Arhiiv

Kas Prantsuse koolid annavad eeskuju?
Haridus

Kas Prantsuse koolid annavad eeskuju?

Prantsusmaa on koolides keelanud nutiseadmed. Kuigi ka eestikeelne meedia on täis hoiatusi, et laste nutisõltuvust tuleb ohjata, on vaid mõnes koolis pisteliselt nutiseadmete kasutust piiratud.

PÕLLUMEES OLAV KREEN: Päike on hakanud Eesti  põllumehele peale paistma – me võime teha imesid!
Eesti

PÕLLUMEES OLAV KREEN: Päike on hakanud Eesti põllumehele peale paistma – me võime teha imesid!

"Eesti põllumehi on nii kaua nöögitud, et minu meelest on nad lausa kangelased, et üldse veel olemas on," lausub Virumaa teraviljakasvataja Olav Kreen (52), kelle sõnul on hoolimata tänavusest põuast põllumeeste elu paranemas. "Päike on tulnud meie õuele, mis sest, et kord on vihmad ja siis ikaldab. Me ei pea enam protestima, sest valitsus kuulab meid. Andke Eesti põllumehele veel soodsat laenu ja ta teeb imesid."

JUHTKIRI: Lastelt laenuks saadud maa vajab harimist

JUHTKIRI: Lastelt laenuks saadud maa vajab harimist

Me pole oma põlde ja viljakandvat maad saanud päranduseks vanavanematelt, vaid oleme selle kõik võtnud laenuks oma lastelt, väidab praegu põllul vilja niitev Virumaa viljakasvataja Olav Kreen. Nii oli öelnud tema isa, ja ka mees ise tegutseb seda tõetera järgides. Maa peab olema haritud ja tuleb järgmisele põlvele edasi anda vähemalt sama heana, nagu see kord vanematelt saadi.

Üleilmne ühislaulmine lauluväljakul
Eesti

Üleilmne ühislaulmine lauluväljakul

Eesti 100. sünnipäeva puhul 17.-25. augustini toimuva suvise peonädala üks tähtsündmusi on ülemaailmne ühislaulmine 19. augustil kell 19 Tallinna lauluväljakul.

Laadimine...Laadimine...