Paljassaare kodutud loomad said annetusena mitme nädala toidumoona

Paljassaare kodutud loomad said annetusena mitme nädala toidumoona

"Meie neljajalgsed hoolealused rõõmustavad toidumoona üle väga. Vaeslapse rollis on siin eelkõige kassid, kellele tehakse vähem annetusi ning kelle arv varjupaigas on ka üha kasvav," ütles Paljassaare loomade varjupaiga juhataja Relika Lind. "Annetuste ja märkamise kõrval on aga väga oluline, et inimesed teadvustaksid ja mõtleksid enne kodulooma võtmist ka sellega kaasnevale vastutusele."

Tallinna tramm saab 131. aastaseks

Tallinna tramm saab 131. aastaseks

"Pealinna pikima ajalooga ühistranspordiliik täna paremas seisus kui kunagi varem," ütles Tallinna Linnatranspordi ASi juhatuse esimees Deniss Boroditš. "Kasutusel olevad trammid on kas mõne aasta eest soetatud uued rööbassõidukid või siis põhjaliku uuenduskuuri läbi teinud KT-6 ja KT-4 trammid või retrotrammid."

TIPPTEGIJAD: Eesti vabadus ja  praegune areng on täielik ime
Eesti

TIPPTEGIJAD: Eesti vabadus ja praegune areng on täielik ime

"Õnneks ei ole meil siin suuri veeuputusi, õnneks ei ole ka maavärinaid, õnneks on meil rahulikud inimesed ja õnneks on nad ka töökad," ütles laulja Anne Veski. "Ma ei osanud ette näha, et Eestist võib saada nii kiiresti kõrgelt arenenud lääneriik," rääkis ettevõtja Jüri Mõis. 

Linnaosade uudised

Riibe: ühendame kogukonda läbi hoovikohvikute

Riibe: ühendame kogukonda läbi hoovikohvikute

Tänapäeval on kohvikud ja restoranid muutunud linnaelu lahutamatuks osaks. On erinevaid arvamusi, ühed ütlevad, et restoraniäri sai alguse 16. sajandil, kui Inglise kõrtsides hakati kord päevas pakkuma fikseeritud hinnaga sooja toitu, samas teised arvavad, et hoopis Prantsusmaa pani aluse restoraniärile, kirjutab arvamusloos Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe.

Liikluspiirangud Tallinnas

IKEA teatas avamiskuupäeva

IKEA teatas avamiskuupäeva

"Meie eesmärgiks oli tuua IKEA taskukohane, kuid samas ka maitsekas ning funktsionaalne disain Eesti tarbijatele lähemale, kuna eestlaste osakaal IKEA Leedu ja Läti poodide külastustel on märkimisväärne. E-pood ning väljastuspunkt annavad võimaluse tellida tooteid mugavalt kõikjalt ning minna neile ise väljastuspunkti järele või tellida kulleriga koju," ütles IKEA Tallinna väljastuspunkti juht Aleksejs Mihailovs.

Taasiseseisvumispäeva tähistamine Tallinnas

VAATA PILTE: Tallinnas tähistati taasiseseisvumispäeva kuni hiliste õhtutundideni

VAATA PILTE: Tallinnas tähistati taasiseseisvumispäeva kuni hiliste õhtutundideni

Tallinnas Harjumäel 20. Augusti väljakul tervitas mitusada inimest taasiseseisvumispäeva hilisõhtul Eesti Vabariigi hümni ühislaulmisega meie riigi taassündi. "Meil on väga hea meel, et hümni oli laulma tulnud mitusada inimest, nende hulgas hulk noori ja ka 20. Augusti Klubi liikmeid, kes 28 aastat tagasi Eesti iseseisvuse taastamise otsuse tegid," ütles Kesklinna vanem Vladimir Svet. 

Politsei peadirektor Vaher tule all

Pealinn

Kõlvart: võitleme vähem ja ehitame rohkem riiki
Eesti

Kõlvart: võitleme vähem ja ehitame rohkem riiki

"Eesti rahvas on säilitanud omanäolise kultuuri ja keele ja inimeste heaolu kasvab. Kaugeltki kõik rahvad ei ela nii nagu meie," nendib Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart 20. augustil tähistatava taasiseseisvuspäeva eel.

Miks ületatakse autoga sõites kiirust?

Läänemere alkoralli

Põnev/kasulik

Lugeja kirjutab

Birgitta festival

Paide Arvamusfestival 2019

Tallinna merepäevad

Tallinna merepäevi külastas enam kui 200 000 inimest
Festival Tallinn

Tallinna merepäevi külastas enam kui 200 000 inimest

"On suur rõõm, et huvi merepäevade vastu püsib ning inimesed leiavad ikka ja jälle tee Vanasadamasse, Lennusadamasse, Noblessneri sadamalinnakusse ja Haven Kakumäe jahisadamasse. Enam kui 200 000 külastust kolme päeva jooksul on suurepärane – aitäh kõigile meresõpradele, korraldajatele ja vabatahtlikele," ütles Tallinna merepäevade projektijuht Lennart Sundja.

XXVII laulu- ja XX tantsupidu "Minu arm"

Teravnurk