18 kommentaari

JFS

Vasta kommentaarile

Asi on mugavusest väga kaugel, tädi psühhiaater! Lastelt on ära võetud inimeseks olemise Õpetus ja lapsevanemad ei tea enam midagi elutervest perekonnaõpetusest. Laste"kaitse" hävitab perekonda ja soosib kasvatamatute (loe: värdjate) pealekasvu (loe: invasiooni), kes hülgavad ja mõistavad hukka oma vanemad. EU KÕIK direktiivid on inimsusevastased!

ema2 postitas:

Euroopa Liit on süüdi, et eesti inimesed ei oska olla lapsevanemad? Pigem on süüdi selles nõukogude aeg, kus kasvasid praeguste (noorte) lapsevanemate vanemad, kust tulid perekonnad, kus ei jagatud tundeid, kus lapsi ei väärtustatud, lastepsühholoogiast ei olnud keegi kuulnudki, kus lapsi peksti ja jäeti juba imikuna üksi koju. Euroopa Liitu oskab süüdistada vaid just sellisest pimedast ajast pärit inimene. Kahju lausa.

õpetaja ja vanaema

Vasta kommentaarile

Aitäh autorile. Sõnumitoojat pole tarvis materdada kui sõnum valus on. Hetkel lapsevanemad kas eitavad probleemi 100% või siis poevad kaitsvate diagnooside taha peitu. Koostöö rasket koormat peljatakse. Haiget saanud laste invasioon ühiskonnas on ehmatavalt suur küll. Vajalik artikkel.

1 2
Laadimine...Laadimine...