Ülo Mattheus: tundub, et kolmikliit ise ka ei usu pikka eluiga

Ülo Mattheus: tundub, et kolmikliit ise ka ei usu pikka eluiga

Vabaerakonna (EVE) pressiesindaja Ülo Mattheuse hinnangul võidakse Reformist, sotsidest ja IRList koalitsioon küll nädala lõpuks kokku panna, nagu läbirääkijad esmaspäeval lubasid, kuid uue, nn kaotajate valitsuse eluiga ei kujune tõenäoliselt kuigi pikaks. "Mulle näib, et üheks probleemiks asjaosaliste vahel on usalduse puudumine," sõnas ta.

Homse päeva peale ilm paraneb

Homse päeva peale ilm paraneb (0)

Märtsi viimasel päeval jääme korraks eemalduva ja uue läheneva madalrõhuala vahele. Päeva jooksul taevas selgineb ja sadudesse tuleb veidikeseks vaheaeg, kuid Venemaal baseeruv kõrgrõhuala ei lase Atlandi madalrõhkkondadel itta liikuda.

Südamelt ära

Uus riigikogu andis ametivande, president manitses inimesi kuulama

Uus riigikogu andis ametivande, president manitses inimesi kuulama (0)

Riigikogu XIII koosseisu liikmed andsid esmaspäeval riigikogu avaistungil ametivande, millega lubasid jääda ustavaks Eesti riigile ja tema põhiseaduslikule korrale. Vabariigi president Toomas Hendrik Ilves kutsus uut riigikogu koosseisu üles tähtsustama inimesi, julgeolekut, e-riiki ja Euroopa Liitu ning läbi viima haldus- ja riigireformi.

Sisseränne - kas see päästab Eesti või toob lisaprobleeme?

Nali ja naer

Iiri teadlane: joodiku tundmine kahjustab inimest!

Iiri teadlane: joodiku tundmine kahjustab inimest!

"See on ohumärk – kui sa oled oma elus kokkupuutunud suure joodikuga, sest siis on sul risk kannatada passiivse joomise tagajärgede käes! Iirimaal kannatab passiivse joomise tõttu iga neljas inimene", ütles Iirimaa Dublini Trinity College'i teadlane Ann Hope.

Krimi

Tarbija

Tervis

Pere ja kodu

Kultuur

Majandus

Välisuudised

Sport