TAI EKSPERT: "Valge hiinlane" hoiab Eestit Euroopa narkosurmade tipus

EKSPERT: Sõltuvusttekitav "valge hiinlane" hoiab Eestit Euroopa narkosurmade tipus

"Valge hiinlase" ehk fentanüüli tõttu sureb Eestis rohkem inimesi kui mujal Euroopas, sest teistes riikides tarbivad narkomaanid teisi uimasteid, mida pole nii kerge üle doseerida, nentis TAI ekspert Gleb Denissov. Fentanüül tuli Eestisse Venemaa kaudu, kus see on ära kadumas, ent Eestis on "valge hiinlane" ikka veel laialt levinud. Denissovi sõnul pole teada, kas seda sünteesitakse Eestis või tuuakse mujalt sisse.

KIVIRÄHK: Jõks oleks parem peaminister kui Rõivas

KIVIRÄHK: Jõks oleks parem peaminister kui Rõivas

"Allar Jõks on ütlemata põnev presidendikandidaat. Ennekõike sel põhjusel, et ta võiks sama hästi olla ka peaminister. Tegelikult võib isegi öelda, et Jõks sobikski pigem peaministriks kui presidendiks. Ja on ka üsna tõenäoline, et Jõks oleks tõhusam valitsusjuht kui praegune," leiab kirjanik Andrus Kivirähk.

miks läänemere piirkonnas on kõige suurem narkoprobleem?

NOOR KODUTU: Paljud koduta jäänud ei usugi enam, et võib olla parem elu!

NOOR KODUTU: Paljud koduta jäänud ei usugi enam, et võib olla parem elu!

"Elan päev korraga ja püüan näha ka halvas midagi head, et mustast august välja rabeleda," ütleb 24-aastane Riho (nimi muudetud – toim), kes elab Tallinnas ühes kodutute majutusüksuses. Ent kodutus ei tähenda vaid varjupaigas elamist. Eestis elab keskmiselt iga kolmas noor vanuses 26-39 aastat koos vähemalt ühe vanemaga, mis tähendab tihti võimetust leida raha oma kodu rajamiseks.

Pealinna parimad palad 23.05.2016

JUHTKIRI: Oodates raportit ja valget laeva

JUHTKIRI: Oodates raportit ja valget laeva (0)

"Riigikogus Tallinna Sadama tehinguid uuriv komisjon peaks 14. juunil esitlema oma raportit. Kuid nagu komisjoni juht Artur Talvik juba praegu reaalpoliitiliselt ütleb, siis "ega see nüüd üleöö ühiskonda muutev asi ei ole"," nendib toimetaja Virkko Lepassalu Pealinna juhtkirjas.

Pealinn küsis tuntud inimestelt, mida nad arvavad laste füüsilisest karistamisest ja lõputust näägutamisest nende kallal.

Lugeja kirjutab

Nali ja naer

TERRORISM JA ISLAMIRIIK

Põgenikekriis: mida teeb Eesti? mida teeb euroopa?

KÕIGE NUNNUM UUDIS: Loomaaias sündisid imearmsad naaritsabeebid!

Loomaaias sündisid imearmsad naaritsabeebid!

Loomapere muudkui kasvab. Liigikaitse uuringute laboris on pesakonnad juba kolmel euroopa naaritsal, kokku on sündinud 16 naaritsapoega. Samuti sündisid nädala jooksul uued kitsetalled, jaapani makaagid, ilvesed ja mitmed linnud hauduvad mune.

Savisaare kohtulahing prokuratuuriga