Eksperdid: koalitsiooni väikepartei lastakse põhja

Eksperdid: koalitsiooni väikepartei lastakse põhja

Valitsuskoalitsiooni moodustamisel on Reformierakonna tõenäoline partner Sotsiaaldemokraatlik Erakond, kuid kolmanda partneri valik on keeruline, samas ei ole ka väikeparteide väljavaated parlamendis eriti avarad, arvasid politoloog Mari-Liis Jakobson ja kommunikatsiooni õppejõud Agu Uudelepp.

Spordihundid põrusid : riigikokku pääses vaid Jaanson

Spordihundid põrusid : riigikokku pääses vaid Jaanson (0)

Riigikogu valimistel spordirahva esindajatel hästi ei läinud, ainus, kes endiste või praeguste tippsportlaste seast rahvasaadikuna töötamiseks piisavalt hääli kogus oli endine tippsõudja ja poliitikas juba kogenud tegija Jüri Jaanson. Kahekordne olümpiahõbe kandideeris Reformierakonna ridades ning sai Pärnumaal 1328 häält. Tema abikaasa, samuti eelmises riigikogus töötanud sõudmistreener Tatjana Jaanson (SDE) kogus seekord 230 häält.

Talvik: muutused Eesti poliitikas hakkaksid siis, kui toimuksid ennekõike Reformierakonnas

Talvik: muutused Eesti poliitikas hakkaksid siis, kui toimuksid ennekõike Reformierakonnas (0)

"Ma hoian ikka peast kinni – kuidas see võimalik on? Ühest küljest Reformierakonnas on osavad poliitmanipulaatorid võib-olla ja teisest küljest ma ikka ei saa valijast aru, et kui nii palju on sellist ülbust ja kõrkust, üleolekut Eesti poliitikas viimasel ajal olnud, ja ilmeksimatuse sündroomi, siis inimesed lähevad uuesti valimiskasti juurde tagasi ja teevad sama otsuse," rääkis Artur Talvik.

Edgar Savisaar: hõbemedal ei tohi olla pettumus!

Edgar Savisaar: hõbemedal ei tohi olla pettumus!

"Peaga peaminister pangu tähele seda, et oleme temast ka "puust suuskadel" kiiremad! Samuti tuleb tõdeda ühte asja – me ei võida kunagi parlamendivalimisi Eestis, kuni e-valimiste turvalisus ei ole tagatud või sellest valimisviisist pole loobutud. Mis puudutab Reformierakonna võitu – siis võit on võit ja me kindlasti tunnustame neid," ütles oma kõnes Keskerakonna esimees Edgar Savisaar.

Südamelt ära

Krimi

Tarbija

Tervis

Pere ja kodu

Kultuur

Majandus

Välisuudised

Sport