6 kommentaari

W.

Vasta kommentaarile

Sellisena nagu ÜRO praegu on ei ole teda tõesti vaja. Tänane ÜRO on pirukas mida sööb ja naudib tohutu ametnike mass. Mida ÜRO siis lahendanud on?

Puna-Hiina

Vasta kommentaarile

Globalismus tähendab tegelt Puna-Hiina täielikku ülemvõimu seltsiks siis alul veel sorosed kuid hiljem vaid kommunistlik Hiina. Kui mõni on sattunud Tallinna kesklinna siis vaatab neid hiinlaste horde sadamast - hiinlasi on lihtsalt niivõrd palju ja nad võtavad absoluutselt kõik üle. Just nii sai USA presidendiks Donald Trump sest teat osa ameeriklasi astub või vähemalt üritab astuda globalistidele elik punahiinlastele vastu.

Kuldaväärt pärlid:

Vasta kommentaarile

Trump ütles eelmisel nädalal ÜRO peaassambleel, et tema ja ta valitsus "lükkavad tagasi globalismi ideoloogia ning embavad patriotismi doktriini".

"Üleilmne valitsemiskord" on "sunni ja domineerimise vorm", mille "vastu peavad vastutustundlikud riigid end kaitsma", lausus ta.

Jääb vaid loota, et meite omadeni ka see kunagi jõuab!

keerukam

Vasta kommentaarile

Angela Merkeli isa oli luterlik vaimulik ja saadeti kiriku poolt kogudust teenima. Saksamaa ajalugu on keerukas täpselt nii nagu ka Eesti ajalugu.

preislane

Vasta kommentaarile

http://ttolk.ru/articles/gruppa_luch_kak_putin_gotovil_demokraticheskiy_perevorot_v_gdr
Putin Saksa DV-d likvideerimas.
Teatavasti lahkus Merkeli perekond Saksa FV-st just Saksa DV-sse. Üldjuhul toimus liikumine vastupidi.

rohkem patrioote

Vasta kommentaarile

Miks mitte olla patrioot - USA, Hiina-Rahva siis, Venemaa, India, Saksamaa jne jne jne.Otse loomulikult Saksamaa tahab olla vähemalt sama patriootlik kui USA ja Venemaa, Hiinast rääkimata. Kuid oleks väga hea kõigile kui patrioodid suudaks omavahel kokkuleppida või vähemalt teat reegleid järgida. Loomulikult peab USA võitlema oma huvide eest kuid samas arvestama ka teiste riikide huve.

Laadimine...Laadimine...