Krimi

SAPTK soovib Tarandi suhtes kriminaalmenetluse alustamist

SAPTK soovib Tarandi suhtes kriminaalmenetluse alustamist

Euroopa Parlamendi liige Indrek Tarandei ole korduvatest palvetest hooliamata rohkem kui kuu aja jooksul tagastanud Sihtasutusele Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks (SAPTK) kaht tuhandet eurot, mille SAPTK talle Mart Riebergija Meelis Osa nimel üle kandis - seetõttu soovib nüüd ühendus Tarandi suhtes kriminaalmenetluse alustamist. 

Mis toimub?! Inspektsiooni kirja peale tõstsid pooled kaubavedajad palka
Krimi Eesti

Mis toimub?! Inspektsiooni kirja peale tõstsid pooled kaubavedajad palka (1)

"Kollektiivleping näeb ette, et riigisiseseid vedusid tegevate autojuhtide alampalk peab olema vähemalt 620 eurot. Rutiinse kontrolli käigus selgus, et pea pooled sektori ettevõtted eksivad nii seaduses sätestatu kui kollektiivlepinguga sätestatu vastu," ütles tööinspektsiooni peadirektor Maret Maripuu pressiteate vahendusel.

Politsei kuuli läbi hukkunud mehe pere kaebas politsei kohtusse

Politsei kuuli läbi hukkunud mehe pere kaebas politsei kohtusse

Tunamullu Vabaduse väljakul politseipatrulli poolt surnuks tulistatud Jaanus Käärmanni perekond kaebas politsei- ja piirivalveameti kohtusse, varem üritasid lähedased kõikvõimalike vahendite abil vaidlustada prokuratuuri väljastatud kriminaalmenetluse lõpetamise määrust.

Minister Kuusikuga seoses alustati kriminaalmenetlust

Minister Kuusikuga seoses alustati kriminaalmenetlust (10)

Seoses vastsele väliskaubandus- ja IT-ministrile Marti Kuusikule meedias osaks saanud perevägivallasüüdistustega on õiguskaitseorganid alustanud kriminaalmenetlust, ütles justiitsminister Raivo Aeg. Kuusik nimetab väiteid vägivallast "infooperatsiooniks" ning enda sõnul ei ole oma endist naist peksnud ja tema käeluud katki löönud.

Prokuratuur tahab Kalev Kallolt saadikupuutumatuse võtmist

Prokuratuur tahab Kalev Kallolt saadikupuutumatuse võtmist

Riigiprokuratuur tegi õiguskantslerile taotluse kohtu all olevalt riigikogu liikmelt, Keskerakonda kuuluvalt Kalev Kallolt saadikupuutumatuse äravõtmiseks ning seetõttu lükkus Harju maakohtus edasi ka kohtuprotsess kunagisele Keskerakonna juhile ja endisele Tallinna linnapeale Edgar Savisaarele altkäemaksu andmises süüdistatavate ettevõtjate ja altkäemaksu vahendajate üle.

Laadimine...Laadimine...