi aastal linlastele kirevat kultuuriprogrammi, rohke osavõtuga rahvaspordiüritusi ning harivaid ekskursioone ja loenguid.

Krimi

Tarbija

Tervis

Pere ja kodu

Kultuur

Majandus

Välisuudised

Sport