PARGID KAUNIMAKS: Kadrioru park rajab Vilde sünnipäevaks lillepeenrast visiitkaardi

PARGID KAUNIMAKS: Kadrioru park rajab Vilde sünnipäevaks lillepeenrast visiitkaardi (0)

Kadioru pargi noor pärnaallee saab lõpuks valmis ning Vilde muuseumi esisele tuleb visiitkaardipeenra, mis tervitab külalisi lillede keeles. Park soovib tänavu väärikalt tähistada Eduard Vilde 150. sünniaastat. "Vilde majamuuseum asub ju ka Kadrioru pargis ja see andis meile inspiratsiooni, et taastada selle maja juures kunagi olnud lillepeenar," ütles Kadrioru pargi direktor Ain Järve.

Päikesepaneelidest saab kümne aastaga tasuv pensionisammas

Päikesepaneelidest saab kümne aastaga tasuv pensionisammas

"Paljud majaomanikud muretsevad oma elamule päikesepaneelid tulevase pensionipõlve kindlustamiseks," ütles päikesepaneelidega tegeleva firma juht Ander Pukk. "On ju üldine trend, et elekter üha kallineb, kuid päikesepaneelidega majadel on edaspidi kodukulud kontrolli all."

UURING: Eestlane on loomult pigem karjaloom kui kiskja

UURING: Eestlane on loomult pigem karjaloom kui kiskja

Kolme Balti riigi rahvast on eestlased tegelikult kõige hoolivamad ja kõige vähem isekad. Emori uuringueksperdi Tanja Krigeri sõnul ilmnes uuringust, et kui vaadata, kuidas Eesti, Läti ja Leedu inimesed näevad väljapoolt teisi riike, siis on näha, et väliselt peame end üksteisest erinevamaks, kui sisemiselt oleme. 

Südamelt ära

Päevalehtedes valitseb hüsteeriline propaganda

Päevalehtedes valitseb hüsteeriline propaganda

Kuidas siis ikkagi on, kas meil on praegu sõnavabadus? Teatud määral muidugi on, seda näitab kas või fakt, et see artikkel siin jõudis teieni. Kuid meil oleks hädasti tarvis – juba ammu! – veel üht, alternatiivset, vasakpoolsemate vaadetega päevalehte.

kätte on jõudnud kevad! kuidas kevadine koristus edeneb?

Nali ja naer

Kas Facebook tegeleb pealtkuulamisega?

Kas Facebook tegeleb pealtkuulamisega?

Soome moeajakiri Image tegi märtsikuu alguses mitteteadusliku katse nutifonidega ning selgus, et sellistele rakendustele nagu Facebook antakse juurdepääs seadme mikrofonile ja nii saab telefonikõnesid pealt kuulata.

Krimi

Tarbija

Tervis

Pere ja kodu

Kultuur

Majandus

Välisuudised

Sport