Krimi

Jõgevamaal avariis raskelt viga saanud mees suri haiglas

Jõgevamaal avariis raskelt viga saanud mees suri haiglas

"Mõlemad autojuhid olid kained ja kasutasid turvavööd, nad omavad juhtimisõigust ja sõidukitel olid all nõuetele vastavad rehvid. Ka tee- ja ilmaolud olid sel ajal head. Mis võis viia nõnda traagilise tagajärje toonud õnnetuseni, ei ole hetkel veel teada," ütles Jõgeva politsei eriasjade uurija Tarvo Aas.

Joobes tsiklimees peitis end politsei eest sohu

Joobes tsiklimees peitis end politsei eest sohu

Võrumaal joobespäi mootorrattaga sõitnud noormees põgenes politseinike eest sohu, korravalvurite käest tal pääseda siiski ei õnnestunud. Ala jalgsi kontrollides nägid politseinikud esmalt samblatuttide alla peidetud mootorratast ja siis selle taga külitavat noormeest.

Prokurör taotleb Lasnamäe kurikamehele pikka vanglakaristust

Prokurör taotleb Lasnamäe kurikamehele pikka vanglakaristust

Prokurör taotles Harju maakohtus kohtuvaidluses Lasnamäe kurikamehena tuntud ning hiljem ka mõrvasüüdistuse saanud Urmas Einroosile 20-aastast vanglakaristust. Einroos sai uurimise lõppedes süüdistuse kehalises väärkohtlemises, vägistamises, vabaduse võtmises seadusliku aluseta, röövimises, avaliku korra raskes rikkumises ning mõrvas.

Kevadine sula paljastas lume all peidus olnud süstlad

Kevadine sula paljastas lume all peidus olnud süstlad

Süstlakorje talgutelt korjati Tallinna eri piirkondades ja Maardus kokku 696 kasutatud süstalt. Enim süstlaid leiti Lasnamäelt, mis on elanike arvult suurim linnaosaga. Palju süstlaid oli maas ka Põhja-Tallinnas ja kesklinnas. Süstaldest puhas ei olnud ükski piirkond, kuhu vabatahtlikud talgupäeval jõudsid.

Perling: kurjategijad on saanud sõnumi, et "puutumatuid" ei ole

Perling: kurjategijad on saanud sõnumi, et "puutumatuid" ei ole (4)

"Prokurörid on 2018. aastal õigusemõistmiseks kohtu ette saatnud nii kuritegelikke ühendusi, kelle tegevus on jõudnud aastatega juba peaaegu legaalsesse ärisse, riigireetureid, pedofiile, kelle tegevuse kirjeldamine ei kannata sõnades siinkohal väljendamist, tapjaid, kelle tabamine on olnud kui eriti keerulise tõsielu pusle lahendamine," rääkis riigi peaprokurör Lavly Perling.

Tuttavate poolt enda kodust tänavale tõstetud naine on 11 kuud kodutu olnud

Tuttavate poolt enda kodust tänavale tõstetud naine on 11 kuud kodutu olnud (1)

"Tekib küsimus, miks usub politsei pigem inimesi, kes korteriga kuidagi seotud ei ole, ning omaniku sõna ei maksa justkui midagi," küsib Eesti Õigusbüroo jurist Merike Roosileht. Eesti Õigusbüroo poole pöördus möödunud aasta septembris inimene, kes maikuus enda kodust tuttavate poolt välja tõsteti. Kuigi korter on tema nimel ning sissetungijatel korteriga mingisugust seost ei ole, ei aita ka politsei olukorda lahendada.

President andis kolme lapse emale armu

President andis kolme lapse emale armu

President Kersti Kaljulaid andis armu retseptiravimite väljapetmise eest üheksa-aastase vangistuse saanud kolme lapse emale ning vähendas tema vanglakaristuse kuue aasta peale, mis võimaldab naisel enne tähtaega vanglast vabaneda.

Kohus mõistis Tartu eksabilinnapea Suvorovi õigeks

Kohus mõistis Tartu eksabilinnapea Suvorovi õigeks

Tartu maakohus mõistis Tartu endise abilinnapea Artjom Suvorovi kogu süüdistuse ulatuses õigeks. Prokurör taotles Suvorovile nelja-aastast vangistust. Lisakaristusena taotles prokurör Suvorovile kolmeaastast keeldu töötada ametikohal, kus talle on pandud juhtimisülesanded.

Politsei pidas pearabi ähvardanud mehe kinni

Politsei pidas pearabi ähvardanud mehe kinni (1)

Politseinikud tuvastasid, et pearabi solvaja on 27-aastane mees, ütles Põhja prefektuuri ennetus- ja menetlustalituse juht Jelena Mirošnitšenko. Mees peeti pühapäeval Tallinna kesklinnas asuvas kaubanduskeskuses kinni.

Järelevalveta autost leitud laetud relv jõudis lasteaeda

Järelevalveta autost leitud laetud relv jõudis lasteaeda

Veebruri keskel leidis Rannu lasteaia töötaja pärani ustega järelevalveta jäetud autost laetud tulirelva, mille viis lasteaeda - lapsed siiski kordagi ohtu ei sattunud. Kui relv oleks jäänud autosse, oleks see võinud sattuda mõne lapse või pahatahtliku inimese kätte.

Võlgnik tungis kohtutäituri büroo töötajale kallale

Võlgnik tungis kohtutäituri büroo töötajale kallale

"Tavapärase kohtutäituri vastuvõtu ajal registreeris üks kodanik vastuvõtule," ütles kohtutäiturite sekretär Katrin Lepik. "Vastuvõtuboksis isik ägestus ning peksis naisterahvast rusikate, arvuti kuvari ja klaviatuuriga," kirjeldas Lepik juhtunut.

Kohus: riik peab Rail Balticu materjalid kohtumenetluses avaldama

Kohus: riik peab Rail Balticu materjalid kohtumenetluses avaldama

Kui keskkonnakaitsjatega peetavas Rail Balticu kohtuasjas soovis valitsus, et mitmed taristu suurprojektiga seotud dokumendid jääksid kaebajatele saladuseks, siis ringkonnakohus valitsusega ei nõustunud ning otsustas valitsuse 2014. aasta 29. mai istungi materjalid osapooltele kättesaadavaks teha.

Laadimine...Laadimine...