Ministeerium "Pealtnägija" kelmist: uuringu tellija ei pea võltsitud dokumente aktsepteerima
Eesti

Ministeerium "Pealtnägija" kelmist: uuringu tellija ei pea võltsitud dokumente aktsepteerima

Eestis on radoonimõõtmise valdkond õiguslikult reguleerimata, kuid sellele vaatamata ei pea tellija ka praegu radooniuuringut aktsepteerima, kui tal tekib kahtlus, et uuringu tegija esitab võltsitud dokumente, kommenteeris keskkonnaministeeriumi esindaja "Pealtnägijas" olnud lugu kelmist, kes esitas mõõtmise kohta võltsitud dokumente. Segane olukord muutub siiski selgemaks. "Valitsus kinnitas eelmise nädala istungil kiirgusseaduse muutmise seaduse, mille alusel hakatakse radoonimõõtmisi ja radoonimõõtjate pädevust reguleerima."

Politsei otsib Saaremaal kadunud 29-aastast Taavit

Politsei otsib Saaremaal kadunud 29-aastast Taavit

Politsei palub kaasabi selgitamaks Saaremaal kadunud 29-aastase Taavi asukohta. Taavi on umbes 193 cm pikk ja kõhna kehaehitusega. Seljas võib olla tumehall tuulejope, jalas tumedad teksapüksid ja ta võib kanda tumedaid kingi.

Eesti parimad toiduained 2018

Jüriöö ja Veteranipäev

Pealinn

TIINA MÄGI: Kodudesse aheldatud pääsesid liikuma, see on geniaalne!

TIINA MÄGI: Kodudesse aheldatud pääsesid liikuma, see on geniaalne!

"Mind teeb väga kurvaks, et vanalinn on õhtuti pime ja külm. Need, kes on vanalinna elanikena kirjas, omavad siin vaid pinda," räägib Kodulinna maja perenaine ja vanalinna üks sümboleid Tiina Mägi, keda Tallinna linn soovib austada oma vapimärgiga. Mägi lisas, et tasuta ühistransport on geniaalne: "Paljud inimesed olid kodudesse aheldatud, sest sõit oli vahepeal tõesti kallis."

milliseid kuritegusid peaks Eestis kõige rohkem kartma?

Teravnurk

Põnev/kasulik

Linnaosade uudised

Nõmme Majas näeb laste loomingut

Nõmme Majas näeb laste loomingut

"Kui seni on huvilised saanud näha kolme fotograafi töid, siis nüüd pakkusime võimalust linnaosa lasteaedadele meie majas kunstinäitust korraldada," ütles linnaosavanem Grete Šillis.

Rahvusloomaks kuulutati hunt
Kultuur Eesti

Rahvusloomaks kuulutati hunt

"Hunt on meie looduse pärisosa ja ta ei jäta ühtegi inimest külmaks," lausus folklorist Marju Kõivupuu. "Hunt sümbolliigina aitab kaasa loodusmaastike väärtustamisele, kuna susi on tervikliku ökosüsteemi üks indikaatorliike."

Millist kasu tõi teie arvates maksureform?

TÄNAVAKÜSITLUS: Mida arvate tulumaksureformist?

HEINZ VALK: Maksan meeleldi osa teenitust üldsuse hüvanguks!

HEINZ VALK: Maksan meeleldi osa teenitust üldsuse hüvanguks!

"Kui juba selline töökoht käes on, kus rohkem teenib, siis sealt natuke kõigi hüvanguks näpistada pole mingi ülekohus," leidis vabadusvõitleja Heinz Valk. "Maksude abil muudetakse riigi elu meeldivaks võimalikult paljudele. Muidu poleks ju riigil mõtet, me võiksime elada mingi suguharuna edasi, aga see oleks hukatus kogu rahvale."

terrorism Euroopas

Macron kutsus maailma koostööle terrorismi rahastamise tõkestamiseks

Macron kutsus maailma koostööle terrorismi rahastamise tõkestamiseks (1)

Prantsuse president Emmanuel Macron hoiatas, et pühasõdalased "kasutavad kõiki kaasaegseid rahastamisvorme" ja kutsus lõikama "terrorismil juured läbi". "See toitub inimkaubitsemisest, uimastitest ja relvadest. Selle alus on alati majandus," lausus Prantsuse riigipea, kutsudes maailma "läbipaistvusele ja mobiliseerimisele".

Lugeja kirjutab

Põgenikekriis: mida teeb Eesti? mida teeb euroopa?

Brexit: kas Suurbritannia lahkub euroliidust? kas euroopa liit laguneb?