7 kommentaari

Sirje Rattusele

Vasta kommentaarile

enamus voodi.ee jne lehtedel naised müüvad ja pakuvad seksiteenust ise omas kodus, kas te Sirje ikka teete eeltööd enne, kui kirjutama hakkate ? alles te kirjutasite, et tüdrukud, kes on baaride palgal ja meelitavad meeskliete jooma, et nad on pärast psühhiliselt haiged, kus on need andmed ?

Leo Loorits

Vasta kommentaarile

Lubamatu on minu arvates lasta ajakirjanikel võtta sõna teemadel millest nad midagi ei tea.Kõigepealt valetab ta rahvale ,et soomes ja itaalias pole seks portaale.Kas inimesed on tema arust idioodid et ei oska googlit kasutades vaadata seal riikides massiliselt seks portaale.Kuskil pole midagi keelatud.Vaesed ja õnnetud tudrukud peavad vastu tahtmist nautima seksi ja mõnede minutitega paarsada eurot tasku toppima. Selle asemel karastaks ju tervist 400erone kuupalgaga 8 tunnine päeva too.Keegi ei paku eskort tööd vastu tahtmist ja sex töö peab olema legaalne nagu enamus tsiviliseeritud riikides.Kaua me suudistame kõiki ainult mitte naisi kes nautides teenivad kolosaalseid summasid.Keegi ei vea nei toole loomavagunites,nad naudivad seksi ja teenivad sellega.Kas nad peaksid arvukate partneritega seksima tasuta ja käima 400 eurose kuupalgaga tool. Sel juhul oleks nende psuuhika häiritud mitte aga ratsionaalse mõtlemisega meele pärast tööd tehes.Paljud uliõpilased teevad seda tood kellest saavad arstid ametnikud teadlased.Prostitutsioon tuleb legaliseerida või pole mõtet seda teemat uldse pidevalt heieteda madala palgaliste isikute poolt.Kes tunnevad kadedust et tudrukud elavad meelepärast ja head elu.

A5Anonymous

Vasta kommentaarile

Ja hea on, et end ka müüa võib. Tööd siin riigis leida sellist, mis ka surmani tervise säilitab on ju võimatu.
Mulle sellest muidugi tundub abi mitte olevat, sest tundub, et valdavalt ainult mehed ostavad seksi. Ja siis öeldakse, et naistel on kehvemad võimalused teenida. :/

vot tak

Vasta kommentaarile

Inimkaubanduse stiilinäide toimub juba aastaid Vahemerel.

Hea teada!

Vasta kommentaarile

Hea teada, et meil on Eestis veel uurijaid, kes asja mõistusega võtavad. Ajakirjanikule - google oleks aidanud. Soomes - lehti nii, et tapab. Itaalia - sama lugu.

jaanus

Vasta kommentaarile

mehena tekitab see minust vastikust, kuid kerge seks on ka rahata tulema. seal ainutl odavad naised ongi.

rita

Vasta kommentaarile

Olen isegi märganud, et enamus kuulutusi on naistest, kes müüvad ennast

Laadimine...Laadimine...