ingerlane

Vasta kommentaarile

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/ekre-polissoomlasest-sober-soome-peab-schengeni-alast-lahkuma-ja-moodustama-viisavaba-tsooni-venemaaga?id=86260465

jalad tagumendi alt

Vasta kommentaarile

Mingi poiss Sarko lasi tappa oma südamesõbra Muammari Sarko-poiss ei tahtnud võlga maksta. Ja mingite debiilide tõttu sisuliselt hävitati igati jõukas riik Vahemere rannal vastu Euroopat. Mida teeb Euroopa ühine Euroopa mitte midagi vaid mahitatakse islamiste ja oodatakse ilmselt Ottomanide Kõrge Porta saabumist ajalooliselt Tripolitaania ju Ottomanide riik. Kas poleks aeg mula asemel taastada sepa poeg Benito loodud Liibüa kui Euroopa hooldusalune territoorium pannes beilerbeideks Aiša Gaddafy ja Islami Mõõk Gaddafy. Või keegi Prüsselis ootab vaid Valge Tsaari laevastiku saabumist Tripoli elik Jossif Stalini unistuste täitumist? Kas Euroopal ja eurooplastel villand ei saa islamistide tagumendi lakkumisest muhameedlikust Prüsselist? Marine Le Pen ja Matteo Salvini juhtima ühtsest Euroopat.

Euroopast ja Kalifaadist

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad muhameedlased on mitu korda tunginud Euroopa Kalifaati kehtestama ei midagi uut tegelt. Seega piir kinni ja siis klaarib.

lugeja

Vasta kommentaarile

https://en.wikipedia.org/wiki/Relations_between_Nazi_Germany_and_the_Arab_world
http://inosmi.ru/world/20151111/231302729.html?utm_medium=referral&utm_source=lentainform&utm_campaign=inosmi.ru&utm_term=127694&utm_content=3830797

Raamatus „Mõista Eurabiat“ (Lindau – 2015) kirjeldatakse Euroopa islamiseerimist. Autor kirjeldab antikristlikku, antisemiitlikku, läänevastast Euroopat ja seob seda 60-ndate lõpu poliitikaga. See sai varjatult alguse Prantsusmaalt ja millega liitus ka Saksamaa, kui natsionaalsotsialistlikud jõud lõid Iisraeli vastase liidu araabia maailmaga. See selgub, kui lugeda Araabia Liiga publikatsioone, mida aga Lääne press pole kunagi avaldanud.
Siit lähtuvalt ei kirjutatud EU konstitutsiooni (Lissaboni leping) sisse ka juudi-kristlikke põhimõtteid, kuigi Vatikan sellele tähelepanu juhtis.