Grete Klein: vägistamisohver ei tohi end süüdistada!

Grete Klein: vägistamisohver ei tohi ennast süüdistada!

"Minu nõuanne on, et mitte kunagi ei tohi ennast vägistamises süüdistada. Loomulikult tuleb minna esimesel võimalusel politseisse ja asjast rääkida. Ei tohi karta, etäkki kuskil avaldatakse kellegi nimi," ütleb paljude Eesti noorte neidude iidol Grete Klein, kes on menuseriaalist "Padjaklubi" tuntuks saanud Laurana.

KORRUPTSIOONISKANDAAL TALLINNA SADAMAS

ROHKEM SAASTET: Põlevkivi üha hoogsam kaevandamine hävitab meie loodust

ROHKEM SAASTET: Põlevkivi üha hoogsam kaevandamine hävitab meie loodust

Õlitootjad saavad nüüd meie rahvuslikku rikkust ehk põlevkivi "tänu" Reformierakonna ja sotside valitsuse toel vastu võetud seadusele piiramatult kaevandada. Sel käitumisel on hukatuslikud tagajärjed ja suurem kaevemaht tähendab Eestimaa üha suuremat saastamist, nendivad keskkonnakaitsjad, kelle proteste valitsus aga ei arvestanud.

kuidas lahendab euroopa liit põgenikekriisi? mida teeb eesti?

Nali ja naer

Südamelt ära

MAJANDUSEKSPERT: Kas keegi peale Ligi veel usub Kreeka majandustõusu?

MAJANDUSEKSPERT: Kas keegi peale Ligi veel usub Kreeka majandustõusu?

Tartu ülikooli majandusdoktori Olev Raju hinnangul on raske loota Kreeka majanduse olulisele paranemisele lähiajal. "Seda enam, et ka IMF on samale seisukohale jõudnud ja tõrgub uute rahasüstide vastu. Raske on öelda, kas Eesti valitsus usub sellesse Kreeka majanduse tõusu. Ligi ilmselt jah, aga teised? Palju tõenäosem on variant, et seda raha - kas kõike või suurt osa – me iialgi tagasi ei saa." 

ARVAMUS: Tagasi orjaaega?

ARVAMUS: Tagasi orjaaega?

Arenenud riigid võtavad keskkonnale tehtavat kahju tõsiselt. Meie pole aga ikka veel saanud üle mõttest, et eraomaniku kasum on ülim eesmärk, mille teenimisele tuleb allutada kõik muu.

Poliitika

Krimi

Tarbija

Tervis

Pere ja kodu

Kultuur

Majandus

Välisuudised

Sport