VIDEO JA FOTOD! Superstaarisaate finalistid andsid merepäevadel ühiskontserdi
Festival

VIDEO JA FOTOD! Superstaarisaate finalistid andsid merepäevadel ühiskontserdi

Haven Kakumäe jahisadamas toimus suur show-kontsert "Superstaarid 2018", kus esinesid saatest tuttavad noored lauljad nagu Anette Maria Rennit, Kaarel Orumägi, Carlos Ukareda, Helis Järvepere-Luik, Merilin Mälk, German Pinelis, Jüri-Saimon Kuusemets, Jaagup Tuisk, Saamuel Pilpak ja Hele-Mai Mängel.

tallinna merepäevad

FOTOD! Vaata, kuidas möödus Merepäevade teine päev!
Festival Tallinn

FOTOD! Vaata, kuidas möödus Merepäevade teine päev!

Päikesepaisteline ilm ning mõnusad kontserdid meelitasid välja suure hulga rahvast, kes kõik tulid nautima midagi meelepärast. Artistide seas võis kohata sellised nimesid nagu Kadri Voorand, Dagö,  Johansonid, Jaan Tätte JR, Puuluup jpt. 

Tallinn-Monte Carlo elektriautode maraton

Pae pargis toimub jalgpallifestival

Pae pargis toimub jalgpallifestival

Täna tähistab jalgpalliklubi FC Levadia ja Lasnamäe linnaosa valitsus jalgpalli MM-i finaalmängu suure jalgpallifestivaliga. Pae pargis toimuvad lastele jalgpallitreeningud, My Fitnessi vabaõhu aeroobika ning päeva lõpetab finaalmängu ühisvaatamine.

kas elatisraha peaks sõltuma vanema palgast või lapse vajadustest?

UURING: Igapäevastest elamiskuludest on enamus naiste kanda, meeste raha läheb kodulaenuks ja autoliisinguks

UURING: Igapäevastest elamiskuludest on enamus naiste kanda, meeste raha läheb kodulaenuks ja autoliisinguks

Igapäevastest elamiskuludest on enamus naiste kanda, 63 protsendil naistest kulub oma sissetulekust kõige suurem osa just toidule, majapidamisvahenditele ja koduga seotud teenustele. Samal ajal peab neid oma suurimaks kuluallikaks 54 protsenti meestest, selgub Faktum-Ariko poolt läbi viidud Raha24 kulutuste uuringust. Uuringu kohaselt kulutavad mehed enim kodulaenule või üürile ning autole.

MATI KAAL: Inimkond hävitab loodust nagu pahaloomuline kasvaja

MATI KAAL: Inimkond hävitab loodust nagu pahaloomuline kasvaja

"Paraku on sedasi, et inimkond kipub biosfääri turjal välja nägema nagu pahaloomuline kasvaja, kes vohab niisuguse hooga, et lõpuks mitte ainult ei hävita oma peremeest, vaid hävitab temaga koos ka iseenda," nentis Tallinna loomaaia endine direktor Mati Kaal. "Kuni meil veel maailmas loodust natuke järgi on, nautigem seda."

XIX Keskaja päevad

Eksperdid liiklusest

Linnaosade uudised

Linnaosavalitsus avab suvel Nõmme asumites vabaõhukontori

Linnaosavalitsus avab suvel Nõmme asumites vabaõhukontori

Nõmme linnaosa valitsus avab viiel teisipäeval Nõmme eri piirkondades vabaõhukontori, kus elanikud saavad nõu ja infot erinevate linna poolt pakutavate teenuste kohta. Linnaosavalitsuse vabaõhukontor on avatud 17. juulist kuni 14. augustini igal teisipäeval kella 14-16.

võidupüha

Pealinn

SUNDÜÜRNIK: Hinges kriipis ja endist kodutänavat vältisin aastaid
Eesti

SUNDÜÜRNIK: Hinges kriipis ja endist kodutänavat vältisin aastaid (8)

"Minu sügav soov on, et õiglus pääseks lõpuks võidule ja nende umbes 100 000 inimese kannatused, kes omandireformiga allavett lasti, saaksid rahaliselt kompenseeritud," ütles sundüürnik Urmas Michelis. Omandireformi valitsuskomisjon kavatseb kokku panna sundüürnike nimekirja, et uurida tekitatud kahjusid.

Mis põhjustas mais ja juunis ostukorvi hinnalangust ja millele inimesed alles jäänud raha võiks kulutada?

Teadlased: kliima soojenemine teeb Eesti põllumehe töö raskemaks
Loodus Eesti

Teadlased: kliima soojenemine teeb Eesti põllumehe töö raskemaks

Eesti Maaülikoolis valminud värske analüüs kinnitab, et ilmastiku ekstreemsused on sagenenud, mis omakorda kasvatab riski, et Eesti põllumajandustootjad peavad tulevikus toime tulema senisest karmima keskkonnaga. Teadlaste hinnangul suureneb tõenäosus, et õhutemperatuuri keskmine tõus kaks kuni neli kraadi jõuab Eestisse talveperioodil või tabab Eestit põuaperioodide ja kuumalainetena.

Põnev/kasulik

Millist kasu tõi teie arvates maksureform?

terrorism Euroopas

Lugeja kirjutab

Põgenikekriis: mida teeb Eesti? mida teeb euroopa?

Brexit: kas Suurbritannia lahkub euroliidust? kas euroopa liit laguneb?

UURING: 70 protsendis sisekontrolliga omavalitsustest avastati pettuseid

UURING: 70 protsendis sisekontrolliga omavalitsustest avastati pettuseid (3)

Ettevõtluskõrgkoolis Mainor kaitstud lõputööst selgub, et 70 protsendis sisekontrolli poolt auditeeritud omavalitsustes leiti pettuseid ning pooled omavalitsused siseauditit üldse läbi ei viigi. "Ei saa öelda, et regioonides pettustega ei võideldaks, aga kuna ühtset riigiülest reglementi pole ja igaüks saab ise valida, mida ja kuidas teha, siis on ka peale haldusreformi paljud omavalitsused küllalt läbipaistmatud," kommenteeris lõputöö autor Maili Hiiemäe.

Päästeamet kutsus tuleohu tõttu kokku üleriigilise staabi
Eesti

Päästeamet kutsus tuleohu tõttu kokku üleriigilise staabi (1)

Kuna looduses on praegu äärmiselt tuleohtlik aeg, mida näitavad ka viimaste nädalate jooksul sagenenud suured metsa- ja maastikutulekahjud, kutsus päästeameti vastutav korrapidaja päästeameti peadirektori korraldusel kokku üleriigilise staabi. "Soe sademeteta ilm päästesündmuste vähenemist ei ennusta, pigem vastupidi," ütles päästeameti vastutav korrapidaja Sven Jablonski.