PARGID KAUNIMAKS: Kadrioru park rajab Vilde sünnipäevaks lillepeenrast visiitkaardi

PARGID KAUNIMAKS: Kadrioru park rajab Vilde sünnipäevaks lillepeenrast visiitkaardi

Kadioru pargi noor pärnaallee saab lõpuks valmis ning Vilde muuseumi esisele tuleb visiitkaardipeenra, mis tervitab külalisi lillede keeles. Park soovib tänavu väärikalt tähistada Eduard Vilde 150. sünniaastat. "Vilde majamuuseum asub ju ka Kadrioru pargis ja see andis meile inspiratsiooni, et taastada selle maja juures kunagi olnud lillepeenar," ütles Kadrioru pargi direktor Ain Järve.

Vähihaige lapse päästmiseks on annetatud 68 000 eurot

Vähihaige lapse päästmiseks on annetatud 68 000 eurot (0)

Naispolitseiniku vähihaige tütre päästmiseks tehtava operatsiooni kuludeks on mõne päevaga annetatud 68 000 eurot, kuid lapse päästmiseks on tarvis oluliselt rohkem raha. Tüdruku vanaisa Vladimir Lapin ütles, et 15-kuust Aleksat on valmis opereerima Kataloonias Barcelonas asuva kliiniku arstid.

UURING: Eestlane on loomult pigem karjaloom kui kiskja

UURING: Eestlane on loomult pigem karjaloom kui kiskja

Kolme Balti riigi rahvast on eestlased tegelikult kõige hoolivamad ja kõige vähem isekad. Emori uuringueksperdi Tanja Krigeri sõnul ilmnes uuringust, et kui vaadata, kuidas Eesti, Läti ja Leedu inimesed näevad väljapoolt teisi riike, siis on näha, et väliselt peame end üksteisest erinevamaks, kui sisemiselt oleme. 

Südamelt ära

kätte on jõudnud kevad! kuidas kevadine koristus edeneb?

Nali ja naer

Kas Facebook tegeleb pealtkuulamisega?

Kas Facebook tegeleb pealtkuulamisega?

Soome moeajakiri Image tegi märtsikuu alguses mitteteadusliku katse nutifonidega ning selgus, et sellistele rakendustele nagu Facebook antakse juurdepääs seadme mikrofonile ja nii saab telefonikõnesid pealt kuulata.

Krimi

Tarbija

Tervis

Pere ja kodu

Kultuur

Majandus

Välisuudised

Sport