Katrin Bats: Eesti inimesed on plastikusõltlased

Katrin Bats: Eesti inimesed on plastikusõltlased

Rimi vastutustundliku ettevõtluse spetsialist Katrin Bats leiab, et vastutustundlikkus keskkonna ning loodushoiu ees peaks eestlaste jaoks olema olulisemal kohal kui see täna on: näitena saab tuua kas või kilekotid, mis vaatamata kõrgemale hinnale on siiski eestlaste esimene ostukoti eelistus.

Tallinna Kiirabi katusel valmis päikeseelektrijaam

Tallinna Kiirabi katusel valmis päikeseelektrijaam

Tallinna linn plaanib taastuvenergia osakaalu suurendamise eesmärgi täitmiseks rajada linna hoonetele päikeseelektrijaamad. Esimene pilootobjekt suurest PV-100 projektist on paigaldatud Tallinna Kiirabijaama hoone katusele aadressil Retke tee 1.

Linnaosade uudised

Pealinn

TULINE DEBATT: Kuidas lõpetada energia raiskamine, tervisesse hooletult suhtumine ja perede lagunemine

TULINE DEBATT: Kuidas lõpetada energia raiskamine, tervisesse hooletult suhtumine ja perede lagunemine

Kui inimene jätab suitsetamise maha, teeb trenni ning elab tervislikult, siis ta peaks saama osa sotsiaalmaksust tagasi, kuulutab Eesti 200 üks juhte Liina Normet. Peame taas jõudma arusaamani, et perekond on püha – meie suurim probleem on ebakindlad peresuhted, lausub Vabaerakonna juht Kaul Nurm. Leo Kunnas EKRE-st leiab, et Eesti pole praegu hästi kaitstud, ning roheliste liige Aleksander Laane sõnul vajab Eesti majandus tõelist mahepööret, sest vaid nii saab hoida rahva tervist.

Millised on Eesti meditsiini kõige suuremad probleemid?

Eesti esimene naiste marss

Mölder: haigekassa eelarvest hakkab asja saama

Mölder: haigekassa eelarvest hakkab asja saama

"Peremeditsiinile suunatakse võrreldes eelmise aastaga 19 miljonit eurot rohkem," märkis abilinnapea Tõnis Mölder. "On väga oluline, et nüüdisaegsed tervisekeskused oleksid inimestele võimalikult kättesaadavad ning kodu lähedal."

Põnev/kasulik

5 nõuannet, kui otsid kodu uusarenduspiirkonnas

5 nõuannet, kui otsid kodu uusarenduspiirkonnas

Üha enam pööravad kodu otsivad pered oma pilgu uusarenduste suunas, mis on suurest linnakärast veidi eemal. Kui klantspiltidel ja jutuna võib huvipakkuv krunt, maja või korter väga korralik näida, ei pruugi reaalsus alati nii meeldiv olla. Hilisemate ebameeldivate üllatuste vältimiseks tuleks enne kodu soetamist kindlasti eeltööd teha. 

Meie loomaaed päästab Euroopa naaritsaid hukust

Meie loomaaed päästab Euroopa naaritsaid hukust

"Sellel tööl on ka eetiline taust, sest Euroopa naarits on ära kadunud puhtalt inimese tegude tõttu," selgitas Tallinna loomaaia direktor Tiit Maran oma asutuse Euroopa naaritsa paljundamise ja säilitamise programmi mõtet. "Me proovime parandada vigu, mida inimesed on kunagi teinud."

terrorism Euroopas

Lugeja kirjutab

Põgenikekriis: mida teeb Eesti? mida teeb euroopa?

Brexit: kas Suurbritannia lahkub euroliidust? kas euroopa liit laguneb?

UURING: 70 protsendis sisekontrolliga omavalitsustest avastati pettuseid

UURING: 70 protsendis sisekontrolliga omavalitsustest avastati pettuseid (9)

Ettevõtluskõrgkoolis Mainor kaitstud lõputööst selgub, et 70 protsendis sisekontrolli poolt auditeeritud omavalitsustes leiti pettuseid ning pooled omavalitsused siseauditit üldse läbi ei viigi. "Ei saa öelda, et regioonides pettustega ei võideldaks, aga kuna ühtset riigiülest reglementi pole ja igaüks saab ise valida, mida ja kuidas teha, siis on ka peale haldusreformi paljud omavalitsused küllalt läbipaistmatud," kommenteeris lõputöö autor Maili Hiiemäe.