meenutaja

Vasta kommentaarile

https://ekspress.delfi.ee/kuum/10-vaheteada-fakti-meie-uue-presidendi-kersti-kaljulaidi-kohta?id=75806511
Laupäeval, 1. aprillil 1995 jäi GAZ 24-10 ehk Volga roolis politseile vahele keegi Kersti Talvik. Politsei vormistas kaks rikkumist: juhiloata sõit ja jääknähud. Tollane Kersti Talvik on tänane Kersti Kaljulaid.

tundlik amet

Vasta kommentaarile

Kas Eestis ei ole mitte kujunenud olukord politseijuht kuidagi tundlik amet? Päris mitmete politseijuhtidega on tegeletud kas mitte ja korralikult igati? Ei ole mingit tahtmist Martin Helme käitumist õigustada kuid kui hakata kõikide politseijuhtide peale mõtlema meite Eestis? No kohe paneb mõtlema tegelt. Seltskonnale Soomel ja Eestil muide väga suur vahe ja eriti lööb välja suhtumises ametnikke ja teisalt ametnike endi käitumiskultuuris. Ei saa ei saa me läbi Soometa ja miks peakski kas mitte?

Arvaja

Vasta kommentaarile

President ületab korduvalt oma volitusi, seda enam on see vale, et rahvas pole teda valinud. Küll aga on rahvas valinud ja heaks kiitnud praeguse valitsuse! Meil on hea valitsus, tugeva peaministriga!

üldistaja

Vasta kommentaarile

Ka ametnikud peavad lähtuma seadustest. Ja kui on vaja, siis tuleb kõigepealt muuta seadusi vajalikus suunas, ja alles siis saab kedagi vallandada jne.
Aga erafirmades tööliste vallandamine ka sellises stiilis toimubki.