8 kommentaari

Pällu

Vasta kommentaarile

On vöimalik metsa krundid pöllustada. Ning liig vana pöld metsa alla. Möned riigid teevad jupp haaval niimodi pöllumaad ja kh laiendavad.. Arvatavasti on kh metsa pinnas oluliselt rikkalikum kui " kasutatud asi" . ise asi kes kulud katab..

Lugeja

Vasta kommentaarile

Äkki me muretseme üle ja tasuks hoopis see superumbrohi mingi spinati või spargliga söödavaks ristata. Või mingi kartul geneetiliselt aretada, mille viljad need mürgid kokku koguvad ja neutraliseerivad.

Ain

Vasta kommentaarile

Õigem oleks läheneda sellele küsimusele hoopis taime ja loomakasvatuse nurga alt, mitte niivõrd "põllu majandamise" või mulla harimise seisukohast. Looduses toimub nn. mulla harimist väga minimaalselt. Toitu on võimalik kasvatada ka loodusega koostöös ja muldasid säästes ja isegi nende viljakust tõstes. Kasumiahnus 0n viinud meid sellesse olukorda, kus me täna oleme ja selle järkudes istume varsti kõrbes ja närime üksteise kõrisid. Väga tubli dotsent Mihkel Kangur.

lauri

Vasta kommentaarile

Mis on kemikaali ja mürkkemikaali vahe? Muld on poolenisti elus, mis siis, et lusikatäies mullas on rohkem elusorganisme kui inimesi maapeal kokku? Juba vanad eestlased teadsid, et mulda tuleb harida, mis sest, et just mulla harimine on mullakvaliteedi põhilangetaja. Üsna ligadi logadi jutt härra Kanguri poolt.

Loogika =?

Vasta kommentaarile

Milleks meile sel juhul needsamad ÜRO ja EU kui nad ei ole suutnud lahendada mitte ühtegi inimkonna, maailma ega isegi mitte maailmajao ees seisvat probleemi ?

vat postitas:

Sellepärast ei tahagi Trump ÜROd enam üleval pidada.

nipi

Vasta kommentaarile

Mõlemal juhul on tegemist lühiajalise protsessiga - ravimimüüja on huvitatud et klient ellu jääks, kuid mitte et ta päris terveks saaks.

trix

Vasta kommentaarile

Roundupi toob maale igatahes sama mees,kes on seotud ravimiäriga.

Laadimine...Laadimine...