Mida toob kaasa Keskerakonna, EKRE ja Isamaa valitsus?

VIDEO! Riigikogult volitused saanud Ratas: soovin seista tugeva Eesti eest, mis on naeratav ja positiivne
Poliitika Eesti

VIDEO! Riigikogult volitused saanud Ratas: soovin seista tugeva Eesti eest, mis on naeratav ja positiivne (11)

"Meie ühiskonnas on esindatud palju erinevaid väärtusi, kuid need ei tohiks olla omavahel konfliktis. Meie inimesed ei tohiks olla omavahel konfliktis. Me peame toetuma sellele, mis meid kõiki – Eestimaa inimesi – ühendab, mitte rõhuma erinevustele," rääkis Riigikogult valitsuse moodustamiseks loa saanud peaministrikandidaat Jüri Ratas. Volituste andmist toetas 55 saadikut ja vastu oli 44 saadikut.

Võrumaal hukkus tagurdava traktori alla jäänud mees
Eesti

Võrumaal hukkus tagurdava traktori alla jäänud mees

Õnnetus juhtus Rõuge vallas Kuutsi külas. Esialgsetel andmetel oli traktorit juhtinud 42-aastane mees ja teda abistanud 70-aastane mees koos põllutöid tegemas, kui ühel hetkel oli vaja traktori taga olnud kultivaator haakeseadmest eraldada, mistõttu viibis meestest vanem traktori taga.

FOTOD! Jeesuse Kristuse ristitee 2019
Eesti

FOTOD! Jeesuse Kristuse ristitee 2019 (4)

Suure Reede ristitee algas Tallinna Jaani kirikust, läks üle Vabaduse väljaku ja Raekoja platsi Peeter-Pauli katedraali ning minnes edasi Oleviste kirikusse, jõuti välja Tallinna Toomkirikusse.

Pealinn

TÕUSEV TREND: Koolid turgutavad laste tervist hommikupudruga

TÕUSEV TREND: Koolid turgutavad laste tervist hommikupudruga

"Kui vaid laste enda valida jätta, sööks paljud vist ainult makarone, mis paneb mõtlema, et osa perede toitumisharjumused on väga piiratud. Isegi levinud köögivilju ei tunta ära, lapsed küsivad kaalikat nähes, mis see on," rääkis Inglise kolledži peakokk Marina Kuusemets. Paljud koolid pakuvad hommikuputru ja laias valikus tervislikke lõunaid, et lapsed harjuks sööma regulaarselt ning ka muud kui vaid pastat ketšupiga, pitsat ja burgereid.

Mlliseid innovaatilisi tooteid-teenuseid Eestis arendatakse?

VIDEO! Putukatest toit on lähemal, kui arvame

VIDEO! Putukatest toit on lähemal, kui arvame

Süües toitaineterohkeid putukaid teeme teene iseendale ning meid ümbritsevale keskkonnale. Kilgid on kiiresti kasvavad putukad, kelle biomass on väga proteiinirikas ja sisaldab rohkelt vitamiine. Paljud inimesed usuvad, et putukatest valmistatud toiduained on meie tulevikutoit.

Mida ootate tallinna uuelt linnapealt

Linnaosade uudised

Põhja-Tallinn otsib 20 noorte juhendajat

Põhja-Tallinn otsib 20 noorte juhendajat

Põhja-Tallinna valitsus otsib noorte juhendajaid laste suveprogrammi jaoks, mis toimub kahes vahetuses juuni- ja augustikuus. 7-12 aastastele lastele suunatud suveprogrammi "Minu Põhja-Tallinn" baasideks on Kopli Noortemaja, Salme kultuurikeskus ja Karjamaa Põhikool.

TÄNAVAKÜSITLUS: MIDA OOTATE UUELT VALITSUSELT?

LÖÖME LINNA LÄIKIMA: Aprill on heakorrakuu

LÖÖME LINNA LÄIKIMA: Aprill on heakorrakuu

"Talgud on meie maa traditsiooniline viis teha ühistööd kogukonna huvides, see tähendab ka iseenda huvides," sõnas abilinnapea Züleyxa Izmailova. "Iga üksikisiku panus summeerub ja lühikese ajaga muutub meie elukeskkond paremaks."

Tallinna päeva etteütluseks saab teadmisi korrata
Haridus

Tallinna päeva etteütluseks saab teadmisi korrata

Traditsioonilisele Tallinna päeva etteütlusele eelnevad sel aastal ettevalmistavad tunnid, kus kõik huvilised saavad Tallinna Ülikooli lektorite abil oma õigekirjaalaseid teadmisi värskendada.

Danske astronoomiliste summadega rahapesuskandaal

Lugeja kirjutab

Põnev/kasulik

terrorism Euroopas

Välisluureamet: rahvusvaheline terrorism Eestit tõsiselt ei ohusta

Välisluureamet: rahvusvaheline terrorism Eestit tõsiselt ei ohusta (9)

"Kuid ehkki Eestit rahvusvaheline terrorism tõsiselt ei ohusta, kujutab see endast potentsiaalset riski, eelkõige Eesti kodanikele välismaal," tõdeb välisluureamet aastaraamatus. "Võttes aga arvesse terroristide laialdast tegutsemist, ei saa internetis levitatava propaganda mõjul radikaliseerumist täielikult välistada ka Eestis."

Põgenikekriis: mida teeb Eesti? mida teeb euroopa?

Brexit: kas Suurbritannia lahkub euroliidust? kas euroopa liit laguneb?