FOTOD! REPORTAAŽ HELSINGIST: Kas Trump müüb kohtumisel Baltimaad Putinile maha?

FOTOD! REPORTAAŽ HELSINGIST: Kas Trump müüb kohtumisel Baltimaad Putinile maha?

"Seda peetakse Soomes siiski võimalikuks, et Trump võib anda Putinile lubaduse lõpetada Nato sõjalised harjutused Venemaa piiri lähistel ja seehulgas ka Baltikumis – vastutasuks näiteks Putini lubadusele lõpetada Venemaa toetus Iraanile," kirjutab kolumnist Sami Lotila USA ja Venemaa riigipeade tänast kohtumist kommenteerides. "Samasuguse lubaduse andis Trump Põhja-Korea liidrile Kim Jong-unile Lõuna-Korea kohta, aga ebaselge on siiski veel see, kas lubadus viiakse ka ellu."

Homme võib tulla kuni 31 kraadi sooja
Ilm

Homme võib tulla kuni 31 kraadi sooja

Homme on oodata päikesepaistelist ja väga sooja ilma. Päeval on valdavalt päikesepaisteline ilm, õhutemperatuur on 26 kuni 31 kraadi, rannikul kohati 23 kraadi.

tallinna merepäevad

kas elatisraha peaks sõltuma vanema palgast või lapse vajadustest?

UURING: Igapäevastest elamiskuludest on enamus naiste kanda, meeste raha läheb kodulaenuks ja autoliisinguks

UURING: Igapäevastest elamiskuludest on enamus naiste kanda, meeste raha läheb kodulaenuks ja autoliisinguks

Igapäevastest elamiskuludest on enamus naiste kanda, 63 protsendil naistest kulub oma sissetulekust kõige suurem osa just toidule, majapidamisvahenditele ja koduga seotud teenustele. Samal ajal peab neid oma suurimaks kuluallikaks 54 protsenti meestest, selgub Faktum-Ariko poolt läbi viidud Raha24 kulutuste uuringust. Uuringu kohaselt kulutavad mehed enim kodulaenule või üürile ning autole.

XIX Keskaja päevad

Eksperdid liiklusest

Linnaosade uudised

võidupüha

Pealinn

SUNDÜÜRNIK: Hinges kriipis ja endist kodutänavat vältisin aastaid
Eesti

SUNDÜÜRNIK: Hinges kriipis ja endist kodutänavat vältisin aastaid (8)

"Minu sügav soov on, et õiglus pääseks lõpuks võidule ja nende umbes 100 000 inimese kannatused, kes omandireformiga allavett lasti, saaksid rahaliselt kompenseeritud," ütles sundüürnik Urmas Michelis. Omandireformi valitsuskomisjon kavatseb kokku panna sundüürnike nimekirja, et uurida tekitatud kahjusid.

Mis põhjustas mais ja juunis ostukorvi hinnalangust ja millele inimesed alles jäänud raha võiks kulutada?

Teadlased: kliima soojenemine teeb Eesti põllumehe töö raskemaks
Loodus Eesti

Teadlased: kliima soojenemine teeb Eesti põllumehe töö raskemaks

Eesti Maaülikoolis valminud värske analüüs kinnitab, et ilmastiku ekstreemsused on sagenenud, mis omakorda kasvatab riski, et Eesti põllumajandustootjad peavad tulevikus toime tulema senisest karmima keskkonnaga. Teadlaste hinnangul suureneb tõenäosus, et õhutemperatuuri keskmine tõus kaks kuni neli kraadi jõuab Eestisse talveperioodil või tabab Eestit põuaperioodide ja kuumalainetena.

Põnev/kasulik

Millist kasu tõi teie arvates maksureform?

terrorism Euroopas

Lugeja kirjutab

Põgenikekriis: mida teeb Eesti? mida teeb euroopa?

Brexit: kas Suurbritannia lahkub euroliidust? kas euroopa liit laguneb?

UURING: 70 protsendis sisekontrolliga omavalitsustest avastati pettuseid

UURING: 70 protsendis sisekontrolliga omavalitsustest avastati pettuseid (3)

Ettevõtluskõrgkoolis Mainor kaitstud lõputööst selgub, et 70 protsendis sisekontrolli poolt auditeeritud omavalitsustes leiti pettuseid ning pooled omavalitsused siseauditit üldse läbi ei viigi. "Ei saa öelda, et regioonides pettustega ei võideldaks, aga kuna ühtset riigiülest reglementi pole ja igaüks saab ise valida, mida ja kuidas teha, siis on ka peale haldusreformi paljud omavalitsused küllalt läbipaistmatud," kommenteeris lõputöö autor Maili Hiiemäe.

Päästeamet kutsus tuleohu tõttu kokku üleriigilise staabi
Eesti

Päästeamet kutsus tuleohu tõttu kokku üleriigilise staabi (1)

Kuna looduses on praegu äärmiselt tuleohtlik aeg, mida näitavad ka viimaste nädalate jooksul sagenenud suured metsa- ja maastikutulekahjud, kutsus päästeameti vastutav korrapidaja päästeameti peadirektori korraldusel kokku üleriigilise staabi. "Soe sademeteta ilm päästesündmuste vähenemist ei ennusta, pigem vastupidi," ütles päästeameti vastutav korrapidaja Sven Jablonski.