Isadepäev tuleb maadlustrenni ja tantsuga

Järgmine nädalavahetus toob hõrgu muusikalise õhtusöögi, perekondliku maadlusmati ja õpetlikud muinasjutud.

Isadepäev tuleb maadlustrenni ja tantsuga

Kai Maran

Järgmine nädalavahetus toob hõrgu muusikalise õhtusöögi, perekondliku maadlusmati ja õpetlikud muinasjutud.

11. novembril kell 11.30 on isad koos lastega oodatud spordihalli (Herne 30) sportlikule isadepäevale. Kesklinna valitsuse korraldatud isadepäev pakub mitmekesist tegevust ja annab isadele võimaluse ka oma tervisenäitajaid kontrollida. Südapäeval algavate sportmängude käigus saavad lapsed koos isadega läbida üheksa eri oskusi nõudvat või andvat tegevuspunkti. Muu hulgas on võimalik leida tegevust maadlusklubi Korrus3 avatud maadlusnurgas. 

"Maadlusvõtete proovimiseni me esimese treeninguga muidugi ei jõua, sest alustama peab õige kehahoiaku harjutamisest," ütles maadlusklubi asutaja ja treener Martin Plaser. "Võtame tegevusi mänguliselt ja ootame maadlusnurka ka emasid-isasid."

Kui spordihalli isadepäeva maadlustrennist võivad Plaseri sõnul koos vanematega osa võtta lapsed kolmandast-neljandast eluaastast, siis päristrenni Veerenni tänaval on oodatud ka nooremad.

Isadepäeval saab spordihallis õppida tantsusamme koos stuudioga DanceAct. Koomiksi tegemist juhendab kunstnik Victoria Rekk ja lahendamist ootavad peamurdmisülesanded.

Kogu päev on tasuta, lisaks saab iga osaleja ka kingituse. AS Bambona pakub banaane ja Reval-Sport veekeskus perepääsmeid. Korraldajad paluvad spordihalli kaasa võtta vahetusjalatsid.

Mustpeade majas peetakse isadepäeva 12. novembril koos rikkaliku hommikusöögiga. Brunchert ehk kontsert koos hilise hommikusöögiga algab kell 12 Valges saalis. Musitseerivad Karin Sarv, Laur Eensalu, Helen Kedik, Merike Heidelberg, Leho Karin ja Jüri Lepp. Kontserdi ajal on avatud laste muusikatuba. Pilet maksab 22 eurot, sisaldades sööki ja jooki. Kuni kolm 12-aastast last saavad vanematega kaasa tulla tasuta.

Brunchertid on sel hooajal kavas ka advendi, sõbrapäeva ja naistepäeva eel.

Laadimine...Laadimine...