5 kommentaari

Ott

Vasta kommentaarile

Väga raske on ju ausa inimese kohta süütõendeid leida. Eks see võtab aega. Arvata on, et selle kallal töötas terve brigaad Reformi tagatoa inimesi. Küllap Reinsalu teab, kes need koostajad olid.Selle asemel, et tööd teha oli palgal terve armee valestsenaariumide koostajaid. Kas mitte üks nendest polnud endine luurekoordinaator, mitmete reeturitega sõbrustaja, korruptsiooni meisterklass, kurikael ja Savisaare vihkaja E.N.Kross, kes alati pääseb karistuseta. Aga Reformi tagatoa seinad kaitsevad selliseid. Kui vastikult ta käitus, kui tahtis kord linnapeaks saada. Valed, vassimised ja laim olid siis tema peateemad. Muuseas see poliitik, kes kirjutas tema kuritegudest on ka kohtu all. Kross on väga hädaohtlik. Ja nüüd on kohtu all parimast parim inimene, aus, tark ja hooliv kelleks on E.Savisaar. Temalt on palju õppida ja ta on vaid austust väärt.

Selge see postitas:

Reformarite taga on Lääne eliidi ja maksusoodustustega pankade rahad! Seetõttu nad varjatult kõike juhivadki.
Savisaar üritas rikkurite suurkorruptsiooni oma raamatus „Tõde Eestist" paljastada ja nüüd teda kiusatakse.

lisaja

Vasta kommentaarile

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/taismahus-riigiprokuror-steven-hristo-evestuse-suudistuskone-edgar-savisaare-kohtuasjas?id=79123406

August

Vasta kommentaarile

Kül need Savisaare mõrtsukad Evestus, Kross, Reinsalu, Michal jne, jne saavad kunagi oma karistused kätte, jumal sellistele jätistele ei andesta, aega võtab, aga asja saab. Oodake oma kättemaksu ja värisege, te alatud timukad.

Laadimine...Laadimine...