Ministeerium valmistub suureks perearstikriisiks

Ministeerium valmistub suureks perearstikriisiks (3)

Kriisist perearstisüsteemis on räägitud kümme aastat, kuid müüd tunnistavad ametnikud, et olukord läheb lähiajal veelgi hullemaks - juba teeb sotsiaalministeerium ettevalmistusi tõeliseks kriisiks, kui pensionile jäävate tohtrite asemele enam kedagi leida ei õnnestu, kirjutab ERR-i uudisteportaal. 

Peaasi.ee kutsub üles rääkima ärevushäiretest

Peaasi.ee kutsub üles rääkima ärevushäiretest

Esmaspäeval algab vaimse tervise portaali Peaasi.ee ärevushäirete teadvustamise kampaania "Sina saad tähendust muuta!", mille eesmärk on tõsta inimeste teadlikkust ärevushäiretest ja olemasolevatest ravivõimalustest ühe levinuima vaimse tervise probleemiga tegelemiseks. 

JUHTKIRI: Õiglusetusest ei sünni õigust

JUHTKIRI: Õiglusetusest ei sünni õigust

Põhja-Tallinna vanema, Eesti ühe teenekama õigusteadlase Peeter Järvelaiu Pealinnale antud intervjuust kumab ihalus mitte ainult õigus-, vaid ka õiglusriigi järele. "Olukord on katastroofiline," ütleb ta näiteks õigusabi kohta, sest võimeka advokaadi palkamine viib tavakodaniku pankrotti. 

Rohelised oaasid muutuvad linnale järjest tähtsamaks

Rohelised oaasid muutuvad linnale järjest tähtsamaks

Nii Tallinnas kui ka Helsingis on järjest olulisem liikluse sujuvus, raskeveokite kesklinnast eemale suunamine, ühistranspordi- ja jalgrattateede eelisarendamine, uute elurajoonide-uusarenduste teke ning loomulikult ka Eesti-Soome meretunneli võimalikkus.

Pealinn

Kampaania kutsub vältima kõrvalisi tegevusi autoroolis

Kampaania kutsub vältima kõrvalisi tegevusi autoroolis

"Me ei tee vahet, kas oleme autoroolis ja juhime sõidukit või istume arvutiekraani taga, aga vahe on suur. Teaduslikult on tõestatud, et inimene ei suuda kaht tähelepanu nõudvat tegevust sooritada samaaegselt ja veatult," ütles Maanteeameti ennetustöö osakonna ekspert Kerli Tallo.

Linnaosade uudised

Kergliiklusteed Tallinnas

Liikluspiirangud Tallinnas

Kas võtaksid teisest sambast raha välja ja milleks seda kasutaksid?

Põnev/kasulik

Kuidas elada prügivabalt?

Kuidas elada prügivabalt?

17. septembril külastab Eestit jäätmeteta elustiili eestkõneleja Bea Johnson, et tutvustada siin oma raamatut "Jäätmeteta kodu. Kuidas elada prügivabalt?", mis on nüüd saadaval ka eesti keeles.

Lugeja kirjutab

Teravnurk