Saudid, Katar ja Türgi

Vasta kommentaarile

Süüria põgenike eest hoolitsegu need kes Süürias sõja algatasid elik Saudid, Katar ja Türgi ning loomulikult too ida-aafrika päritolu mulatipoiss kui oma sunniidist isa tubli poeg. Lasta Venemaal hõivata rannik Vahemere idaosas ikka mõistus peab olema nn Läänemaailma nn poliitikul. Muide just momendil Venemaa kaalub kas mitte ka hõivata rannik Vahemere keskosas mingite totaalselt juhmistunud nn Läänemaailma nn poliitikute impotentsis ja saamatuses tegelt tahtmatuses. Ropult rikkad Lääneriigid ei suuda saata sõjaväge mingi Pariisi juudipoisi poolt hävitatud Liibüasse - ainult ootaks Valget Tsaari. Kui venelane suutis hõivata Alaviitide ranniku Süürias siis klaarib ka... Vast feldmarssal Khalifa Heftar asub tegutsema ja puhtas vene keeles, nii või.

Indrek2

Vasta kommentaarile

Väga kahetsusväärne, et ka Pealinn on hakanud propageerima neid sisseveetud satikaid! Sõda süürias on ammu läbi - isegi see pole oluline - illegaal peab istuma trellide taga mitte oma kebabiputkat siin pidama. On see siin mingi riik või kolmanda maailma solgiauk - kõigile tulla / minna?!?!

peakokk

Vasta kommentaarile

http://www.pealinn.ee/kultuur/peakokk-meil-tuleb-rahvast-harida-ja-toidukultuuri-arendada-n230444

bosse postitas:

Kui ei ole neid vaja ülevalpidada ja teevad tööd on tublid, mitte nagu mõned vinguvad eestlased ,siis las elada

valget naist ja priske pajokk

Vasta kommentaarile

Arabistanist ja Aafrikast tuleb miljoneid ja miljoneid noori mehi Euroopa saaks piisavalt valget naist, korralik pajokk ja seejärel Euroopa üle võtta. Mingi nn demokraatiaga ei ole siin miskit tegemist toimub Euroopa ülevõtmine muhameedlaste poolt mingite kohalike juhmide põhulõugade mahitusel tüüpiline Prüsseli värk seega Eurustan kui Kalifaat.