6 kommentaari

HariEnnast

Vasta kommentaarile

Teadlased on seda hüpoteesi põhjalikult uurinud, kuid konsensust pole. Päris suur osa nendest, kes tarvitavad “kangeid” narkootikume, on minevikus proovinud “lahjasid”: alkoholi, tubakat ja kanepit. Kuid nende inimeste protsent, kes pärast alkoholi, tubaka või kanepi tarvitamist otsivad üles heroiini ja kokaiini, on üliväike. Samas on teadlaste hulgas levimas ka “tagurpidi hüppelaua” hüpotees, mille kohaselt kanep, alkohol ja tubakas on “aseaineks” neile, kes soovivad kangetest narkootikumidest loobuda. Rottidega läbi viidud uuringud on näidanud, et kanep vähendab sõltuvust säärastest ainetest.

Kristo Poljakov

Vasta kommentaarile

Kas on teaduslikke tõendeid, et kanepi enda tarbeks kasvatajate karistamine ja vangistamine lahendab mingit ühiskondlikku probleemi? Kas see on riigi institutsioonide armastav käitumine enda inimeste suhtes? Kas Sinu keha ja mõistus kuulub Sinule või rahvale? Asi on armastamisest, hoolimisest, tsiviliseeritusest ja muust sellisest ikka väga kaugel...

inimene

Vasta kommentaarile

Ainus uks mida kanep avab on tee diilerite juurde, kes pakuvad ka teisi aineid. Kuid seda vaid seadusandluse tõttu.
Niiet tõepoolest , tuleks selle tõttu mõelda legaliseerimise peale.

dfh postitas:

Nii on. Näiteks siit raportist: "Just 14% of cannabis users in the Netherlands report that other drugs are available from their usual cannabis source, compared to 52% in Sweden."

http://www.tdpf.org.uk/blog/cannabis-policy-netherlands-moving-forwards-not-backwards

Veimerile infoks, et on olemas selline teadusartiklite otsingu portaal: https://scholar.google.com
Paluks teha järgmine kord enne mingi asja arvamist ära elementaarse kodutöö.

Saar

Vasta kommentaarile

Kui rahvale rääkida , kui halb üks asi on, mis on tegelikkuses hea osadele. Kas sind ei paneks küsima endalt, kas teiste narkootikumidega on äkki sama lugu? Nii need testi retked pihta hakkavadki.
Ise kogesin olukorda kus enda ängistuste vastu otsisin ravi. Paanika hood, Lapsepõlve traumad, Depressioon, stress jne. Kuna arst nõustus ainult välja kirjutama, rasket sõltuvust tekistavaid rahusteid . Hakkasin asja uurima internetist. Juba mõne tunni mõõdudes leidsin kanepi. Tegin asjale uuringut iga õhtu ja nii pea 3 kuud, kuni hakkasin otsima diilerit. Leidsin endale peale 4 kuulist otsingut diileri, kes muutis minu järgneva aasta probleemi vabaks. Võiksin õelda, et pole mul ükski aasta olnud nii productiivne . Sain taaskord normaalselt hingata.
Loo moraal on siin see, et diiler pakkus mulle iga kord midagi muud huvitavat ka. Äkki tahad?
Tänaseks päevaks elan Saksamaal, et end inimesena tunda. Õpin keelt ja tagasi ei plaani enne tulla, kui inimestele on üks asjalik ravim kättesaadavaks tehtud.......

Ah soo

Vasta kommentaarile

Mina tean jälle, et kanepiseemned ja ka õli on tervisele kasulikud ja võitlevad isegi vähi vastu.

Laadimine...Laadimine...