EKSPERT: Tundub, et võõrutusravi on inimese enda mureks jäetud

EKSPERT: Tundub, et võõrutusravi on inimese enda mureks jäetud

"Eesti probleemiks on see, et riigil puudub korralik ravikeskus fentanüüli sõltlaste raviks," nentis Eesti kohtuekspertiisi instituudi spetsialist Mailis Tõnisson, kelle sõnul võib riigi väike huvi olla tingitud sellest, et fentanüüli sõltuvust on tegelikult pea võimatu ravida. "Mul on üldse kohati tunne, et võõrutusravi ongi ainult inimese enda mureks jäetud," lausus ta ja tõi näiteks ka alkoholivõõrutusravi.

RAIVO VARE: Eesti poliiteliit ei tunnista oma vigu ning riigi kriisi

RAIVO VARE: Eesti poliiteliit ei tunnista oma vigu ning riigi kriisi

Eestit juhtivad poliitikud pistavad pea jaanalinnu kombel liiva alla. Majandusekspert Raivo Vare tõdes, et meie poliitiline eliit ei taha tunnistada oma vigu ning riiki vaevavaid kriise, rääkimata spetsialistide ja teadlaste appi kutsumisest. "Teadmistepõhist otsustamist on meil vähe, puudub ideedevahetus ja diskussioon," nentis Vare.

Pealinna parimad palad 23.05.2016

JUHTKIRI: Oodates raportit ja valget laeva

JUHTKIRI: Oodates raportit ja valget laeva (0)

"Riigikogus Tallinna Sadama tehinguid uuriv komisjon peaks 14. juunil esitlema oma raportit. Kuid nagu komisjoni juht Artur Talvik juba praegu reaalpoliitiliselt ütleb, siis "ega see nüüd üleöö ühiskonda muutev asi ei ole"," nendib toimetaja Virkko Lepassalu Pealinna juhtkirjas.

Pealinn küsis tuntud inimestelt, mida nad arvavad laste füüsilisest karistamisest ja lõputust näägutamisest nende kallal.

Lugeja kirjutab

Nali ja naer

TERRORISM JA ISLAMIRIIK

Põgenikekriis: mida teeb Eesti? mida teeb euroopa?

Savisaare kohtulahing prokuratuuriga