Jüri Mõis: olen rõõmus, et võim kukkus Reformierakonna käest kindlamatesse kätesse

Jüri Mõis: olen rõõmus, et võim kukkus Reformierakonna käest kindlamatesse kätesse

"Suures plaanis läheneme pikkade sammudega tänapäeva heaolu ühiskonnale. Mitte ainult Euroopas, vaid kogu maailmas vaadatakse Skandinaaviale alt üles. Meie oleme siinsamas, Skandinaavia lähedal ja omandame nende ühiskonnaelu tavad hämmastavalt mõnusa kiirusega," rääkis Hansapanga asutaja ja endine siseminister Jüri Mõis, kes elab uuele värskele valitsusele innukalt kaasa. "On õnn, et meil oli teisest erakonnast pingilt värske mees võtta."

Lauri Beekman: aastaid ainult räägiti, lõpuks on hakatud viinakuradiga päriselt võitlema

Lauri Beekman: aastaid ainult räägiti, lõpuks on hakatud viinakuradiga päriselt võitlema

Korduvalt on tõestatud, et karmim alkoholipoliitika vähendab tarbimist, kuid jätkuvalt ei suuda paljud arvamusliidrid ja poliitikud ei suuda tõele näkku vaadata. "Oravaparteilased  usuvadki, et seda ei ole võimalik piiramisega lahendada. Samal ajal on kõik, kes seda asja lähemalt on uurinud, näiteks OECD, täiesti vastupidisel arvamusel," märgib Eesti Karskusliidu juht Lauri Beekmann. "Kui ka endised peaministrid, kes on kindlasti niisuguste soovitustega tuttavad, raiuvad risti vastupidist, siis on see lihtsalt seletamatu."

Kas alkohoolipoliitikat peaks karmistama?

Eksperdid: Eesti ei tohi jätkata kliimavaenulikku metsapoliitikat, mis kasutab puitu tuleviku arvelt

Eksperdid: Eesti ei tohi jätkata kliimavaenulikku metsapoliitikat

Eksperdid nõuavad, et  valitsus lõpetaks praeguse läbipaistmatu metsapoliitika, mis kasutab puiduressurssi tuleviku arvelt ja on kliimavaenulik. Eestimaa Looduse Fondi esimehe Tarmo Tüüri sõnul tekitab praegune poliitika arusaamatust ja murelikkust nii loodushoidjate, metsaomanike kui elupõliste metsameeste hulgas. "Need on selged märgid, et metsapoliitika valikuid pole eri osapooltega läbi arutatud ega Eesti elanikele selgitatud."

Mida toob uus Tallinna linnaeelarve ?

Jõulusahver

Jõuluturu lood

terrorism euroopas

Linnaosade uudised

Brexit: kas Suurbritannia lahkub euroliidust? kas suurbritannia laguneb?

Lugeja kirjutab

Nali ja naer

Põgenikekriis: mida teeb Eesti? mida teeb euroopa?

Uus Tammsaare park saab salaaia

Uus Tammsaare park saab salaaia

Uuenenud Tammsaare pargis eraldab haljasriba pargiteed suuremast liiklusmürast, ühte pargisoppi tuleb salaaed ning maast välja kaevatud turuhoone keldrile kerkib kohvik või hoone pargi tööriistade hoidmiseks.

Savisaare kohtulahing prokuratuuriga

TURBORIKASTUMISE VIRVATULED: Ei Maseratit ega Suurt Vallrahu. Järele jäid ainult tühjad pihud

TURBORIKASTUMISE VIRVATULED: Ei Maseratit ega Suurt Vallrahu. Järele jäid ainult tühjad pihud

"Nad ei teadvusta endale riske ja mässivad end üha suurematesse probleemidesse," räägib pereema ja reklaamiettevõtja Ethel Aoude inimestest, kes loodavad internetis vilkuvate virvatulede peale raha justnagu rehaga kokku riisuda. Võlusõna taga "binaarsed optsioonid" varjab end tegelikult terve üleilmne tööstusharu, mis sarnaselt kasiinodega tegeleb lihtsameelsete paljaksriisumisega.