Elust

Vasta kommentaarile

Nõustun ühe eelneva lapsevanema kommentaariga, psühhiaatrid on kas mugavad või ei viitsi oma tööd teha, peoga rahusteid ja laps teeb enesetapu. Psühhiaater paneb lapsele mingi jama kõrvade vahele ning välja seda enam sealt ei saa.

aimar.truu@gmail.com

Vasta kommentaarile

Huvitav lugemine

Jaak J.

Vasta kommentaarile

Psühholoogil on õigus. Tõde on aga valus kuulata. samas nendest kommentaaridest loeb vastuse välja: olen väsinud; ta oskab juba ise ka toime tulla; riik ja lasteaed on süüdi. Ei nõustu, et aastakümneid tagasi oli lastevanematel rohkem aega. Tööpäevad olid sageli üle 8 tunni. peale tööd tuldi koju pere juurde. Ei käidud klubides, baarides, jõusaalides.
Suuri probleeme tekitab ka ebastabiilne pereelu. Laps kirjutab: "Praegult on minu kasuisa....". Kusjuures on tal raskusi nende eelmiste meenutamisega.

riina

Vasta kommentaarile

ega tõesti, mina olen täpselt samuti väsinud, lisaks olen üksikema, sest ei kavatsenud ainult lapse pärast mehega koos elada, mul on ka tunded, sellegi poolest püüan tegeleda lapsega nii kuidas jaksan ja ta ise juba tegeleb oma asjadega ka iseseisvalt ja ei vaata ainult telekat v tahvlit. ta on 5a. aga tõsi ta on, et tööpäevad on väsitavad ja eriti veel, kui kodus pean ju ka kõigega ise tegelema. samas lapse nägemine teeb jälle meele rõõmsamaks ja annab energiat, niiet saame hakkama.