Arhiiv

Millest saab uus rahvussport?

Millest saab uus rahvussport?

Suusatreener Mati Alaveri hiljutine süüdimõistmine seoses dopingule kallutamisega – aasta tingimisi poolteiseaastase katseajaga – pani ühelt poolt küll saagale punkti. Ent mis alast saab siis põhjalikult blameeritud suusatamise asemel Eesti rahvussport ehk oluline osa meie identiteedist. Kiiking?

Klaaslagi hakkas pragunema
Eesti

Klaaslagi hakkas pragunema (2)

Rahandusministeeriumi analüüsist nähtub, et kohati on raske üleüldse riigitööle leida ametnikke, ja tõhusaks abiks oleks teistest rahvustest töötajate värbamine.

Reformierakonna vaikelu Tallinnas

Reformierakonna vaikelu Tallinnas

Reformierakonna suur edu Tallinnas on võrreldes oktoobriga sulanud pea olematuks. Turu-uuringute küsitlusest, mille tellis ERR, selgus, et novembris toetas Reformierakonda 30% ja Keskerakonda 28% Tallinna valimisõiguslikest kodanikest.

PSÜHHOLOOG: Kanep võib kujuneda varjatud tagaukseks kangemate narkootikumideni

PSÜHHOLOOG: Kanep võib kujuneda varjatud tagaukseks kangemate narkootikumideni (1)

"Depressiivsus süveneb, üsna tavalised on unehäired ja hüppeliselt kerkinud söögiisu. Aastase tarvitamise järel võib halveneda inimese mälu ja tema jutud muutuda ebarealistlikuks, lausa rumalaks," kirjeldas kanepi mõju sõltlastega tegeleva MTÜ Convictus Eesti tegevjuht Inna Farber. Igal neljandal tarvitajal on probleeme kodus või paarisuhtes ning igal seitsmendal majandusmuresid või tülisid sõpradega.

SUUR LUGU! Seaduselünk täidab Tallinna taksouputusega

SUUR LUGU! Seaduselünk täidab Tallinna taksouputusega

"Kursused olid vanasti korralikud. Pidid teadma, millised tänavad ristuvad, kümnest tänavast pidi teadma kaheksat või üheksat, muidu kukkusid eksamil läbi," rääkis kogenud taksojuht Aivar Nigu. Praegu on aga linnas taksojuhtide uputus, sest puudulik seadus lubab taksot sõitma iga juhiloa ja autoga tüübi, kes ei puugi linna tunda ega oska ka teenindada.

JUHTKIRI: Juhiluba ei tee veel taksojuhti

JUHTKIRI: Juhiluba ei tee veel taksojuhti

Kuulasin laevaga Tallinna sõites kõrvaklappidest ühte vana meremehelugu, Marko Matvere hääl kõlas laulu alguses süngelt, kui ta teatas, et neil on kapteniks üks vangist pääsnud mees ja pootsmanil on tapja nägu ees.

TIIT PRUULI: Olen näinud vaalade saluuti ja ehtsat pingviinide paraadi

TIIT PRUULI: Olen näinud vaalade saluuti ja ehtsat pingviinide paraadi

"Minu kõige ilusam uusaasta saluut oli see, kui Antarktikas olid laevatekil lauad kaetud ning vaalaparv hakkas ümber laeva vett purskama," meenutab Tiit Pruuli. "Teisel reisil olime jälle Antarktikas vabariigi aastapäeval 24. veebruaril. Ja sõna otseses mõttes pingviinide paraad toimus meie laeva juures. Vägev!"

Laadimine...Laadimine...