Psühhiaater Arvo Haug: mõned poliitikud sõidavad hästi jalgrattaga, Savisaar aga oskab teha poliitikat

Psühhiaater Arvo Haug: mõned poliitikud sõidavad hästi jalgrattaga, Savisaar aga oskab teha poliitikat

"Paljud Savisaare poliitilised konkurendid sõidavad jalgrattaga ja jooksevad paremini, laulavad paremini, valdavad võõrkeeli soravamini," lausus kolme riigikogu koosseisu ja Eesti Kongressi veteran psühhiaater ja poliitik Arvo Haug Pealinnale. "Savisaar aga oskab kadestamisväärselt hästi kiiresti mõelda, otsustada ning otsuseid ellu viia - rääkimata talentide sõelumise oskusest. Nõrgukesed ja keskpärased tahaksid, et ta kaoks."

VALIMISED: Kes pakub rohkem abi nõrgemaile – lastele ja eakatele?

VALIMISED: Kes pakub rohkem abi nõrgemaile – lastele ja eakatele?

Lastele ja peredele erakondade poolt pakutav lubaduste ring on lai. Keskerakond lubab igale perele alates kolmandast lapsest 300 eurot lastetoetust, ent lisaks ka tasuta toitu juba lasteaias. Eakatele lubab Keskerakond nii suurt pensioni, et see katab hooldekodu kulutused, ning leskedele ka lesepensioni.

KURB! Esmaspäevast ei sõida trammid nr 2 ja 4

KURB! Esmaspäevast ei sõida trammid nr 2 ja 4 (0)

Seoses trammiliini rekonstrueerimistöödega Lubja tänava tõusul ja Majaka tänaval suletakse alates esmaspäevast, 2. märtsist trammiliinid nr 2 ja 4. Tööle rakendatakse asendusbussiliin nr 42 Vesse – A. Laikmaa. Trammiliinil nr 1 (Kopli –Kadriorg) tihendatakse  sõidugraafikut.

PEALINNA KÜSIMUS: Kas olete juba valimas käinud?

Südamelt ära

HOMME! Pühapäeval toimub Lasnamäel meeleolukas tasuta lasteüritus

HOMME! Pühapäeval toimub Lasnamäel meeleolukas tasuta lasteüritus

"Kõik üritused, mida me linnaosa elanike heaks korraldame, on tasuta. Meil on alati hea meel pakkuda lastele rõõmu ning uusi põnevaid väljakutseid, mis aitavad neil kohaneda ühiskonnaga ning arendada oma suhtlemisoskusi eakaaslastega. On oluline, et iga kord saab laps õppida midagi uut ning laiendada nii oma silmaringi," rääkis Lasnamäe linnaosa vanema Olga Ivanova.

Balti uuriv ajakirjandus: Putini keskklass põgeneb Lätti

Balti uuriv ajakirjandus: Putini keskklass põgeneb Lätti (1)

Balti uuriva ajakirjanduse keskus Re: Baltica on viimase aasta jooksul kogunud informatsiooni Lätimaa-, kinnisvara- ja äriregistritest ning analüüsinud 315 kõige kallimat välisinvesteeringuga kinnisvaratehingut Riias ja Jūrmalas. Eesmärgiga saada ülevaade inimestest, kes on keerulistel aegadel valinud Läti "kuldse viisa" programmi.

Krimi

Tarbija

Tervis

Pere ja kodu

Kultuur

Majandus

Välisuudised

Sport

Viimased uudised

Viimased galeriid