Miks peab Eesti naine põgenema vägivaldse mehe eest?

Miks peab Eesti naine põgenema vägivaldse mehe eest?

Täna õhtul süüdati riigikogu ees küünlad nende naiste mälestuseks, kelle tappis  või kes on kogenud vägivalda nende kunagi palavalt armastatud mehe poolt. Igal aastal läheb Eestis 2-3 naist vangi, sest nad tapsid viimases hädas oma vägivaldse mehe. Samas tapetakse oma mehe poolt aastas kümme naist. 70% lapseootel surnud naistest on tapetud oma mehe poolt. Miks ei suuda riik õigel ajal sekkuda?

Savisaar otse-eetris enne otsustavat hetke

Savisaar otse-eetris enne otsustavat hetke (1)

Neljapäeval, 26. novembril kell 20.30 on saate "TeleTallinn" otse-eetris Eesti Keskerakonna esimees Edgar Savisaar, kes vastab nii saatejuhi kui ka sissehelistajate küsimustele. Saade toimub kõigest paar päeva enne erakonna 15. kongressi, mis toimub 29. novembril.

raseduseaegne alkoholi joomine: kas alkoholi kahju lootele on eestis aladiagnoositud?

Täna on ülemaailma naistevastase vägivalla päev: kuidas paremini kaitsta lähisuhtevägivalla ohvreid?

Riigikontrolli aastaaruanne: 34000 noort ei tööta ega õpi, aastaks 2040 on meil 72000 töökätt vähem, migrandid ei lahenda tööjõupuudust

ISLAMIRIIK RÜNDAS PARIISI: MIDA TEEB EUROOPA, NATO, USA, MAAILM?

Filmisõbrad rõõmustage - pimedate ööde filmifestival valgustab novembriõhtuid

kas "vanad kalad" suudavad maailma veel päästa?

Nali ja naer

Südamelt ära

Savisaar: kapo poisse on Hundisilma metsas nagu puravikke

Savisaar: kapo poisse on Hundisilma metsas nagu puravikke

Edgar Savisaar kinnitas saates "TeleTallinn", et tema tervis on hea ning poliitikas vanus ei ole oluline. "Kaks põhilist USA presidendi kandidaati- Hillary Clinton ja Donald Trump – on 68 aastased ja alles alustavad poliitilise karjääri tippu minekut. Usun Platonisse, kes ütles, et poliitikut tuleb tõsiselt võtta alles siis, kui ta saab 70-aastaseks," sõnas ta ja lisas, et uue noore põlvkonna tulemisest poliitikasse on omaette kultus saanud, kuigi seni pole ükski erakond sellest võitnud. "Mul on ka energiat, oi kui palju veel."

Poliitika

Krimi

Tarbija

Tervis

Pere ja kodu

Kultuur

Majandus

Välisuudised

Sport