tõstja

Vasta kommentaarile

https://www.sotsid.ee/sotsiaaldemokraadid-erakorraline-pensionitous-tuleb-seadustada/

Sotsiaaldemokraadid annavad täna riigikogule üle seaduseelnõu, mis tõstab 2020. aasta kevadel erakorraliselt pensione, et paraneks vanemaealiste inimeste elujärg.
Sotsiaaldemokraatide fraktsiooni saadikud kavandavad riikliku pensionikindlustuse seadusesse täiendust, mille järgi tõuseb pensioni baasosa pärast 2020. aasta 1. aprilli indekseerimist 100 euro võrra ja rahvapension 60 euro võrra.

vot tak

Vasta kommentaarile

Kõigepealt proovigu teha erakorraline pensionitõus, siis vaadaku edasi!

Mõisast on artiklis huvitav foto

Vasta kommentaarile

....millest on eriti hästi tuntav tema aasiapärane veri?

relvastus ja väljaõpe

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad korralik relvastus ja korralik väljaõpe on äärmiselt oluline ja mingil hetkel suudab muuta paljutki. Näiteks taastatava Eesti Piirivalve koosseisus paari spetsiaalüksuse omamine võib lahendada teat võimalikud küsimused mitte vaid kodu-Eestis vaid Suur-Stokis või siis Berliinis teat piirkondades. Lihtsalt see relvastus ja väljaõppinud mehed peavad olemas olema - jihaadivõitlejate väljatõrjumine suurlinnade kvartalitest äärmiselt raske tegelt ja eeldab kindlasti tankitõrjevõimekust paraku ilmselt ka leegiheitjaid ja muud eritehnikat. Vast meie rahvaasemikud pöörduvad tubli Jaana Toomi poole palvega leida kontakte alaviitidega ja karismaatilise Bashar al Assadiga saamaks vajalikke kogemusi väljaõppeks võitluses jihaadivõitlejatega. Oluline igati kodu-Eestile ja loomulikult Stokile ja Hki-le on ju. Berliinist rääkimata.