Rein Ruutsoo: Reform ei jäta oma partneritele midagi peale häbi

Rein Ruutsoo: Reform ei jäta oma partneritele midagi peale häbi

"Nii kaua kui Venemaa tänane kuvand püsib, püsib ka Venemaaga hirmutamine Eestis," sõnas Ruutsoo. Hirmutamistaktika häbitust ei saanud Ruutsoo sõnul märkimata jätta ka ausamad vaatlejad, nagu näiteks Juhan Kivirähk. Rõivase taktika oli tema sõnul kavalam. "Löök oli nüüd suunatud Keskerakonna venekeelt kõnelevate valijate lõhestamisele," tõi Ruutsoo välja. "Rõivas ilmselt väljendab Keskerakonna suhtumisega ka oma süva veneviha​."

FOTOD! Savisaar: Reformierakonnast on rumal meiega mitte läbirääkimisi pidada

FOTOD! Savisaar: Reformist on rumal meiega läbirääkimisi mitte pidada

"Mitte läbi rääkida erakonnaga, kes sai ligi kolmandiku valijate toetuse ja kellele kuulub riigikogus peaaegu suurim fraktsioon Reformierakonna järel, ei ole tark," sõnas Tallinna linnapea ja Keskerakonna esimees Edgar Savisaar peale kohtumist president Toomas Hendrik Ilvesega, kus arutati peale valimisi eelseisvaid muudatusi ja võimalikku tulevikku.

Südamelt ära

Homme algavad juunioride iluuisutamise maailmameistrivõistlused

Algab juunioride iluuisutamise MM

Juunioride iluuisutamise maailmameistrivõistlustest võtab osa 53 riigi 200 sportlast, 80 kohtunikku ja 280 treenerit, lisaks muud võistkonna liikmed. Tegemist on ISU (International Skating Union) kalenderplaanis juunioride aasta kõige tähtsama võistlusega. Võistlused kestavad 8. märtsini.

Krimi

Tarbija

Tervis

Pere ja kodu

Kultuur

Majandus

Välisuudised

Sport