Jaan Männik: USA presidendivalimistel tegeletakse palgavaesusega, meil mitte

JAAN MÄNNIK: Ameerika presidendivalimistel tegeletakse palgavaesusega, meil mitte

"Meie majanduskasv on madal ja Eestis valitseb palgavaesus. Inimene teeb nädalas 40 tundi tööd ja tal on väga raske ots otsaga kokku saada, sisuliselt elab ta vaesuse. Ameerikas on sama probleem, aga huvitav, et seal arutatakse selle teema üle ja võetakse ka konkreetseid samme ette," rääkis endine Eesti Panga nõukogu esimees Jaan Männik ja tõi näiteks, et mitmed osariigid on miinimumpalka aasta või kahega kahekordistanud, aga Eestis selliseid julgeid samme pole astutud.

Presidendivalimised

Pealinn

KONTO AVATUD: Toome koos Edgar Savisaare ratastoolist välja!

KONTO AVATUD: Toome koos Edgar Savisaare ratastoolist välja!

"Paljud inimesed on pöördunud nii minu kui ka mu kolleegide poole küsimusega, kuidas oleks neil võimalik aidata Edgar Savisaart. Sellest sündiski mõte hakata koguma raha Tallinna linnapea ja Keskerakonna esimehele bioonilise jala soetamiseks," lausus Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva.

Sõnajalg: radarid ja tuulikud saavad koos eksisteerida

Sõnajalg: radarid ja tuulikud saavad koos eksisteerida

Andres Sõnajalg on kindel, et nii kaitseväe radarid kui ka ettevõtjate tuulegeneraatorid saavad Ida-Virumaal koos eksisteerida, kuna olemas on vajalikud tehnoloogilised lahendused, mis kõrvaldavad raadioluuret häirida võiva liigse müra. Ta lisas, et see eeldab vaid teatavaid investeeringuid, mis on juba puhtalt majandusliku otsuse küsimus.

Mida tuleks teha põllumeeste ja maaelu olukorra parandamiseks?

tervishoiusüsteem vaevleb rahapuuduses, arstid hakkavad streikima

Indrek Oro: kui raha juurde ei tule, muutub arstiabi vaesematele inimestele kättesaamatuks nagu hambaravi

Indrek Oro: kui raha juurde ei tule, muutub arstiabi vaesematele inimestele kättesaamatuks nagu hambaravi

"Kas meie riik on tõesti taas nii suures kriisis, et pinnal püsimiseks on vaja arstiabi kärpida?" küsis PERH-i arstide streigikoosolekul onkoloog-vanemarst Indrek Oro, kelle sõnul tervishoiu kulude vähendamine pikendab ravijärjekordi ning kui raha juurde ei tule, muutub arstiabi väiksemate sissetulekutega inimestele kättesaamatuks, nagu on juba juhtunud hambaraviga. "Tänane streik on hoiatus, esimene süst. Kui see ei mõju, tuleb jätkata pikema ravikuuriga."

Roheline Pealinn

Enamik saagist on koristatud

Enamik saagist on koristatud

Statistikaameti teatel oli 15. septembriks koristatud 91 protsenti teravilja, 49 protsenti rapsi ja rüpsi ning 50 protsenti kartuli kasvupinnast.

INIMESED PENSIONIEA TÕSTMISEST

terrorism euroopas

Linnaosade uudised

Brexit: kas Suurbritannia lahkub euroliidust? kas suurbritannia laguneb?

Lugeja kirjutab

Nali ja naer

Põgenikekriis: mida teeb Eesti? mida teeb euroopa?

Savisaare kohtulahing prokuratuuriga