GALERII: Jaanikirikus avati vitraažikavandite näitus

GALERII: Jaanikirikus avati vitraažikavandite näitus

Juuni keskpaiku lõppes Jaani kiriku akende vitraažikavandite konkurss ja selle võitis kunstnik Dolores Hoffmann oma kavanditega. Esialgu algavad tööd kahe aknaga ja lõpuks on plaanis 12 akent vitraažidega täita. Kõiki kavandeid saab vaadata alates 17. juulist kuni juuli lõpuni ka Jaani kiriku galeriis.

Kus ja kuidas veedate oma suve?

Linnaosade uudised

Lauluväljakul avati lastejoonistuste näitus

Lauluväljakul avati lastejoonistuste näitus

"Olen väga tänulik Liivaku lasteaiale ja Mustamäe linnaosa valitsusele, tänu kellele see tore algatus teoks sai," ütles Lauluväljaku juhataja Urmo Saareoja, "tegemist on ühe sammuga sel teel, et Lauluväljaku suurel alal oleks külastajate jaoks kogu aeg midagi uut ja huvitavat. Usun, et meil õnnestub sellist koostööd laiendada üle kogu Tallinna ja miks mitte kaugemalegi."

Kas olete rahul info jagamisega Nolani filmivõtete kohta?

Tallinna merepäevad

Tallinna merepäevi külastas enam kui 200 000 inimest
Festival Tallinn

Tallinna merepäevi külastas enam kui 200 000 inimest

"On suur rõõm, et huvi merepäevade vastu püsib ning inimesed leiavad ikka ja jälle tee Vanasadamasse, Lennusadamasse, Noblessneri sadamalinnakusse ja Haven Kakumäe jahisadamasse. Enam kui 200 000 külastust kolme päeva jooksul on suurepärane – aitäh kõigile meresõpradele, korraldajatele ja vabatahtlikele," ütles Tallinna merepäevade projektijuht Lennart Sundja.

Soomlased leiavad tee tagasi Eestisse

Soomlased leiavad tee tagasi Eestisse

Pärast alkoholiaktsiisi langetamist on Soome turistidel taas tekkinud motivatsioon Eestist midagi kaasa osta, rääkis Tallinki juhatuse esimees Paavo Nõgene. Samas peaks riik eesotsas EAS-iga tegema sihipärast turunduskampaaniat nii Soomes, Rootsis kui Saksamaal, et meelitada siia turiste, kes on maksujõulisemad ega piirduks vaid Tallinnaga.

Soome kinnisvarahuvilisi meelitab Tallinna mereäär

Soome kinnisvarahuvilisi meelitab Tallinna mereäär

Eesti kinnisvara on soomlaste seas väga populaarne ning esmajoones hindavad põhjanaabrid Tallinna kesklinna mereäärset piirkonda ning uusarendusi sadamaalal: soomlane hindab kivimaju, kõrgeid lagesid ja kalasabaparketti, ent on pigem reserveeritud gaasikütte osas.

XXVII laulu- ja XX tantsupidu "Minu arm"

Põnev/kasulik

Lugeja kirjutab

Läänemere alkoralli

Pealinn

Taani kuninganna visiit

Teravnurk