Vale vajub

Vasta kommentaarile

E-hääletuse kehtestas reform oma võimuga.Põhiseadus seadustab,et valimised peavad olema SALAJASED,ÜHETAOLISED ja TOIMUMA ÜHEL AJAL.Seega on e-valimised Põhiseadusega vastuolus ja kehtetud.Nende kehtestajad on võimu kuritarvitajad ja peaksid vastava seaduse järgi vastust andma.

To Auhh

Vasta kommentaarile

Nii et kogusid ID kaardid kokku ja muudkui hääletasid oma armsa Refi poolt, kõigi eest, nende eelistust küsimatta.

Iseenesest mõista on e-hääletamine õigustühine!

Vasta kommentaarile

Isegi valimisreklaam on valimispäeval keelatud, MITTE VALIMISPÄEVADEL, seega on valimised nagu põhiseaduseski kirjas ÜHEL PÄEVAL ja ÜHETAOLISED. Siin polegi midagi vaielda.

nõus postitas:

E-valimiste algusest alates ei ole valimised olnud vastavuses EV Põhiseadusega. Sellest vaadati mööda võimulolijate poolt uut valimisseadust endale kasulikuks nikerdades ja kahjuks isegi Riigikohtu ja õiguskatsleri arvamustes... Järelikult tuleb nende paljude võltsimisvõimaluste ärahoidmiseks ja rahvale demokraatiahoova (ausate valimiste) taastamiseks minna tagasi EV PSi nõuete järgimisele - valimised toimuvad märtsi 1.pühapäeval ja on ühetaolised, mitte paber- ja e-valimised eri aegadel ja täiesti erinevatel tingimustel.

e-valija

Vasta kommentaarile

See Riigi Teataja mina loen kirjutab nii:

RKVS § 33. lg (2)
(2) Valimisringkonna kandidaatide koondnimekirja kantakse kandidaadid erakondade ringkonnanimekirjade kaupa registreerimisnumbrite järjekorras.

Ja nii ju oligi, erakondade ringkonnanimekirjade kaupa registreerimisnumbrite järjekorras.