Ainult" paremaks" läheb

Vasta kommentaarile

Tavatooliga sõites on takso mugav ja kui ainult ühel inimesel on vaja sõita punktist a punkti b, siis muidugi väike auto on praktiline. Juhtumisi on aga meie peres 2 ratastoolikasutajat. Varem sõitsime ühe bussiga, aga nüüd siis peame tellima 2 taksot. Tulikaga sõita on tunduvalt kallim kui enne Termakiga. Kui nö terve inimene sõidab tasuta ühistranspordis ja 4-liikmelise pere puhul saab hakkama ühe taksoga, siis elagu liikumisvabadus ratastoolkatele!

Kiiduväärt edasiminek

Vasta kommentaarile

Mul on võimalus olnud nüüd kolm korda neid taksosid kasutada. Muidu on tipp-topp mugavad taksod, aga kõikidele aspektidele pole Tulika mõelnud. Esimese sõidu tegin kodust sadamasse ja meil tekkis probleem kõikide kohvrite-pakkide äramahutamisega. Reisilt tagasi tulles, rääkis vastu tulnud "teine" taksojuht, er meie lapse turvatool oli auto sisustuse ära kriipinud?
Mis ma tahan öelda on see, et Tulika peaks ka paar suuremat taksot juurde muretsema. Näiteks kui tahab mitu ratastoolikat ühel ajal ühte kohta sõita, siis peaks ju hetkel mitu taksot seda reisi teenindama. Lisaks, mis saab meie suvistel suurürituste ajal? Termakiga võis kuni 3-4 tooli transportida..

Suur pettumus

Vasta kommentaarile

Ratastoolis istudes pea vastu lage, et kuidagi ära mahtuda pean keerama kaela teatud nurga alla, iga väiksemagi jõnksu või kiirustõkke korral käib pea kolksuga vastu lage või väändub kael kahekorra.