Edgar Savisaar: hõbemedal ei tohi olla pettumus!

Edgar Savisaar: hõbemedal ei tohi olla pettumus!

"Peaga peaminister pangu tähele seda, et oleme temast ka "puust suuskadel" kiiremad! Samuti tuleb tõdeda ühte asja – me ei võida kunagi parlamendivalimisi Eestis, kuni e-valimiste turvalisus ei ole tagatud või sellest valimisviisist pole loobutud. Mis puudutab Reformierakonna võitu – siis võit on võit ja me kindlasti tunnustame neid," ütles oma kõnes Keskerakonna esimees Edgar Savisaar.

Eksperdid: koalitsiooni väikepartei lastakse põhja

Eksperdid: koalitsiooni väikepartei lastakse põhja

Valitsuskoalitsiooni moodustamisel on Reformierakonna tõenäoline partner Sotsiaaldemokraatlik Erakond, kuid kolmanda partneri valik on keeruline, samas ei ole ka väikeparteide väljavaated parlamendis eriti avarad, arvasid politoloog Mari-Liis Jakobson ja kommunikatsiooni õppejõud Agu Uudelepp.

Heimar Lenk: e-hääled hullutavad !

Heimar Lenk: e-hääled hullutavad!

"Teine koht on väga tore, see on väga õigustatud koht, sest alati on meid hullutatud alguses elektronhäältega," nentis Heimar Lenk. "Öeldakse, et Keskerakond on nii kaugel maas.  Ma olen teinud läbi väga palju valimisi ja tean oma kogemusest ja tänase päevani ma ei suuda usaldada elektronhääletuse tulemusi. Kui meil on Anne Sullingu sugune tundmatu minister ja ta saab metsiku häältepagasi, siis mida mõelda."

Südamelt ära

Krimi

Tarbija

Tervis

Pere ja kodu

Kultuur

Majandus

Välisuudised

Sport