Tahvlitehase direktor: ärge mõrvake loovaid hingi!

Tahvlitehase direktor: ärge mõrvake loovaid hingi!

"Minu soe soovitus otsustajatele – ärge mõrvake loovhingi bürokraatlike dokumentidega, vaid saatke oma spetsialistid nende juurde appi paberimajandusega tegelema ja laske loovinimestel teha, mis neile meeldib," ütles Põltsamaa tahvlitehase direktor Ants Reinumägi.

Jüri Ratas: Riigikogu peab haldusreformi enda peale võtma

Jüri Ratas: Riigikogu peab haldusreformi enda peale võtma (1)

"Senised Reformierakonna juhitud valitsused on takerdunud lõpututesse aruteludesse ja vaidlustesse ning pole omavalitsuste olukorra parandamise osas reaalsete tulemusteni jõudnud," ütles Jüri Ratas ja lisas, et seetõttu ei saa loota, et kolmikliit järgmistel aastatel edukamaks osutuks.

Tule teisipäeval Moonikat liinile saatma!

Tule teisipäeval Moonikat liinile saatma!

Esimene Hispaania trammitootja CAF moodne tramm Moonika hakkab reisijaid vedama homsest liinil number 3. "Tramm hakkab sõitma kolmandat liini, kuna neljas liin on praegu veel remondis," selgitasTallinna Linnatranspordi AS juhatuse esimees Enno Tamm.

kätte on jõudnud kevad! kuidas kevadine koristus edeneb?

Südamelt ära

Naiste kriisikodu: riigi toetus pole piisav

Naiste kriisikodu: riigi toetus pole piisav

Tallinnas tegutsev naiste kriisikodu väitel ei ole neile antav riiklik toetus piisab ning seetõttu soovib kriisikodu linnalt toetust. "Muidugi ei saa me jätta nii vajalikku teenust osutavat institutsiooni hätta," ütles abilinnapea Merike Martinson.

Nali ja naer

Andro Roos: valitsus ei tegele kasvava riigivõlaga

Andro Roos: valitsus ei tegele kasvava riigivõlaga

Eesti Klubi presidendi Andro Roosi sõnul ei räägitud valimiste ajal riigi kasvavast koguvõlast 23 miljardist ehk iga elaniku kohta tuleb välismaale tagasi maksta 18 000 eurot. Samuti ei saa Roos aru, milline oht meie riiki praegu ähvardab? "Tuleb see idast, läänest või peaksime hoopis vaatama enda südametesse? Võib olla oleme ise oma lolluses enda iseseisvuse ja väärikuse kõige suuremad ohustajad?"

Krimi

Tarbija

Tervis

Pere ja kodu

Kultuur

Majandus

Välisuudised

Sport