Uuring: iga neljas töötaja sooviks palka saada kord nädalas

Uuring: iga neljas töötaja sooviks palka saada kord nädalas

Eestis töövõtjate seas korraldatud uuringust selgus, et iga neljas töötaja sooviks palka saada vähemalt kord nädalas. Palgamaksmise perioodi lühendamine võiks avaldada positiivset mõju inimeste toimetulekule, kuivõrd varasematest uuringutest on selgunud, et iga viies töötaja ei tule oma palgaga praegusel tööturul toime.

Paberivaba kohtupidamine lükkub edasi
Eesti

Paberivaba kohtupidamine lükkub edasi

Justiitsministeerium nõustus kohtute sooviga paberivaba kohtupidamine osaliselt edasi lükata. Kohtute hinnangul võiks pabertoimikud e-toimikute vastu vahetada siis, kui infosüsteem paberist paremaks muutub.

Politsei otsib 16-aastast Raul Juliust

Politsei otsib 16-aastast Raul Juliust

Politsei palub kaasabi selgitamaks 16-aastase Raul Juliuse asukohta, kes ei naasnud kodukülastuselt kokkulepitud ajaks Tartumaa erikooli ning tema asukoht on seni teadmata.

Linnaosade uudised

Pealinn

Tänav saab talvel paremini puhtaks, kui autoomanikud arvestavad sahameestega

Tänav saab talvel paremini puhtaks, kui autoomanikud arvestavad sahameestega (1)

"Linnavalitsus on otsustanud, et tänavad tuleb senisest kiiremini lumest ja jääst puhtaks saada ning seetõttu on lähemate aastate eelarvestrateegias ette nähtud suured lisasummad, millega teede-tänavate hooldamisel võib arvestada," ütles Tallinna keskkonna- ja kommunaalameti juhataja asetäitja Tarmo Sulg. Ta lisas, et vajalik on autojuhtide ja lumetõrjujate teineteisemõistmine.  

Mida saaks igaüks ise ära teha looduskeskkonna säilimise heaks?

Liikluspiirangud Tallinnas

Tallinna ettevõtluspäev

Põnev/kasulik

Kardin teeb ruumist kodu
Pere Eesti

Kardin teeb ruumist kodu

Aknakattel on oluline roll ruumi kujundamisel ning õigesti valitud kardinad annavad toale kodust hubasust, rõhutavad pererahva iseloomu ning aitavad parandada kõikvõimalikke ruumivigu. 

Lugeja kirjutab

Teravnurk