jõuliselt Prüsseli

Vasta kommentaarile

Rohkem positiivsust lugupeetavad meie elu edendamisel kas mitte aeg jõulisel eesti poliitikul siirduda Prüsseli Eesti ja Euroopa elu edendamiseks? Nii saab ka uusi saateid teha näituseks Savikas pürgib Prüsseli või siis näituseks Savikas Prüsselis, onju. Mis muud kui töhe kogu meedia ühiselt kui üks naine ja üks mees elik Savikas Prüsseli.

Kärmasele vist meeldib

Vasta kommentaarile

kui tema puhul räägitakse ainult kiilanevast peast ja prillide abil nägevatest silmadest;)))

Liinale

Vasta kommentaarile

Kahjuks on nii, et suuremat osa end ümbritsevatest inimestest on Edgar pidanud oma omandiks. Ja nendega vastavalt ka käitunud. Neid loobiti lahkelt trammi alla, kangutati ametitest kuulujuttude abil, mida pugejatest limukad levitasid jne. Edgaril on alati olnud suhtumine: kui sa pole minu poolt, oled sa minu vaenlane. Ehk siis: kõik, mis teed, teed endale.

Vello postitas:

Tahad siis öelda, et enamus Edgari ümbritsenutest olid kõik iseseisva teo-, mõtlemis- ja otsustusvõimetud ullikesed kellega ta siis nagu mõni paharetist mustkunstnik aastakümneid manipuleeris? Mida küll sel juhul üldse kogu meie poliitilisest eliidist arvata?

Mis oleks teisiti?

Vasta kommentaarile

Millised oleksid Eesti ja Venemaa vahelised suhted siis kui Savisaar oleks peaminister? Kas Eesti kehtestaks usinasti üha uusi Venemaavastaseid sanktsioone, olles samaaegselt sanktsioonidest enamkannatanud riik? Kas meie "kaitsekulutused" läheneksid 2,5%-le? Kas me valmistuksime õhinal RB ehituseks?