Nali ja naer

Hispaania ekspert: sunnime valitsust tegema soodustusi ettevõtetele, kes soosivad naisülemusi

Hispaania ekspert: sunnime valitsust tegema soodustusi ettevõtetele, kes soosivad naisülemusi

"Püüame valitsust mõjutada nii, et võetaks vastu kindlad kvoodid, mille kohaselt peaks ettevõtte juhtkonnas olema vähemalt 20% töötajatest naised ja hiljem tahame välja jõuda naiste osaluseni juhtkonnas kuni 40%." ütles Hispaania mitmekesisuse kokkuleppe tegevdirektor Raquel Santamaria Pealinnale, nentides, et kuigi valitsus on omalt poolt välja töötanud abiprogrammid nende firmade toetamiseks, kelle juhtkonnas on enam naisi, ei ole Hispaanias juhtivkohtadel siiski neid.

Südamelt ära

Kümned politseinikud on tööpostilt varem lahkumise tõttu uurimise all

Kümned politseinikud on tööpostilt varem lahkumise tõttu uurimise all (0)

Politsei-ja piirivalveameti (PPA) sisekontroll on alustanud uurimist, millega on seotud ligi 30 ametnikku. Korrakaitsjate järelvalveorgan kahtlustab, et politseinikud lõpetasid mullu jõulude ajal oma töö varem, kui ette nähtud oli. Samuti kahtlustatakse, et politseinikud ei märkinud töötamise varem lõpetamist oma tööaja graafikusse, mistõttu läks neile täisvahetus kirja.

Homme algavad juunioride iluuisutamise maailmameistrivõistlused

Algab juunioride iluuisutamise MM

Juunioride iluuisutamise maailmameistrivõistlustest võtab osa 53 riigi 200 sportlast, 80 kohtunikku ja 280 treenerit, lisaks muud võistkonna liikmed. Tegemist on ISU (International Skating Union) kalenderplaanis juunioride aasta kõige tähtsama võistlusega. Võistlused kestavad 8. märtsini.

Krimi

Tarbija

Tervis

Pere ja kodu

Kultuur

Majandus

Välisuudised

Sport