FOTOD! Riigikogu ei valinud presidenti, Reps: võitsid valijamehed

Riigikogu ei valinud presidenti, Mailis Reps: võitsid valijamehed

"Valijameeste kogu liikmetel ei lähe kindlasti meelest, et Kallas, Rõivas ja Reformierakond võitlesid väga veriselt selle nimel, et presidendivalimised ei läheks valimiskokku ja kohalike omavalitsuste juhid ei saaks nendel valimistel kaasa rääkida," ütles Reps, "meie võitlesime algusest peale aga just selle nimel, et valimised jõuaksid valijameeste kogussse ja meie võitsime. Seda ei unustata." Siim Kallas sai 42 häält, Mailis Reps 26 ning oma valiku jättis langetamata 30 rahvasaadikut.

eesti saab uue presidendi

Mida tuleks teha, et meie sportlased järgmistel olümpiamängudel kullakoormaga koju tuleks?

kellel on parimad väljavaated saada presidendiks ning mis on nende tugevad ja nõrgad küljed?

mis tooks õpetajatele ja lastele juurde koolirõõmu ja millisest tarkusest meie inimestel selle saavutamiseks puudu jääb?

Koolivaheaeg lõppeb, lapsed lähevad kooli

GALERII! Lasnamäel avati Tondiloo park

GALERII! Lasnamäel avati Tondiloo park

Täna sai avatud Lasnamäel Tondiloo park. Seni kasutuna seisnud tühermaa asemele rajati kaasaegse kujundusega, funktsionaalne, kompositsiooniliselt tasakaalustatud ning turvalisust pakkuva pargiala.

terrorism euroopas

Lasnamäe elu

Brexit: kas Suurbritannia lahkub euroliidust? kas suurbritannia laguneb?

Lugeja kirjutab

Nali ja naer

Põgenikekriis: mida teeb Eesti? mida teeb euroopa?

Vahur Kersna: president peab olema eeskuju, ideaal

Vahur Kersna: president peab olema eeskuju, ideaal

"Meie sümbolil ei ole õigust olla ülbe, sarkastiline, väiklane, ebasiiras. Meile ei meeldi, kui ta kaamerate ees nätsu närib või lahmib veinist lehkavaid postitusi. Kui ta positsioneerib end lastepornokirjaniku, naisepeksja või loojuvate silmadega räppari kõrval. Me usume, et väärime enamat," leiab teleajakirjanik Vahur Kersna.

Savisaare kohtulahing prokuratuuriga

Järgmisest aastast poest tasuta kilekotte ei saa

Järgmisest aastast poest tasuta kilekotte ei saa

Keskkonnaministeerium soovib Euroopa Liidu (EL) direktiividele tuginedes keelata järgmise aasta juulist poodides õhukeste kilekottide tasuta jagamise ja tõsta alates 2019. aastast tasuliste kilekottide hinna poodides kuni 1 euroni.