GALERII! Mustamäel jagati sõbrapäeva puhul šokolaadi

Mustamäe ajalehe lugejad ja Mustamäe Linnaosa Valitsuse Facebooki jälgijad saavad veebruaris minna uisuparki uisutama 2=1 hinnaga.

Pilt: Ilja Matusihis

GALERII! Mustamäel jagati sõbrapäeva puhul šokolaadi

Toimetaja: Toomas Raag

"Sõprusel on elus hindamatu koht, Mustamäe tähistab täna seda toredat päeva rõõmuga ja mitmel rindel," ütles Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats.

Mustamäe Noortenõukogu, Mustamäe Avatud Noortekeskus ja Mustamäe Linnaosa Valitsus jagasid linnaosa elanikele Valentinipäeva puhul šokolaadimedaleid Mustamäe turule ja Lepistiku peatuse lähedale pandud telkides.

22images

"Muuseas, Mustamäe ajalehe lugejad ja Mustamäe Linnaosa Valitsuse Facebooki jälgijad saavad veebruaris minna meie uisuparki uisutama 2=1 hinnaga – just sellise kupongi leiab veebruarikuu ajalehest," rääkis Laats. "Meie ise – s.t linnaosavalitsuse inimesed, Mustamäe Noorte Nõukogu ja meie avatud noortekeskuse tragid noored oleme mustamäelastele ilusat sõbrapäeva soovimas Mustamäe turul ja Lepistiku peatuses alates kella kolmest pärastlõunal. Nagu näete, on ka ilmataat täna sõbrapäevale kohaselt naerunäoga, mis on ju puhas rõõm. Ning õhtul algusega kell 19 on meie Kaja majas Jaagup Kreemi ja Ott Leplandi kontsert – ilus lõpetus ilusale päevale. Head sõbrapäeva kõigile!"

Laadimine...Laadimine...