Eesti laul 2019

Tõnu Kaljuste teise stipendiumi sai koorijuht Mai Simson

Tõnu Kaljuste teise stipendiumi sai koorijuht Mai Simson

Professor Tõnu Kaljuste otsustas määrata teise omanimelise stipendiumi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia doktorandile Mai Simsonile. Laureaadi nimi avalikustati 16. veebruaril Eesti Filharmoonia Kammerkoori Austraalia turnee viimasel kontserdil Perthi Festivalil.

majanduskonverents "Risttee"

Linnaosade uudised

VIDEO! Tallinn plaanib kuldset Kellyt toetada 65 000 euroga

VIDEO! Tallinn plaanib kuldset Kellyt toetada 65 000 euroga

Eile õhtul freestyle-suusatamise maailmameistrile Kelly Sildarule lennujaama vastu läinud Tallinna linnapea Taavi Aas sai sportlasele teatada suure uudise - Tallinn hakkab Kelly Sildarut toetama 65 000 euroga aastas. "Peame hoidma oma tippe, sest nende pakutav eeskuju ja inspiratsioon, nende eneseohverdus on tegelikult hindamatu," sõnas Aas.

Pealinn

HELILOOJA IVAR MUST: Eurovisioon pole pullitegemise koht. Me peame end treenima nagu sportlased olümpiaks!
Intervjuu Eesti

HELILOOJA IVAR MUST: Eurovisioon pole pullitegemise koht. Me peame end treenima nagu sportlased olümpiaks! (7)

"Me peame end võidu nimel ikka ise valuga treenima nagu sportlased olümpiamängudeks. Tähtis on, et meil oleks silme ees suur lava ja suur publik," leiab Eesti ainukese Eurovisiooni võiduloo autor ja helilooja Ivar Must, kelle sõnul praegune Eesti Laulu konkurss ei tööta. "Sinna tulevad inimesed, kes teevad pulli või tahavad teha reklaami oma Tartu või Türi kontserdile," lisab ta.

Kiisu päästis perenaise gaasimürgistusest

Kiisu päästis perenaise gaasimürgistusest

Noor naine ostis korteri ning tänu kassi veidrale käitumisele avastati korteri juures nn varjatud puudus. Gaasipaigaldisest lekkis gaasi ning kuigi perenaine seda ei tundnud, siis kiisu süvenev stress ja veidrused juhatasidki lõpuks probleemini.

Põnev/kasulik

Lugeja kirjutab

terrorism Euroopas

Põgenikekriis: mida teeb Eesti? mida teeb euroopa?

Brexit: kas Suurbritannia lahkub euroliidust? kas euroopa liit laguneb?