podstilka tavaline

Vasta kommentaarile

Too mikronist makarooni Prantsman on u kraiinapäraselt tavaline podstilka ja ainult. Paraku vaid tühjus. Aitas nii Nikolai II ja eriti Jossif Stalin kuid tulemus - vaid podstilka puhtas ridna muovas. Suur keel, suur kultuur ja ainult neegrisemm eest ja tagant ja loomulikult benalla. Elik eeslinnadesse Pariisi appi prantslannadele ja prantslastele ühine Euroopa ja ei mingeid no-go tsoone.

billy

Vasta kommentaarile

https://vz.ru/news/2014/11/9/714445.html
Saksa poliitik Willy Wimmer NATO-st.

tendents

Vasta kommentaarile

NATO vägede ülemjuhataja Kosovos kindral Weseli Clark tunnistas CNN-i saates juulis 1999: "Moodsas Euroopas pole homogeensetel rahvusriikidel kohta. See oli XIX sajandi idee, XXI sajandil aga viljeleme me multikulturalismi, rajades multietnilisi riike."

sultan ja kaliif

Vasta kommentaarile

Sultan Erdogani huvitab vaid Ottomanide Kõrge Porta hiilguse taastamine mitte mingi nn NATO, nn sõber Puutin, nn liitlane Kreeka ja mingi nn Euroopa Ühendus ja nn demokraatia ja nn ühised väärtused. Turkide värk klaarida kurdidega, armennide ja kreeklastega ja siis Euroopa Kalifaat midas keerukat. Elik ühine laevastik Vahemerele ja dessant Aafrikka Euroopa hooldusterritooriumi loomine täpselt nii nagu sepa poeg Benito lõi omal ajal Liibüa.

imaam postitas:

http://www.infowars.com/former-nato-commander-turkey-is-supporting-isis/

https://forte.delfi.ee/news/militaaria/istanbuli-pogromm-1955-suurlinnast-tehti-vagistades-kreeklastevaba-linn?id=72380691
https://en.wikipedia.org/wiki/Istanbul_pogrom