KAUA VÕIB?

Vasta kommentaarile

Ma suhtun üldiselt hästi meie suurte kogemustega küsitlusfirmade Turu-uuringud ja Emori küsitluse tulemustesse. Seekordne valimistulemus üllatus-üllatus! pööras aga nende realistlikud prognoosid täiesti peapeale . Ilmselt arvesse võeti kõiki faktoreid v.a. seni ennenägematult suurt e-susserdamist. Refid ja e-valimiste susserdamine on lahutamatud e- valimiste esimesest päevast peale.Kui alguses pandi oravaparteile hääli juurde kulbiga , siis viimane kord lausa labidaga. Põhimeetod minu nägemuse järgi on häälte üle tõstmine ühtedelt konkurentidelt ja parteidelt oravaparteile, aga mitte ainult . Kõge rohkem rüüstati Ratase tulemust, aga arvan et ka teistelt parteidelt korjati omajagu manti ja matti ja määriti oravate ja Kaja e-triumfi hüvanguks. Nii et oravapartei e-trumf ja e-ülbus ainult kasvab. Arvan et e-valimised sellisel täiesti kontrollimatul ja läbipaistmatul kujul on nonsenss.Eriti naljakas oli meie meedias „Eesti püstitas e-valimiste maailmarekordi“ Jah ainuke e-valimiste riik maailmas, ainuke võitja ja ainuke kaotaja, kaotaja on mõistagi meie rahvas, keda lollitati järjekordselt .

Artur

Vasta kommentaarile

Sotsid jooksevad ummisjalu reformiga diili tegema, need põhimõtte lagedad munajoodikud teevad või vanakuradiga kokkuleppe, peaasi et võimule saada.

tigiligi

Vasta kommentaarile

E-hääletamine on põhiseadusvastane, inimesed ei saa uskuda siin riigis enne mitte midagi, kui e-hääletamisele on andnud oma hinnangu Euroopa Kohus!

vaid tagumendi lakkujad

Vasta kommentaarile

Eestis on sotsid vaid tagumendi lakkujad kes vehivad mingil põhjusel punasega järsku Sots. Internatsionaali pajokki noolides. Juba kellegi nn Marjustini ajast vaid laalide ja reffide tagumendi lakkujad ja loomulikult Prüsseli ja Kargaja Mutti saaks vaid karja kaupa pruuki. Sekka mikronit-makronit neegermeeste ja benalladega jõhker tegelt. Kuid vast Noor Ossist saaks isegi asja Tiflissis kinnisvaras või Dvinskis raudteetehases Vana Ossi käe all selline tõsine kooliharidus isiksuse plaanis. Kuid tegelda pelgalt tagumendi lakkumisega kas vastu ei hakka nn sotsidel.