VAATA OTSE: Savisaar peab aasta kõne

VAATA OTSE: Linnapea Edgar Savisaar peab aasta kõne

Täna kell 18 peab Tallinna linnapea Estonia kontserdisaalis suure kõne, mida saab jälgida ka Pealinna portaali kaudu. Savisaar pakub oma kõnes vastuseid kolmele küsimusele: esiteks, mida teha, et sinul oleks Eestis hea elada? Teiseks, kuidas käivitada Eesti majandus? Ja kolmandaks, kuidas kaitsta Eestit? 

Kuidas Laari "isamaaline" valitsus KGB-lased kaposse jättis

Kuidas Laari "isamaaline" valitsus KGB-lased kaposse jättis

Meedias on teatatud seoses Uno Puusepaga kriminaalmenetluse algatamisest riigireetmise paragrahvi tunnustel. Nagu kõikide varasemate kapoga seotud skandaalide puhul, uurib kapo taas ise oma "ämbreid", kuigi nende tööd võiks lahata keegi väljastpoolt – prokuratuuri eriuurijad või eri riigiametite uurimiskomisjon.

 

Poeketid: vargad on seadusega väga hästi kursis

Poeketid: vargad on seadusega väga hästi kursis (0)

Eesti suuremate poekettide esindajad kinnitasid, et poevargad on karistusseadustikuga väga hästi kursis ning varguste hind muutub kindlasti vastavalt seadusemuudatustele. Uue karistusseadustiku järgi algab varguse korral kriminaalkuritegu praeguse 64 euro asemel 200 eurost.

Abilinnapea Kalle Klandorf peab meeles jõuluööl rahu valvavaid politseinikke

Abilinnapea Kalle Klandorf peab meeles jõuluööl rahu valvavaid politseinikke (0)

Tallinna abilinnapea Kalle Klandorf viib jõululaupäeva 24.detsembri hommikul Põhja prefektuuri, Tallinna kainestusmajja ja Põhja Prefektuuri Tallinnas asuvasse kolme politseijaoskonda jõuluööl valves olevatele politseitöötajatele oma esikromaani "Palgasõdur", sooviga pidada meeles neid, kes tagavad meie julgeoleku ajal, mil enamik meist peab rahulikke pühi. Romaan "Palgasõdur" saadetakse jõulukingiks ka kõigisse politseijaoskondadesse üle kogu Eesti.

Südamelt ära

Aastavahetusööl saab koju ühistranspordiga

Aastavahetusööl saab koju ühistranspordiga

Tallinna Transpordiameti sõitjateveo osakond teatab, et jõulude ajal, 24.-26. detsembrini töötab Tallinna ühistransport pühapäevaste sõiduplaanide alusel. Aastavahetusööks pikendatakse aga linna põhisuundadel töötavate ühistranspordiliinide tööaega.

Pealinna küsimus: millised olid lõppeva aasta suurimad kordaminekud ja ebaõnnestumised?

Krimi

Tarbija

Tervis

Pere ja kodu

Kultuur

Majandus

Välisuudised

Sport

Viimased uudised

Viimased galeriid