Riisalu: sadamast vanalinna peaks ehitama liikuva kõnnitee

Riisalu: sadamast vanalinna peaks ehitama liikuva kõnnitee

"Turismihooaeg linnas  veel kestab ja üks oluline sündmus on peagi tulemas – Tallinna Pimedate Ööde Filmifestival, mis toob Tallinnasse taas väga palju külastajaid," ütles abilinnapea Aivar Riisalu. "Me peaksime selle rahvahulga jaoks ehitama nn kultuurikilomeetrile liikuvad teed, et inimesed saaksid kergema vaevaga liikuda sadamast vanalinna piirkonda jala."

Linnaosade uudised

Ehitajate tee suusatunnel on avatud

Ehitajate tee suusatunnel on avatud

Ehitajate teele, niinimetatud Nõmme mäe alla rajati 40 meetri pikkune ning ca 6 meetrise läbimõõduga metallist torutunnel, mis võimaldab terviseraja kasutajatel liikuda Nõmme-Mustamäe maastikukaitsealal ilma Ehitajate teed ületamata.

Pealinn

TIINA LOKK: Võimekate tegijatega Eesti võiks lennata filmimaailmas mitte pardi, vaid kotkana!
Festival Kino

TIINA LOKK: Võimekate tegijatega Eesti võiks lennata filmimaailmas mitte pardi, vaid kotkana! (1)

"Meil on nii palju andekaid noori heliloojaid, näitlejaid jt loominguinimesi, aga me ei oska neid müüa," leiab intervjuus Pealinnale Eestisse maailmaklassi filmifestivali PÖFF-i rajanud Tiina Lokk, kelle sõnul peaks Eesti tegema kõik, et oma andeid toetada. "Näiteks Arvo Pärt ei pea end enam maailmas tutvustama. Aga peaksime tegema kõik selleks, et ka me tugevad näitlejad saaksid lendu tõusta."

 

Sünnitamine käis Moskvast tulnud käskkirjade alusel
Tervis Ajalugu

Sünnitamine käis Moskvast tulnud käskkirjade alusel

"Kaheksa naist sai korraga sünnitada, kogu protsess toimus laual kollektiivselt nagu kolhoositöö," kirjeldas nõukaaja sünnitusmaja olusid kogemustega ämmaemand Ilona Poopuu. "Sünnitusmajas kontrolliti õhku ja põlesid bakteritsiidsed lambid, mis hävitasid mikro-floorat. Kogu sünnitusmaja lehkas desinfektsioonivahendite – kloori, kloramiini, piirituse ja eetri – järele."

Mis on praegu meie ajakirjanduse head ja vead ning kas see on siiski tõeliselt vaba?

Klandorfi avaldus TLT kohta võib tuua väärteomenetluse

Klandorfi avaldus TLT kohta võib tuua väärteomenetluse

Tallinna abilinnapea Kalle Klandorf esitas möödunud nädalal keskkriminaalpolitseile (KKP) kuriteoteate seoses võimalike rikkumistega Tallinna Linnatranspordi AS-is (TLT), kuid sealt saadeti see edasi rahandusministeeriumile võimaliku väärteomenetluse käivitamiseks.

Tallinn ei võimalda rendiautodele tasuta parkimist

Tallinn ei võimalda rendiautodele tasuta parkimist

Tallinna linnavalitsus ei toeta kiirrendi autorendi sõidukite soovi linna avalikel parkimiskohtadel tasuta parkida, sest 135 bensiinimootoriga rendiauto lisandumine Tallinna kesklinna ei toeta suundumust keskkonnasäästlikku linnaliikluse poole.

Vaktsineerimise ümarlaud

Liikluspiirangud Tallinnas

Põnev/kasulik

Lugeja kirjutab

Teravnurk