INTA: Tallinn armastab oma kodanikke

Millest meedia mööda vaatab

Millest meedia mööda vaatab (0)

Uuringud näitavad, et isegi avalik-õiguslik ringhääling kajastab erakondade tegevust ebaõiglaselt vaid ühe kandi pealt. Valitsev Reformierakond on rahvusringhäälingu soosik, aga Keskerakonda suhtutakse juba ette halvasti, ükskõik, mida nad ka ei tee. Sama lugu on meie suuremate päevalehtedega.

Lasteaiaõpetaja pension kasvagu jõuka pankuri omaga võrdseks!

Lasteaiaõpetaja pension kasvagu jõuka pankuri omaga võrdseks!

"Inimesed ei ole alati ise süüdi, et neil on madalad palgad, olgu siin näiteks maksutuludest palka saavad lasteaiaõpetajad, kultuuritöötajad, meditsiiniõed," nentis mõttekoja Praxis vanemanalüütik Andres Võrk. "Need madalapalgalised on kahekordselt õnnetud. Praegu on nad väiksema palgaga ja tulevikus väiksema pensioniga."

Südamelt ära

Savisaar: kus on KaPo silmad?

Savisaar: kus on KaPo silmad?

"Kus on teie silmad – armas kaitsepolitsei, riigikontroll, erakondade rahastamise järelevalve komisjon, prokuratuur ja meedia?" pahandab Tallinna linnapea Edgar Savisaar suhtlusportaalis Facebook viidates tänavatel ilmunud teater NO99 reklaamile, mis kutsuvad valima Savisaare poolt ja väidavad, et reklaam on riigi poolt kinnimakstud. 

Enn Eesmaa: Ukrainasse on vaja ÜRO rahuvalvemissiooni

Enn Eesmaa: Ukrainasse on vaja ÜRO rahuvalvemissiooni

"Euroopa Liit peab olema ühtne ja otsusekindel kriisile lahenduste leidmisel, kuid lisaks rahvusvahelisele solidaarsusele vajab Ukraina ÜRO rahuvalvemissiooni, ilma milleta on tegelikku relvarahu tagada võimatu. Olen seda juba relvakonflikti algusest õigeks lahenduseks pidanud," ütles Enn Eesmaa

PEALINNA KÜSIMUS: Kas laste huviharidus on liiga kallis?

Tuus-Laul: Põltsamaa ametikool peab säilima

Tuus-Laul: Põltsamaa ametikool peab säilima

Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni liige Marika Tuus-Laul andis tänasel parlamendi täiskogu istungil haridus- ja teadusminister Jevgeni Ossinovskile üle arupärimise, milles soovitakse vastuseid küsimustele, mis puudutavad ministri otsust liita Põltsamaa Ametikool ja Järvamaa Kutsehariduskeskus, mille tulemusena plaaniti esialgu ka Põltsamaa ametikooli täielikku sulgemist.

Krimi

Tarbija

Tervis

Pere ja kodu

Kultuur

Majandus

Välisuudised

Sport

Viimased uudised

Viimased galeriid