Suri armastatud kirjanik Ellen Niit

Suri armastatud kirjanik Ellen Niit

Esmaspäeval suri lastekirjanik ja luuletaja Ellen Niit. Ta kirjutas teiste seas mitmed "Krõlli" lood, "Suure maalritöö", sõnad laulule "Rongisõit". Ta oli abielus kirjanik Jaan Krossiga, kes suri 2007. aastal.

KAUR KENDER: Hoopis Laari ratastool peaks kolisema kohtutrepil

KAUR KENDER: Hoopis Laari ratastool peaks kolisema kohtutrepil

"Meil on vaja presidenti, kes ütleb, et "sõbrad, sõda jääb ära"," rääkis kirjanik Kaur Kender. "Minu lapsed ei pea reformarite praamihanke eest sõjas surema." Kenderi hinnangul on kõige korrumpeerunum poliitik olnud ilmselt Mart Laar. "Tema ei tegelenud korruptsiooniga vaid siis, kui oli koomas."

JAKKO VÄLI: Eesti riik on kui atrofeerunud vatsakestega süda

JAKKO VÄLI: Eesti riik on kui atrofeerunud vatsakestega süda

"Savisaar võiks saada riigikogu esimeheks, siis lõppeks riigikogulaste mõnitamine," pakkus kolumnist ja saatejuht Jakko Väli konverentsil "Millist presidenti Eesti ootab?" väites, et Eesti presidendi amet on mõttetu. "Meri jättis välja kuulutamata 33 seadust, Rüütel 13. Aga mida tegi Ilves?"

Tallinna eakad saavad soodsalt kohvikusse

Tallinna eakad saavad soodsalt kohvikusse (0)

Tallinna Pensionäride Ühendus ja endise Teatri puhveti ruumides asuv Talu&Deli kohvik pakuvad E –L kella 15-18ni eakatele kohvi või teed ning kooki kokku 2.50 euro eest, salatipokaali saab siis kätte 1.50 euroga.

kas Eesti emad ja isad panustavad laste kasvatamisse võrdselt?

Prints Andrew tuleb Eestisse

Prints Andrew tuleb Eestisse (0)

Eestisse tuleb peaminister Taavi Rõivase külalise ja tehnoloogiakonverentsi Latitude59 peaesinejana esmaspäeval visiidile Yorki hertsog, prints Andrew.

NÄDALAVAHETUS PILDIS

miks läänemere piirkonnas on kõige suurem narkoprobleem?

Lugeja kirjutab

Nali ja naer

TERRORISM JA ISLAMIRIIK

Põgenikekriis: mida teeb Eesti? mida teeb euroopa?

KÕIGE NUNNUM UUDIS: Loomaaias sündisid imearmsad naaritsabeebid!

Loomaaias sündisid imearmsad naaritsabeebid!

Loomapere muudkui kasvab. Liigikaitse uuringute laboris on pesakonnad juba kolmel euroopa naaritsal, kokku on sündinud 16 naaritsapoega. Samuti sündisid nädala jooksul uued kitsetalled, jaapani makaagid, ilvesed ja mitmed linnud hauduvad mune.

Linn ostab koolidele 3D-printerid

Linn ostab koolidele 3D-printerid

"Kuidas on võimalik, et teie õpilased kasutavad juba koolis 3D-printerit, meil on need kasutusel ainult ülikoolides?" küsis USA ajakirjanik Gustav Adolfi gümnaasiumis sellist seadet nähes.

Savisaare kohtulahing prokuratuuriga

Kodanikupalk Eestis sõltub vaid riigi tahtest

Kodanikupalk Eestis sõltub vaid riigi tahtest

"Kõik taandub lõppkokkuvõttes küsimusele, kas majandus on inimese jaoks või inimene majanduse jaoks," rõhutab Eesti kodanikupalga eestkõneleja Vahur Luhtsalu, kes toetab kodanikupalga kehtestamist ka Eestis. "Mingil tasemel äraelamise kindlustamine on iga riigi kohus." Ka Soome katsetab sel sügisel 800-eurost kodanikupalka.