dollarowich

Vasta kommentaarile

https://www.voltairenet.org/IMG/pdf/Sutton_Wall_Street_and_the_bolshevik_revolution-5.pdf
Wall Street ja bolševike revolutsioon.

http://www.reformation.org/wall-st-hitler.html
Wall Street ja Hitleri võimuletulek.

€giptuse munaqll

Vasta kommentaarile

Pole ime, et peavoolu alandlik koššermeedia ei piiksata Islandist sõnagi. Uus on hästi ära unustatud vana. NSDAP programmis, allkirjastatud Adolfi poolt 13 aprill 1928, leiame üheteistkümnenda punkti alt nõudmise. "Sellest lähtuvalt nõuame me: Töö ja vaevata sissetuleku kaotamist, intressiorjuse murdmist". Juba tollel ajal on selgelt tajutav pankade ülbus. Vast ei vaja pikemat selgitamist kelle omanduses on enamus maailma pangandusest. Kelle käes on 95% naailma rahast. Mis see nii on? Minge peegli ette ja vaadake endale otsa. Kas vastu vaatab lammas? Vaatab, kindlasti vaatab, aga vaataja seda seotud silmade ja koššermeedia ajupestuna seda ei näe. Kuidas tekkinud olukorrast väljuda. 95% protsenti laseb ennast 5% peksta, mõnitada, orjastada. Ei vaja vast pikemalt selgitamist, et praeguse poliitika jätkudes valge inimene lõpetab kas hääbudes või on viimane aeg ennast kokku võtta, taastada rahvusriigid, rahvusvahelisel üldsusel, kes iganes on ka need kamp närakaid, tuntud ka demokraatliku maailma liidritena, saba võimalikult kõri lähedalt maha lõigata. Ehk maakeeli, võimu ei ole kunagi käest antud, võim tuleb käest võtta!!!! Ülepea kasvavad nõudmised, orjastamised, õigusel ja õglusel tallumised peavad päädima tugeva vastuhakuga ja orjastajad tuleb paisata omaenda verre!!!
Ei hakka välja tooma riike ja rahvuseid, vihjeks, ühel ei ole rahvust ja teisel ei olnud veel lähiminevikus riiki, kes on suures osas süüdi selles, mis hetkel maailmas toimub. Kaua rahvad kannatavad, kaua neid aetakse oma kodudest minema fabritseerides konflikte ja levitades "demokraatiat" Otsene ja ühene soov on segada rahvusi ja kaotada piirid. massi kes omavahel kiskleb on hõlpsam valitseda, kui tugevaid rahvusriike. Murdke li*sdemokraatia ja hakake vastu nende värdühiskondade liidritele ja käsilastele.
Me ei ole siia võlgu sündinud. Me kuulume siia planeedile, oma kommete ja harjumustega kogukonda. Ärge andke võimalust elada oma tahtmise järgi!! Rahvusvahelise üldsuse "pakkumine" inimesele klaashelmed ja "tsiviliseeritud" ühiskond, "demokraatia ja suur õnn olla "vabatahtlikult" pankade, sealt edasi jälgi rahvusvahelise üldsuse" ori. See on Teie maa, elage siin maal ja saatke kõik võõras ja orjastav kuradile!!!

eilne päev

Vasta kommentaarile

Kas see ongi põhjuseks, miks teie omad läksid 1939-40 Poolat, Soomet ja Balti riike 'vabastama'?

Juhani

Vasta kommentaarile

Vähemalt üks hoiu-laenuühistu on "huvitav" skeem, selle nimi oli vist Tallinna Hoiu-Laenuühistu, ma võin nimega eksida.
Olen otsinud infot hoiu-laenuühistu aruannetest ja äriregistrist. Oluline on jälgida, kellele anti laenu.

Pensionäridelt võetakse ilma tagatiseta laenu (nimetades seda hoiuseks, aga sisu ei muutu) ja antakse edasi juhatusele kuuluvatele SMS laenude firmadele.
Ehk, riskid saavad hoiustajad, kasumi saavad SMS laenude tegijad; viimased saavad tagatiseta ning riske arvestades väga headel tingimustel laenu.

Siin võiks Keskerakond näha endale väga suurt ohtu ja hoida eemale või pigem peatada Tallinna hoiu-laenuühistu, see kivi Keskerakonna kaelas viib erakonna põhja. Savisaar oli siiski piisavalt nutikas, et ta võiks tabada ära SMS laenude ühiskonnale ohtlikkust.

Anonüümne kommentaar ei ole piisavalt oluline, et ma kulutaksin paar tundi nende materjalide uuesti otsimise peale, seega mul ei ole otstarbekas kontrollida enda väidet, ma võin ajada midagi segamini.