Ratas Riias: ajalugu on tõestanud, et Baltimaad on koos tugevamad
Eesti

Ratas Riias: ajalugu on tõestanud, et Baltimaad on koos tugevamad

"Balti kett andis kõigi meie riikide elanikele veendumuse, et okupatsioonivõim ei suuda enam seista vastu loomulikule vabadusepüüdlusele ning omariikluse taastamine saabki olla järgmine samm. Suur rõõm on vaadata tagasi ja veenduda, et sümboolselt Balti ketist alguse saanud koostööst on nüüdseks saanud enesekindlate ja vabade riikide läbikäimine, mis muutub iga aastaga paremaks," ütles peaminister Jüri Ratas. 

Linnaosade uudised

Homme avatakse Kristiines ligi nelikümmend hoovikohvikut

Homme avatakse Kristiines ligi nelikümmend hoovikohvikut (1)

"Kristiine hoovikohvikute päeval osalejaid tuleb igal aastal üha juurde, elanikud soovivad osaleda ja avada oma kaunid aiad külalistele, elavdada läbikäimist, samuti on kasvanud külaliste hulk, kes soovivad just niisuguseid eripäraseid kohvikuid külastada ja tulevad siia kokku kaugemaltki," ütles Kristiine linnaosa vanema Jaanus Riibe.

Liikluspiirangud Tallinnas

IKEA teatas avamiskuupäeva

IKEA teatas avamiskuupäeva

"Meie eesmärgiks oli tuua IKEA taskukohane, kuid samas ka maitsekas ning funktsionaalne disain Eesti tarbijatele lähemale, kuna eestlaste osakaal IKEA Leedu ja Läti poodide külastustel on märkimisväärne. E-pood ning väljastuspunkt annavad võimaluse tellida tooteid mugavalt kõikjalt ning minna neile ise väljastuspunkti järele või tellida kulleriga koju," ütles IKEA Tallinna väljastuspunkti juht Aleksejs Mihailovs.

Taasiseseisvumispäeva tähistamine Tallinnas

VAATA PILTE: Tallinnas tähistati taasiseseisvumispäeva kuni hiliste õhtutundideni

VAATA PILTE: Tallinnas tähistati taasiseseisvumispäeva kuni hiliste õhtutundideni

Tallinnas Harjumäel 20. Augusti väljakul tervitas mitusada inimest taasiseseisvumispäeva hilisõhtul Eesti Vabariigi hümni ühislaulmisega meie riigi taassündi. "Meil on väga hea meel, et hümni oli laulma tulnud mitusada inimest, nende hulgas hulk noori ja ka 20. Augusti Klubi liikmeid, kes 28 aastat tagasi Eesti iseseisvuse taastamise otsuse tegid," ütles Kesklinna vanem Vladimir Svet. 

Politsei peadirektor Vaher tule all

Pealinn

Kõlvart: võitleme vähem ja ehitame rohkem riiki
Eesti

Kõlvart: võitleme vähem ja ehitame rohkem riiki

"Eesti rahvas on säilitanud omanäolise kultuuri ja keele ja inimeste heaolu kasvab. Kaugeltki kõik rahvad ei ela nii nagu meie," nendib Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart 20. augustil tähistatava taasiseseisvuspäeva eel.

Miks ületatakse autoga sõites kiirust?

Läänemere alkoralli

Põnev/kasulik

Lugeja kirjutab

Birgitta festival

Paide Arvamusfestival 2019

Tallinna merepäevad

Tallinna merepäevi külastas enam kui 200 000 inimest
Festival Tallinn

Tallinna merepäevi külastas enam kui 200 000 inimest

"On suur rõõm, et huvi merepäevade vastu püsib ning inimesed leiavad ikka ja jälle tee Vanasadamasse, Lennusadamasse, Noblessneri sadamalinnakusse ja Haven Kakumäe jahisadamasse. Enam kui 200 000 külastust kolme päeva jooksul on suurepärane – aitäh kõigile meresõpradele, korraldajatele ja vabatahtlikele," ütles Tallinna merepäevade projektijuht Lennart Sundja.

Teravnurk