PINGE JA VÄSIMUSE KASV KOOLITÖÖS! Distantsõpe on välja toonud väga erinevad digipädevused
Tervis Eesti

PINGE JA VÄSIMUSE KASV KOOLITÖÖS! Distantsõpe on välja toonud väga erinevad digipädevused

"Õpilaste ja ka õpetajate koormus on suurenenud, millega kaasnes pinge ja väsimuse kasv, samuti on kasvanud telefoni teel nõustamine. See tähendab ka, et paljudel on e-õppel palju rohkem tuge vaja," ütles haridus- ja teadusministeeriumi asekantsler Robert Lippin. "Ööpäevaga lisandus 42 positiivset testi, kokku on Eestis COVID-19 viiruse tõttu surnud 21 inimest," ütles terviseameti Põhja regionaalosakonna juht Ester Öpik.

Kõrge krediidireiting võimaldab Tallinnal laenu võtta

Kõrge krediidireiting võimaldab Tallinnal laenu võtta

"Kõrge krediidireitingu abil saab Tallinn praeguses olukorras võtta laenu, et teha olulisi majandust elavdavaid investeeringuid," sõnas linnapea Mihhail Kõlvart. "Tänu korras rahaasjadele on meil täna võimekus oma inimestele ja ettevõtetele raskel ajal appi tulla."

Kaitsevägi saab õiguse taustakontrolli tegemiseks
Eesti

Kaitsevägi saab õiguse taustakontrolli tegemiseks (1)

Kaitseväe julgeolekualale vahetut ohtu kujutavate isikute puhul võib kaitsevägi kontrollida isiku isikuandmeid ning teha seda varjatult, kasutada variandmeid ja konspiratsioonivõtteid ning isikut varjatult jälgida.

Vargad viivad poodidest desovahendeid
Politsei

Vargad viivad poodidest desovahendeid

Poodidest varastatakse hulgaliselt käte desinfitseerimiseks mõeldud vahendeid. "Varastamine on massiline, kaalume desinfitseerimisvahendid kettidega kinni panna," lausus OG Elektra omanik Oleg Gross.

Pealinn

VIDEO! KÕLVART: Aitame hoida töökohti ja toetame kriisi tõttu kannatavaid spordiklubisid

VIDEO! KÕLVART: Aitame hoida töökohti ja toetame kriisi tõttu kannatavaid spordiklubisid

"Tänu linna vastutulekule saame veel jätkata ja inimestele töökohad säilitada," ütles linnalt Viru tänaval lillemüügiks kolme kioskit rentiv ettevõtja Alar Nisu, kelle sõnul paistis vahepeal, et äri tuleb sulgeda. Tallinn maksab ka kriisi ajal spordiklubidele toetust, loobub rendi küsimisest linna ruumides tegutsevatelt ettevõtetelt ning tasub firmadele oma arveid teenuste eest 21 päeva asemel kümne päeva jooksul.

Linnaosade uudised

Kuidas kaitsete end koroonaviiruse eest?

Koroonaviirus Eestis

VIDEO! Terviseamet: peame olema valmis, et viirus võib levida suveni

VIDEO! Terviseamet: peame olema valmis, et viirus võib levida suveni (3)

"Haiglaravi vajavate uude koroonaviirusesse nakatanute arv kasvab järjekindlalt," ütles terviseameti erakorralise meditsiini osakonna juhataja Martin Kadai. "Pandeemia siiski alles pakib ennast lahti. Täna räägime vaid lühiajalistest prognoosidest." Põhja prefekt Kristian Jaani ütles, et eriolukorra reeglite rikkujatele on võimalik määrata sunniraha või algatada ka väärteomenetlus.

Kuidas hoida end koroonaviiruse eest?

Heade uudiste portaali üleskutse: ütle meditsiinitöötajale – Sa ei ole üksi!
Tervis Eesti

Heade uudiste portaali üleskutse: ütle meditsiinitöötajale – Sa ei ole üksi!

Heade uudiste portaali GoodNews.ee toimetuse liikmed saatsid Saaremaale, Kuressaare Haiglas ööd kui päevad koroonaviirusega võitlevatele meditsiinitöötajatele toetuse avaldamiseks 400 valget T-särki sõnumiga "Sa ei ole üksi". Algatuse eesmärk on tänada ja tunnustada sümboolselt kõiki arste, medõdesid, hooldajaid ja paljusid vabatahtlikke, kelle kätes on meie tervis alati, aga praegu eriti.

VIDEOBLOKK

Põnev/kasulik

Lugeja kirjutab

Teravnurk

Kas rajame Hukkunud  Koroonaohvri hotelli?

Kas rajame Hukkunud Koroonaohvri hotelli?

Kuna hotellid on tühjad, võiks riik mõne neist rendile võtta. Nimetada morbiidse nimega ja paigutada sina järelevalve alla mõneks ajaks inimesed, kes rikuvad karantiini nõuet. Tõenäoliselt mõjuks see paremini kui võimalus saada kuni 2000 eurot trahvi.