Arhiiv

Ristiisad, kes pole enam ristiisad
Eesti

Ristiisad, kes pole enam ristiisad

Kui meedias kõneldakse, te Eesti allilmaühendusi vaevavat tõsine juhtimiskriis ja uut pealikut tapetud Nikolai Tarankovi asemele polevat suudetud valida, jääb üle vaid õlgu kehitada.

KLANDORF: Jumal tänatud, et oma vaenlast hästi tundsime, olime tema ridades teeninud
Ajalugu

KLANDORF: Jumal tänatud, et oma vaenlast hästi tundsime, olime tema ridades teeninud (6)

"Suuremates linnades oli vaja tagada riigijuhtide julgeolek, vajadusel välja töötada taganemisteed," räägib üks kunagise eriteenistuse juhtidest, praegune abilinnapea Kalle Klandorf tööst, mida ta tegi 30 aastat tagasi. "Sellest ajast, kui eriteenistusse tööle läksin, 1. augustist 1990 kuni omariikluse taastamiseni augustis 1991 sai üks pikk tööpäev. Ilma igasuguse pausita."

VIDEO! TREENER: Koertekool pole lemmiku, vaid inimeste jaoks

VIDEO! TREENER: Koertekool pole lemmiku, vaid inimeste jaoks

"Koolitamata koer allutab ise kogu pere oma soove täitma," ütles elupõline koertetreener Sirje Vets. "Koerale peab õppetund lõppema hea emotsiooniga, siis tahab ta järgmine kordki käsklustele alluda. Ideaalis lõpetab koera õpetaja alati tegevuse, kui lemmik on kaifi tipus."

VIDEO! Malev kingib vinged mälestused ja sõbrad kogu eluks
Eesti

VIDEO! Malev kingib vinged mälestused ja sõbrad kogu eluks

"Malevas olen ärganud tuulekellade tilistamise, muside ja kallistuste, lusikatega pannide vastu tagumise ning kitarri saatel lauldud Justin Bieberi loo "Baby" peale," kirjeldas hommikuid õpilasmalevas põline malevlane Laura Lahesoo. Maal ootab õpilasi töö hotellides, maasikapeenarde vahel ja metsas, linnaosades saab aga aimu riigikaitsest. 

VIDEO! Tänavu saab korda 8 miljoni eest väiksemaid tänavaid

VIDEO! Tänavu saab korda 8 miljoni eest väiksemaid tänavaid

Tänavu on tähtsal kohal kõnniteede ja väiksemate tänavate remont, suure projektina ootab ees Peterburi tee uuendamine. "Tänavu lõpetame eelmisel aastal alustatud Valdeku, Tedre, Koidu ja Tähetorni tänava remondi," ütles abilinnapea Kalle Klandorf, kelle sõnul on sel aastal kavas veel näiteks botaanikaaia veesüsteem, Maleva põik, Paljassaare tee ja  Õismäe tee.

Laadimine...Laadimine...