EMADE JA LASTE LIIT:  Uus lastekaitseseadus võib vaesed pered lastest ilma jätta!

Uus lastekaitseseadus võib vaesed pered lastest ilma jätta!

"Uus lastekaitseseadus kujutab reaalset ohtu üksikvanemaga ning teistele vähekindlustatud korralikele peredele, kes lastekaitsja hinnangul on võib-olla liiga vaesed, et rahuldada lapse majanduslikke vm vajadusi," ütleb ühenduse Emade ja Laste Kaitseks juhatuse liige Maris Kuusik. "Seadus on tehtud mitte laste kaitseks, vaid lastekaitsjate tööjuhendiks." 

PILDID: Toomas Paul tähistas 75-ndat juubelit

PILDID: Toomas Paul tähistas 75-ndat juubelit

Tuntud ja kõrgelt hinnatud arvamusliider, teoloogiadoktor Toomas Paul tähistas kolmapäeval, 29. oktoobril oma 75. sünnipäeva. Jaani kirikus toimunud pidulikul üritusel esines tervituskõnega ka Tallinna linnapea Edgar Savisaar, kes soovis juubilarile tugevat tervist ja loomingulist kirge.

Rongaisad ja -emad kaotavad õiguse mitmele toetusele

Rongaisad ja -emad kaotavad õiguse mitmele toetusele

Justiitsministeerium saatis kooskõlastusringile eelnõu, millega muudetakse elatiste sissenõudmine tõhusamaks ning väidetavalt pannakse rohkem lapsevanemaid elatist maksma, muuhulgas kaotavad elatisvõlglased õiguse mitmetele toetustele.

Avalikustati piinamine Leedu karusloomafarmis

Avalikustati piinamine Leedu karusloomafarmis

Eile avaldati Leedus käesoleval aastal salaja filmitud videomaterjal karusloomafarmidest. Materjali avalikustas Leedu loomaõiguslaste organisatsioon  Tušti Narvai (Tühjad puurid), kus oli üles võetud šokeerivad kaadrid karusloomadest, kes olid tihedalt paigutatud väikestesse puuridesse ja keda sunnitakse elama ebasanitaarsetes tingimustes.

Aita leida metsavaras

Aita leida metsavaras

Ida prefektuuri Rakvere politseijaoskond otsib taga kohtuotsuse täitmisest kõrvalehoiduvat 43-aastast Janno Vergit (fotol). 

 

Tarbija

Tervis

Pere ja kodu

Kultuur

Majandus

Krimi

Välisuudised

Sport

Viimased galeriid