Kuidas Teile meeldivad erinevad üritused Tallinna linnas?

Linnaosade uudised

Kus ja kuidas veedate oma suve?

Linnarahvas on oodatud talude tegemisi kaema

Linnarahvas on oodatud talude tegemisi kaema

"Avatud talude päev on maaelu üks suurpäevi," kommenteeris maaeluminister Mart Järvik  nädalavahetuse tegemisi. 21. juulil toimub viies üle-eestiline avatud talude päev, kuid juba homme, 20. juulil on rohkem kui pool osalevatest taludest avatud. 

Tallinna merepäevad

Tallinna merepäevi külastas enam kui 200 000 inimest
Festival Tallinn

Tallinna merepäevi külastas enam kui 200 000 inimest

"On suur rõõm, et huvi merepäevade vastu püsib ning inimesed leiavad ikka ja jälle tee Vanasadamasse, Lennusadamasse, Noblessneri sadamalinnakusse ja Haven Kakumäe jahisadamasse. Enam kui 200 000 külastust kolme päeva jooksul on suurepärane – aitäh kõigile meresõpradele, korraldajatele ja vabatahtlikele," ütles Tallinna merepäevade projektijuht Lennart Sundja.

Kas olete rahul info jagamisega Nolani filmivõtete kohta?

IKEA palkab Eestis enam kui 40 töötajat
Majandus Eesti

IKEA palkab Eestis enam kui 40 töötajat

Rootsi kodusisustuse ettevõte IKEA on alustanud töötajate värbamisega Eestis. IKEA, mis siseneb Eesti turule esmalt digitaalselt ehk e-poega ja mida toetab Tallinnasse loodav väljastuspunkt koos näidistesaaliga, on avanud konkursi enam kui 40 töökohale. Enne sügist otsitakse töötajaid logistika, müügivaldkonna ja klienditeeninduse töökohtadele.

VAATA PILTE: Elektriratta aku süütas eluhoone

VAATA PILTE: Elektriratta aku süütas eluhoone

"Elektriratast tasub võimalusel laadida eluruumide asemel pigem garaažis või siis ruumis, kus ümbert on eemaldatud süttivad materjalid ning mitte jätta laadivat seadet järelevalveta," rääkis Salva Kindlustuse varakindlustuse osakonna juhataja Alver Kivirüüt. 

XXVII laulu- ja XX tantsupidu "Minu arm"

Põnev/kasulik

Lugeja kirjutab

Läänemere alkoralli

Pealinn

Taani kuninganna visiit

Teravnurk