Arhiiv

PENSIONÄR HÄDAS: Ma ei saa sellelt  kriminaalilt kuidagi võlga kätte!

PENSIONÄR HÄDAS: Ma ei saa sellelt kriminaalilt kuidagi võlga kätte!

"Minu mehe hauaplats oli jäänud vee alla ja ma olen töölistele, kes selle korda tegid, üle tuhande euro võlgu, aga ma ise ei saa omakorda ühelt kriminaalilt võlga kätte," kurdab eakas proua Laine Laanemets. Samal ajal vaidlevad kohtutäiturid ja justiitsministeerium, kas praegune võlglastelt raha kätte saamise süsteem on suurepärane või hoopis ühiskonnale liiga kulukas.

JUHTKIRI: Kinnisvaraturg kui elevandiluutorn

JUHTKIRI: Kinnisvaraturg kui elevandiluutorn

Eesti kinnisvaraturg on sisuliselt külmunud, möönab siin 2008. aastani tegutsenud legendärimees Paul Oberschneider. Sama paistab teistes riikides. Nõnda tundub riigi ja/või omavalitsuse rahastatud üürimajade – miks mitte koostöös erakapitaliga – rajamine ühe kaalukama võimalusena, kuidas kinnisvara hinnad taas maale lähemale tuua.

Meie loomaaed päästab Euroopa naaritsaid hukust

Meie loomaaed päästab Euroopa naaritsaid hukust

"Sellel tööl on ka eetiline taust, sest Euroopa naarits on ära kadunud puhtalt inimese tegude tõttu," selgitas Tallinna loomaaia direktor Tiit Maran oma asutuse Euroopa naaritsa paljundamise ja säilitamise programmi mõtet. "Me proovime parandada vigu, mida inimesed on kunagi teinud."

MART SANDER: Kõigile meeldida tahtev inimene on lits

MART SANDER: Kõigile meeldida tahtev inimene on lits

"Kohati tunnen, et ma ei ole Eesti patrioot, aga jään alati Tallinna patrioodiks. Siin on igal kivil oma lugu rääkida ja üheski teises linnas ei teki sellist kokkukuuluvuse tunnet," nendib multitalent Mart Sander Pealinnale antud intervjuus. "Filmist "Verekivi" tuleks uus versioon teha. See näitaks maailmale, et Tallinnas on demokraatlikud traditsioonid, mida mujal maailmas annab otsida."

Laadimine...Laadimine...