Naised võidutsesid kiirendusvõistlusel!

Naised võidutsesid kiirendusvõistlusel!

Möödunud nädalavahetusel toimus Rootsis Tierp International kiirendusvõistlusel ajalooline finaalsõit ülipõnevas TopFuel klassis. Nimelt osales Euroopa meistrivõistluste finaalis esmakordselt kaks naist, kes suutsid kõigis eelsõitudes meestele veenvalt kandu näidata.

Fotod: Hundisilma jaanituli üllatab prominentide rohkusega

Fotod: Hundisilma jaanituli üllatab prominentide rohkusega (5)

"Tere tulemast kallid sõbrad Võsust –Võnnuni," tervitas külalisi Keskerakonna esimees ja linnapea Edgar Savisaar Hundisilma jaanitulele saabuvaid külalisi, kes olid toonud kaasa vahvaid kingitusi. Näiteks poliitik Peeter Ernits tõi kingituseks saunavihad ja korvitäie hanemune.

Tuntud inimesed jaanipäevast

Pealinn küsis tuntud inimestelt, kui kriitiliselt suhtub meie inimene oma kehasse, kui napilt ta suvel riietub ning kuidas reageerib julgele riietumisstiilile kombluspolitsei rahva seast.

Pealinn küsis tuntud inimestelt, miks on Eesti panus võrdsusesse ja majanduslikku heaolusse nii kehv.

PEALINN PILDIS

Lugeja kirjutab

Nali ja naer

TERRORISM JA ISLAMIRIIK

Põgenikekriis: mida teeb Eesti? mida teeb euroopa?

Savisaare kohtulahing prokuratuuriga

Linlased suisa võistlevad vanade majade vuntsimises

Linlased suisa võistlevad vanade majade vuntsimises

"Kui varem peeti vana hoonet nuhtluseks, siis nüüd vaadatakse seda pigem omaette väärtusena. Kohati on miljööaladel tekkinud isegi võistlus, kes oma hoone paremini korda teeb," ütles linnaarhitekt Endrik Mänd eelmisel nädalal linna parimate vanade majade kordategijate tunnustamisel.