Krimi

Mis toimub?! Inspektsiooni kirja peale tõstsid pooled kaubavedajad palka
Krimi Eesti

Mis toimub?! Inspektsiooni kirja peale tõstsid pooled kaubavedajad palka (1)

"Kollektiivleping näeb ette, et riigisiseseid vedusid tegevate autojuhtide alampalk peab olema vähemalt 620 eurot. Rutiinse kontrolli käigus selgus, et pea pooled sektori ettevõtted eksivad nii seaduses sätestatu kui kollektiivlepinguga sätestatu vastu," ütles tööinspektsiooni peadirektor Maret Maripuu pressiteate vahendusel.

Politsei kuuli läbi hukkunud mehe pere kaebas politsei kohtusse

Politsei kuuli läbi hukkunud mehe pere kaebas politsei kohtusse

Tunamullu Vabaduse väljakul politseipatrulli poolt surnuks tulistatud Jaanus Käärmanni perekond kaebas politsei- ja piirivalveameti kohtusse, varem üritasid lähedased kõikvõimalike vahendite abil vaidlustada prokuratuuri väljastatud kriminaalmenetluse lõpetamise määrust.

Minister Kuusikuga seoses alustati kriminaalmenetlust

Minister Kuusikuga seoses alustati kriminaalmenetlust (10)

Seoses vastsele väliskaubandus- ja IT-ministrile Marti Kuusikule meedias osaks saanud perevägivallasüüdistustega on õiguskaitseorganid alustanud kriminaalmenetlust, ütles justiitsminister Raivo Aeg. Kuusik nimetab väiteid vägivallast "infooperatsiooniks" ning enda sõnul ei ole oma endist naist peksnud ja tema käeluud katki löönud.

Prokuratuur tahab Kalev Kallolt saadikupuutumatuse võtmist

Prokuratuur tahab Kalev Kallolt saadikupuutumatuse võtmist

Riigiprokuratuur tegi õiguskantslerile taotluse kohtu all olevalt riigikogu liikmelt, Keskerakonda kuuluvalt Kalev Kallolt saadikupuutumatuse äravõtmiseks ning seetõttu lükkus Harju maakohtus edasi ka kohtuprotsess kunagisele Keskerakonna juhile ja endisele Tallinna linnapeale Edgar Savisaarele altkäemaksu andmises süüdistatavate ettevõtjate ja altkäemaksu vahendajate üle.

Jõgevamaal avariis raskelt viga saanud mees suri haiglas

Jõgevamaal avariis raskelt viga saanud mees suri haiglas

"Mõlemad autojuhid olid kained ja kasutasid turvavööd, nad omavad juhtimisõigust ja sõidukitel olid all nõuetele vastavad rehvid. Ka tee- ja ilmaolud olid sel ajal head. Mis võis viia nõnda traagilise tagajärje toonud õnnetuseni, ei ole hetkel veel teada," ütles Jõgeva politsei eriasjade uurija Tarvo Aas.

Joobes tsiklimees peitis end politsei eest sohu

Joobes tsiklimees peitis end politsei eest sohu

Võrumaal joobespäi mootorrattaga sõitnud noormees põgenes politseinike eest sohu, korravalvurite käest tal pääseda siiski ei õnnestunud. Ala jalgsi kontrollides nägid politseinikud esmalt samblatuttide alla peidetud mootorratast ja siis selle taga külitavat noormeest.

Prokurör taotleb Lasnamäe kurikamehele pikka vanglakaristust

Prokurör taotleb Lasnamäe kurikamehele pikka vanglakaristust

Prokurör taotles Harju maakohtus kohtuvaidluses Lasnamäe kurikamehena tuntud ning hiljem ka mõrvasüüdistuse saanud Urmas Einroosile 20-aastast vanglakaristust. Einroos sai uurimise lõppedes süüdistuse kehalises väärkohtlemises, vägistamises, vabaduse võtmises seadusliku aluseta, röövimises, avaliku korra raskes rikkumises ning mõrvas.

Kevadine sula paljastas lume all peidus olnud süstlad

Kevadine sula paljastas lume all peidus olnud süstlad

Süstlakorje talgutelt korjati Tallinna eri piirkondades ja Maardus kokku 696 kasutatud süstalt. Enim süstlaid leiti Lasnamäelt, mis on elanike arvult suurim linnaosaga. Palju süstlaid oli maas ka Põhja-Tallinnas ja kesklinnas. Süstaldest puhas ei olnud ükski piirkond, kuhu vabatahtlikud talgupäeval jõudsid.

Perling: kurjategijad on saanud sõnumi, et "puutumatuid" ei ole

Perling: kurjategijad on saanud sõnumi, et "puutumatuid" ei ole (4)

"Prokurörid on 2018. aastal õigusemõistmiseks kohtu ette saatnud nii kuritegelikke ühendusi, kelle tegevus on jõudnud aastatega juba peaaegu legaalsesse ärisse, riigireetureid, pedofiile, kelle tegevuse kirjeldamine ei kannata sõnades siinkohal väljendamist, tapjaid, kelle tabamine on olnud kui eriti keerulise tõsielu pusle lahendamine," rääkis riigi peaprokurör Lavly Perling.

Laadimine...Laadimine...