KIVIRÄHK: Sotsidel on identiteedikriis

KIVIRÄHK: Sotsidel on identiteedikriis

"Üldiselt on niimoodi, et kui hakatakse süüdistama valijaid, et nad ei saa asjadest aru, siis tuleb vaadata otsa oma kommunikatsioonile. Kui ei suuda end valijatele mõistetavaks teha, siis on see poliitikute enda probleem," rääkis Turu-uuringute AS uuringujuht Juhan Kivirähk, kelle sõnul arvatavasti jäi valijate jaoks arusaamatuks Jevgeni Ossinovski tagasiastumine tervise- ja tööministri ametipostilt. „Eriti seetõttu, et otsest järglast ministriametisse välja käia ei olnud."

Eeloleva nädala esimene pool tuleb sajune
Ilm

Eeloleva nädala esimene pool tuleb sajune

Järgmise nädala esimene pool pakub nii vihma- kui ka kohatist lörtsisadu. Esmaspäeval muutub kõrgrõhkkond pisut mõjusamaks ja ilm on suurema sajuta. Öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm.

Pealinn

Tallinna Kiirabi juht Raul Adlas: tahame, et iga gümnaasiuminoor suudaks kaaslast elus hoida kiirabi tulekuni

Tallinna Kiirabi juht Raul Adlas: tahame, et iga gümnaasiuminoor suudaks kaaslast elus hoida kiirabi tulekuni (1)

"Vaesuse nimi on alkohol," nendib peagi saja-aastaseks saava Tallinna Kiirabi juht Raul Adlas, kelle sõnul peab kiirabi kahjuks väga palju tegelema alkoholismist tulenevate terviseprobleemidega. Samas saavad inimesed ise oma kaaslaste elude päästmiseks palju ära teha. "Tahame, et kõik Tallinna gümnaasiuminoored oskaksid kaaslast elus hoida, kuni kiirabi appi jõuab," rõhutab Adlas.

kas rahvas on hakanud linnas ja looduses rohkem puhtust ja korda hoidma?

Teravnurk

Maksuamet soovib ette võtta 50 suurimat maksuvõlglast. Kas suurvõlglasi tulebki pitsitada või tuleb lasta neil tegutseda?

Rahvarinde 30. aastapäev J. Poska majas

kuidas reageerib maailm mürgitamisjuhtumile suurbritannias?

Põnev/kasulik

Linnaosade uudised

Mustamäe lüüakse läikima

Mustamäe lüüakse läikima

Tänavune heakorrakuu algas küll 16. aprillil, aga talveprahi koristamisega hakati Mustamäel pihta niipea, kui ilmaolud võimaldasid. Oma suure talgupäeva korraldab linnaosa valitsus 2. mail ja ootab mustamäelaste aktiivset kaasalöömist.

Millist kasu tõi teie arvates maksureform?

TÄNAVAKÜSITLUS: Mida arvate tulumaksureformist?

HEINZ VALK: Maksan meeleldi osa teenitust üldsuse hüvanguks!

HEINZ VALK: Maksan meeleldi osa teenitust üldsuse hüvanguks!

"Kui juba selline töökoht käes on, kus rohkem teenib, siis sealt natuke kõigi hüvanguks näpistada pole mingi ülekohus," leidis vabadusvõitleja Heinz Valk. "Maksude abil muudetakse riigi elu meeldivaks võimalikult paljudele. Muidu poleks ju riigil mõtet, me võiksime elada mingi suguharuna edasi, aga see oleks hukatus kogu rahvale."

terrorism Euroopas

Lugeja kirjutab

Põgenikekriis: mida teeb Eesti? mida teeb euroopa?

Brexit: kas Suurbritannia lahkub euroliidust? kas euroopa liit laguneb?