MARE LIIGER: Meie õpilased on julmad mitte pagulaste, vaid kaasõpilaste suhtes

MARE LIIGER: Meie õpilased on julmad mitte pagulaste, vaid oma kaasõpilaste suhtes

"Probleem ei ole pagulastes, vaid üldises empaatia puudumises. Pagulaste probleem on kõrvaline, kuna kõik see jookseb ühte suure probleemi kokku – ühiskonna väärtused. Eesti inimeste ja õpilaste väärtustega on väga tõsised lood ja on rängad probleemid. Empaatiat pole võimalik õpetada pagulaste suhtes, empaatia puudumine on üleüldine," ütles arst Mare Liiger. "Meie õpilased on julmad mitte pagulaste suhtes, vaid kaasõpilaste suhtes, sealt tulebki koolivägivald."

Ettevõtjad: asendame riikliku pensioni eluaegse kodanikupalgaga

Ettevõtjad: asendame riikliku pensioni kodanikupalgaga

Praegune pensionisüsteem oleks jätkusuutlik vaid siis, kui ühiskond nooreneks, ent Eestis ju nii ei ole, nendivad ettevõtjad Raivo Hein ja Jaanus Paeväli. "20-30-50 aasta pärast on Eesti üks suur vanadekodu. Inimiga pikeneb, lapsi sünnib vähem, noored jäävad ja lähevad välismaale."

Kas alkoholi müügi piiramine vanalinna baarides on õigustatud?

Põnev ja Kasulik

TEST: Kas magnetvälja mõju vähendavad tooted päriselt ka töötavad?

TEST: Kas magnetvälja mõju vähendavad tooted päriselt ka töötavad?

Üha enam ümbritsevad inimesed end erinevate elektriliste seadmetega alates kodumasinatest kuni nutiseadmeteni. Viimased on muutunud isegi laste igapäevaelu lahutamatuks osaks. Selline elustiil toob aga paratamatult kaasa pideva viibimise elektromagnet kiirguse keskel. Kas kiirgus on inimestele ohtlik ning olukorra päästavad kiirgusvastased tooted? 

Linnaosade uudised

terrorism euroopas

Lugeja kirjutab

Põgenikekriis: mida teeb Eesti? mida teeb euroopa?

Savisaare kohtuasja detailide lekitamine

Brexit: kas Suurbritannia lahkub euroliidust? kas euroopa liit laguneb?

Eesti rahvaarv kasvas aastaga 1850 võrra

Eesti rahvaarv kasvas aastaga 1850 võrra

Negatiivse loomuliku iibe tõttu vähenes rahvaarv 1370 inimese võrra ning positiivse välisrändesaldo tõttu suurenes rahvaarv 3220 võrra. Kokku kasvas Eesti rahvaarv 2016. aasta jooksul 0,14 protsenti.

Savisaare kohtulahing prokuratuuriga