Nutikad linnad  armastavad inimesi

Nutikad linnad armastavad inimesi

Kohvris kaasaskantavad kergrattad, tsunami eest hoiatav telefoniäpp või nii nutika planeeringuga linn, kus energiasääst on juba linna sissehitatud – need on vaid mõned ideed, mida Tallinnas kolm päeva kestval nutikate tulevikulinnade konverentsil tutvustatakse.

FOTOD! Maailma linnad õpivad Tallinnas tarka juhtimist

FOTOD! Maailma linnad õpivad Tallinnas tarka juhtimist

25.-27. jaanuaril 2015 korraldavad Tallinna linn ja Rahvusvaheline Linnaarengu Assotsiatsioon INTA 38. ülemaailmse kongressi "Nutikad tulevikulinnad. Territoriaalne, sotsiaalne ja tehnoloogiline innovatsioon", millel osalevad ligi 200 erinevate valdkondade tippspetsialisti 25 riigist.

Oudekki Loone: Reformierakonna maksupoliitika on läbi kukkunud

Oudekki Loone: Reformierakonna maksupoliitika on läbi kukkunud

"Käputäis rikkaid rikastuvad, Rootsi pangad viivad raha Eestist välja, väikesed ja keskmised ettevõtjad pingutavad, et endale üldse mingit tööjõudu lubada, makstakse ümbrikupalka ning väljarännu numbrid aina suurenevad," loetles publitsist ja politoloog Oudekki Loone probleeme, mida Reformierakond pole suutnud lahendada.

Südamelt ära

Tederi hinnangul jätab jälitustegevuse statistika soovida

Tederi hinnangul jätab jälitustegevuse statistika soovida (0)

Jälitusasutuste tegevusest esmase ülevaate saamiseks kontrollkäigu kaitsepolitseiametisse, politsei- ja piirivalveametisse, maksu- ja tolliametisse ning justiitsministeeriumi vanglate osakonda teinud õiguskantsleri Indrek Tederi hinnangul jätab asutuste jälitustegevuse alane statistika soovida.

mida arvate Tallinna tasuta ühistranspordist? Kas ka maakonnaliinid võiksid olla tasuta?

Krimi

Tarbija

Tervis

Pere ja kodu

Kultuur

Majandus

Välisuudised

Sport

Viimased uudised

Viimased galeriid