4 kommentaari

Ohoo

Vasta kommentaarile

Ma ütleks, et see on ääretult vale väide, lausa häbematu.

Nonoh

Vasta kommentaarile

Pole õige. Mitte üks õpetaja ei käitu ebasündsalt ja kui tal mõni mõtlematu sõna tuleb suust nagu loll, rumal või midagi sarnast, siis on see tuleneb vaid sellest, et õpilane on ta välja viinud endast. Õpilaste halb käitumine on koduse kasvatuse tagajärg, kus sageli vanemad lausa kaklevad ja kasutavad ebatsensuurseid sõnu. Vahest juuakse ja laps näeb seda pealt. Üksikvanem võib partnereid koju tuua ja laps näeb pealt seda, mis pole tema silmade jaoks mõeldud. Vahest valetavad lapsed õpetaja peale kartes saada karistada vanematelt halva hinde pärast. Eliitkoolides sellist probleemi pole. Seal on õpilased, kes tahavad teadmisi saada ja ei sega teisi ning õpetajad on nende meelest head ja õiglased nagu nad tegelikult ka on.

W. postitas:

Ei nõustu, et eliitkoolides selliseid probleeme pole. Et eliitkoolide lapsed on nunnud ja teistes koolides õppijad on siis pahadpahad?

Kas ikka on?

Vasta kommentaarile

Äärmiselt kahtlane väide, et õpetajad algatavad koolikiusamist? Ilmselt ühiskondlikud muutused toovad kaasa osade õpilaste kohati lubamatu ja tegelt olematu koduse kasvatuse.

Laadimine...Laadimine...