Arhiiv

ADVOKAAT INDREK LEPPIK: Miks Kallas, Kraft ja Lipstok pettust ei  tunnistanud?
Krimi Eesti

ADVOKAAT INDREK LEPPIK: Miks Kallas, Kraft ja Lipstok pettust ei tunnistanud? (3)

Kas VEB-fondi afäär oli pigem suurejooneline pangarööv või rohkem naaberriigi luure- ja mõjutusoperatsioon, kontrollimaks ühte Eestit pikalt valitsenud erakonda? Suured summad Venemaal, nagu sealsele alkoholiärile TSL-ile Eesti poliit- ja rahandustegelaste abil välja makstud 32,3 mln dollarit, ei saanud liikuda ilma sealse eriteenistuseta, nentis advokaat Indrek Leppik.

EESTLASED SOOMES: Siia kolimise buum on läbi
Eesti

EESTLASED SOOMES: Siia kolimise buum on läbi (1)

"Soomes suhtutakse õppimisse ja õpilastesse teistmoodi – siinsetes haridusasutustes pannakse inimene mõtlema oma ajuga, aga Eestis õpitakse endiselt pähe," leidis üle kümne aasta Helsingis elanud Kelli Piksar. "Samas eestlased enam ei jookse Soome, kuna asjad on oma riigis juba paremini."

Nõmmel pakutakse tasuta õigusabi

Nõmmel pakutakse tasuta õigusabi

Juristide liit korraldab 31. mail kella 10-14 Nõmme linnaosa valitsuses (Vabaduse pst 13) õigusapteegi, kus saab nõu näiteks perekonna, elatisrahade, pärimise, notaritoimingute, töölepingu seaduse, töövaidluste lahendamise, korteriühistute probleemide, tarbijakaitse, maksude, kohtusse pöördumise jms kohta.

Nõmmel tulevad hobipäevad

Nõmmel tulevad hobipäevad

22.-27. maini toimuvad Nõmme hobipäevad, mille raames avavad oma uksed ja tutvustavad huviringe ligi 50 Nõmmel tegutsevat harrastuste pakkujat.

Laadimine...Laadimine...