Arhiiv

MATI KAAL: Mina keelaks kogu inimkonnal suitsetamise ära

MATI KAAL: Mina keelaks kogu inimkonnal suitsetamise ära

"Kunagi olen ma ka ise suitsetanud, aga nüüd oma 40 aastat juba seda ei tee. Nooremalt poleks uskunud, et see, kui teised suitsetavad, mind ennast kunagi nii hullusti häirima hakkab ükskord," rääkis loomasõber Mati Kaal suitsetamise keelustamisest. 

Ärge kasutage ühekordseid  maske topelt

Ärge kasutage ühekordseid maske topelt

Aktuaalne Kaamera laskis laboris analüüsida mitu korda kasutatud ühekordset kaitsemaski ja avastas, et ühekordset maski mitu korda ette pannes võib koroona asemel külge saada hoopis mõne muu tõve.

Stroomi tugikodu aitab kiusatutel eneseusku taastada ja jalule tõusta

Stroomi tugikodu aitab kiusatutel eneseusku taastada ja jalule tõusta

"Mind kiusati koolis vaimselt, mistõttu tulin sealt ära ja langesin depressiooni," rääkis Madis Laos, kes aitab hiljuti remonditud Stroomi tugikodus nõustajana nüüd teistel raskest seisust välja tulla. Abilinnapea Betina Beškina sõnul pakub põhjalikult korda tehtud Stroomi maja just sellist, paljudele vajalikku abi.

VAARIK: metsaaluse prügistajal on nõukogude aja suhtumine
Keskkond

VAARIK: metsaaluse prügistajal on nõukogude aja suhtumine (5)

"Ma liigun Tallinnas Stockmanni juurest Laiale tänavale tööle ja kuna olen suitsetaja, siis jälgin väga tähelepanelikult prügikaste. Minu teekonnalt on ära kadunud kolm prügikasti," rääkis näitleja Andrus Vaarik tänavatele prahi loopimise põhjustest. 

TÖÖTU: olin oma tööandjale ümmargune null
Eesti

TÖÖTU: olin oma tööandjale ümmargune null (1)

"Neid inimesi on palju, aga nad on vait," iseloomustas Reet (54) ennast ja teisi töötuid. "Meil valitseb edukultus ja ma imestan, kui laia lõuaga räägitakse koondamistest. Aga mina mõtlen, et mis nendest mitmest tuhandest inimesest siis saab." Linn korraldab töötute aitamiseks infopäeva.

Laadimine...Laadimine...