Huvitav?

Vasta kommentaarile

Need riigid,kes seadusliku Süüria riigi vastu sõdivad,vastasleere relvastavad ja rahastavad,kas nad paukku ei teegi.Mida nad siis selle relvastuse ja rahaga teevad,mida lääneriigid neile heldelt abistades annavad?Seadusliku riigivõimu kukutamiseks tehtav abistamine on päädinud tõsiasja,et on purustatud iidsed ajaloo mälestised,inimeste kodud on purustatud,inimesi tapetakse,riik on segi pööratud ja sellele veel heakskiitu avaldada...Ega see ei ole mingi loodus katastroov vaid paraku siiski reaalselt teostatud organiseeritult

Ahju alune

Vasta kommentaarile

Kuidagi liiga õiget juttu räägib. - Liiga standardsete ja juba tuhandeid kordi Eesti ajakirjanduses ära käiatud mõtete ja kujunditega. Kas keegi on talle need suhu pannud? - Tahaks teada siiski mitte püüdlikult äraõpitud viisakusi, vaid selle süürlase tegelikke mõtteid Eesti kohta.
Pealegi, naiselt ei küsitud üldse midagi - kas juba tehakse moslemitele mööndusi (et naine polegi justkui inimene)!...

ei mingit probleemi

Vasta kommentaarile

Saudidel, Kataril, Emiraatidel ja Kuveidil ei ole mitte mingit pobleemi oma usuvendadele varjupaiga võimaldamisel - raha üüratutes lademetes. Ja las igaüks ise otsustab kas need ropus rikkuses ulpivad riigid - Saudid, Katar, Emiraadid, Kuveit - on läbikukkunud. Ilmselt ilmaliku Süüria riigi hävitamises küll - ei õnnestunud.

Priit

Vasta kommentaarile

Vaid läbikukkunud riigid ei ole suutelised sõja ja tagakiusamise eest põgenenud inimestele varjupaika andma. Hea meel lugeda, et Eesti selline riik ei ole ning saab selle rahvusvahelises suhtluses elementaarse ülesandega hakkama. Edu perele!