FOTOD! Tallinn loovutas Toomkiriku kogudusele, ees ootab uuestisünd

FOTOD! Linn loovutas Toomkiriku kogudusele, ees ootab uuestisünd

Täna allkirjastati Toomkirikus kinnistu kogudusele võõrandamise leping. "Kui tavaliselt kõlavad notariaalsed tekstid kuivalt ja ametlikult, siis täna oli hinges sootuks teine tunne," tunnistas Tallinna linnapea Taavi Aas pärast lepingule alla kirjutamist. Peapiiskop Urmas Viilma tunnustas Tallinnat kiriku korrashoidmisel ja loodab, et peagi algab kiriku restaureerimine. "See saab olema Tallinna linna tõeline pärl, mida tullakse vaatama lähedalt ja kaugelt," ütles Viilma.

Liiklustalgutel noomiti rohkem kui 1000 juhti

Liiklustalgutel noomiti rohkem kui 1000 juhti

"Liiklus ei muutu turvalisemaks, kui juht vaid enda kodu või töökoha ümbruses piirkiirust jälgib, kuid nurga taga paneb gaasi juurde. Samas enamus elanikke ei vaevu isegi oma elurajoonis kiirusest kinni pidama," ütles PPA juhtivkorrakaitseametnik Sirle Loigo.

FOTOD! Harley Davidsoni klubi näitab linnarahvale tsikleid
Festival

FOTOD! Harley Davidsoni klubi näitab linnarahvale tsikleid

Harley-mehed ja -naised siirduvad 30. aprillil Tallinna-tiirule, et näidata linnarahvale nii mootorrattaid kui ka ennast. Põhjust kohale tulla on küllaga, sest sadu tsikleid ja nende omanikke ju iga päev nii lähedalt ei näe – saati veel ühes kohas korraga.

Pealinn

Tallinna Kiirabi juht Raul Adlas: tahame, et iga gümnaasiuminoor suudaks kaaslast elus hoida kiirabi tulekuni

Tallinna Kiirabi juht Raul Adlas: tahame, et iga gümnaasiuminoor suudaks kaaslast elus hoida kiirabi tulekuni

"Vaesuse nimi on alkohol," nendib peagi saja-aastaseks saava Tallinna Kiirabi juht Raul Adlas, kelle sõnul peab kiirabi kahjuks väga palju tegelema alkoholismist tulenevate terviseprobleemidega. Samas saavad inimesed ise oma kaaslaste elude päästmiseks palju ära teha. "Tahame, et kõik Tallinna gümnaasiuminoored oskaksid kaaslast elus hoida, kuni kiirabi appi jõuab," rõhutab Adlas.

kas rahvas on hakanud linnas ja looduses rohkem puhtust ja korda hoidma?

Teravnurk

Maksuamet soovib ette võtta 50 suurimat maksuvõlglast. Kas suurvõlglasi tulebki pitsitada või tuleb lasta neil tegutseda?

Rahvarinde 30. aastapäev J. Poska majas

kuidas reageerib maailm mürgitamisjuhtumile suurbritannias?

Põnev/kasulik

Linnaosade uudised

Kristiine linnaosas on puhastatud 51 km kõrvaltänavaid

Kristiine linnaosas on puhastatud 51 km kõrvaltänavaid

"Tänaseks on linnaosa kõik kõrvaltänavad läbinud vaakumimuriga esimese ringi puhastuskuuri. Kevadised puhastustööd jätkuvad, sest tänavate põhjapoolsel küljel olevad rentslid olid osaliselt veel jääs eelmine nädal," lisas Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe.

Millist kasu tõi teie arvates maksureform?

TÄNAVAKÜSITLUS: Mida arvate tulumaksureformist?

FOTOD JA VIDEO! Retrotrammidega Konstantin, Johan, Jüri, Johannes ja Jaan liitus Ernst!

FOTOD JA VIDEO! Retrotrammidega liitus Ernst!

Tramm sai nime diplomaadi ja Eesti Vabariigi järjepidevuse kandja Ernst Jaaksoni auks. "Usun, et trammide ilmumine tänavapilti aitab meil paremini mõista, et vaid üksmeeles ja ühiste pingutustega suudame hoida vabadust, mille eelpõlved meie jaoks välja võitlesid," TLT juhatuse esimees Enno Tamm.

HEINZ VALK: Maksan meeleldi osa teenitust üldsuse hüvanguks!

HEINZ VALK: Maksan meeleldi osa teenitust üldsuse hüvanguks!

"Kui juba selline töökoht käes on, kus rohkem teenib, siis sealt natuke kõigi hüvanguks näpistada pole mingi ülekohus," leidis vabadusvõitleja Heinz Valk. "Maksude abil muudetakse riigi elu meeldivaks võimalikult paljudele. Muidu poleks ju riigil mõtet, me võiksime elada mingi suguharuna edasi, aga see oleks hukatus kogu rahvale."

terrorism Euroopas

Lugeja kirjutab

Põgenikekriis: mida teeb Eesti? mida teeb euroopa?

Brexit: kas Suurbritannia lahkub euroliidust? kas euroopa liit laguneb?