Jaanus Nurmoja: kodanikupalk vaktsineerib rahvastikukriisi vastu

Jaanus Nurmoja: kodanikupalk vaktsineerib rahvastikukriisi vastu

"Kui sulle on tagatud minimaalseid standardvajadusi rahuldav baassissetulek, kui laste sünd ei mõjuta oluliselt pere majanduslikku olukorda ning on ka võimalus parandada ilma laenuorjusesse langemata oma elamistingimusi tulenevalt laste arvust, siis järelikult ei takista miski sind loomast just nii suurt peret kui sa tegelikult tahad," kirjutab kodanikupalga aktivist Jaanus Nurmoja.

TUBLID: Eesti rikkaima MTÜ isadel on keskmiselt 4,7 last

TUBLID: Eesti rikkaima MTÜ isadel on keskmiselt 4,7 last

"Vägev on näha, et Eestis on nii palju mehi, kelle jaoks on oluline väärtustada lapsevanemaks olemist. Kes mõistavad, et lasterikkus ei ole midagi ebanormaalset või sotsiaalne probleem, vaid õnnelik igapäevaelu," ütles MTÜ Lasterikkad Isad eestvedaja Taavi Tamkivi. 

Pealinn

Teravnurk

30 aastat HIVi Eestis

RIIGIKOGU ARUTAS RAVIJÄRJEKORDADE LÜHENDAMIST

Linnaosade uudised

Danske astronoomiliste summadega rahapesuskandaal

Põnev/kasulik

terrorism Euroopas

Lugeja kirjutab

Põgenikekriis: mida teeb Eesti? mida teeb euroopa?

Brexit: kas Suurbritannia lahkub euroliidust? kas euroopa liit laguneb?

UURING: 70 protsendis sisekontrolliga omavalitsustest avastati pettuseid

UURING: 70 protsendis sisekontrolliga omavalitsustest avastati pettuseid (8)

Ettevõtluskõrgkoolis Mainor kaitstud lõputööst selgub, et 70 protsendis sisekontrolli poolt auditeeritud omavalitsustes leiti pettuseid ning pooled omavalitsused siseauditit üldse läbi ei viigi. "Ei saa öelda, et regioonides pettustega ei võideldaks, aga kuna ühtset riigiülest reglementi pole ja igaüks saab ise valida, mida ja kuidas teha, siis on ka peale haldusreformi paljud omavalitsused küllalt läbipaistmatud," kommenteeris lõputöö autor Maili Hiiemäe.

Päästeamet kutsus tuleohu tõttu kokku üleriigilise staabi
Eesti

Päästeamet kutsus tuleohu tõttu kokku üleriigilise staabi (5)

Kuna looduses on praegu äärmiselt tuleohtlik aeg, mida näitavad ka viimaste nädalate jooksul sagenenud suured metsa- ja maastikutulekahjud, kutsus päästeameti vastutav korrapidaja päästeameti peadirektori korraldusel kokku üleriigilise staabi. "Soe sademeteta ilm päästesündmuste vähenemist ei ennusta, pigem vastupidi," ütles päästeameti vastutav korrapidaja Sven Jablonski.